dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

1 200 zł38,50 m² 31,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Tychach, przy ul. Filaretów. Spokojna, zielona okolica. Szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy - wszystko pod ręką. Mieszanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas- oferta na wyłączność-nie szukaj dalej , umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni :-) kraków, marii jaremy Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41,52 m² 19 243,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Metro Szwedzka I Stylowe mieszkanie I Nowe budownictwo I Poszukiwana lokalizacja I Miejsce postojowe Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53,39 m² 11 781,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, do częściowego remontu, o powierzchni 53 m , położone na parterze 7-piętrowego bloku w samym centrum Piaseczna. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45,90 m² 8 387,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na VII piętrze w ośmio-kondygnacyjnym w budynku wielomieszkaniowym (technologia wielkopłytowa), położonym w Białymstoku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej na wynajem o powierzchni 50m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Długoszowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 152 zł59,44 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju Mieszkanie: metraż: 59,44 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1/4 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,90 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko U nas! 3-pokojowe mieszkanie w Iławie na 2. piętrze o powierzchni 63,9 m z balkonem piwnicą i garażem - gotowe do zamieszkania! Idealne dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł48,90 m² 14 212,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Uregulowane grunty - księga wieczysta nie pobieramy prowizji od kupującego Zamieszkaj wysoko - panorama Warszawy! | Mokotów, stegny | idealne M3 z potencjałem | osobna kuchnia | dodatkowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł76,96 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 77 m , usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł74,90 m² 4 539,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne mieszkanie z duszą | 67,2 mkw | parking | Nakło nad Notecią Wyobraź sobie przestrzeń, która łączy klimat kamienicy z funkcjonalnością nowoczesnego mieszkania. Wysokie skosy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł84 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv/agd (m.in. lodówka, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,40 m² 13 228,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

TA oferta tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły na os. Słonecznym w Krakowie. Opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu przytulne mieszkanie do wynajęcia położone w Dębicy przy ul. Sikorskiego. Mieszkanie o pow. użytkowej 60 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł90,36 m² 9 738,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, nowy lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej, położony na piętrze, o powierzchni użytkowej 90,36m , zaprojektowany i wykończony pod klucz z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

1 588 629 zł108,07 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 046 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 632 zł30,17 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na III piętrze z balkonem, windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A37 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka Powierzchnia 30,17 m2, balkon 1,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł53 m² 14 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w górnej, zielonej części Sopotu, przy ulicy 23 Marca 91 (osiedle Przylesie). To idealna propozycja dla rodzin, miłośników aktywnego wypoczynku oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł38 m² 23 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy apartament o powierzchni 38m2 położony w budynku z 2018 roku w Krynicy Morskiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, całkowicie wyposażony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł82,28 m² 6 186,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej nieopodal Rzeszowa - tylko 7 km od centrum. - mieszkanie 55,60 m2 + poddasze 26,68 m2 (możliwość adaptacji - będą doprowadzone media, reszta we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

212 840 zł31,30 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w stanie deweloperskim na Osiedlu Kwiatowym w Szydłowie! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do centrum Piły? Oto oferta.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł54 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Wieczorka .Lokal po generalnym remoncie z całym nowym osprzętem, zabudową kuchenną i nowym sprzętem AGD ,Usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z miejscem parkingowym w cenie. Najem okazjonalny - minimalny okres najmu - 12 miesięcy. Wynajmę umeblowane i wyposażone w sprzęt agd dwupokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 800 zł51,29 m² 9 744,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany możliwość oglądania lokalu na żywo. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Oferta ograniczona czasowo. Idealna propozycja jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem dla studentów Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w Tarnowie, położone przy Alei Tarnowskich, w kameralnym budynku obejmującym 6 lokali. Lokalizacja: tarnów, przy Alei Tarnowskich Powierzchnia: 65 m2 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł43,52 m² 17 899,82 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone przy ul. Jerozolimskiej w krakowskiej dzielnicy Podgórze. To miejsce, które od pierwszego kroku daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament w Stara Fabryka 54 m Os. Południe Widok na miasto Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się tylko z walizką? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na.

Szczegóły ogłoszenia

772 700 zł74,43 m² 10 381,57 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B - Lokal mieszkalny nr 16.126, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł44,10 m² 3 605,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania typu M-3 o pow. 38,30 m2, wraz dużą piwnicą o łącznej powierzchni 44,10m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37 m² 13 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 37 m | ul. Na Kozłówce 12 | Kraków Kozłówek Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w Opolu, na ul. 1-go Maja. Mieszkanie w stanie deweloperskim, po generalnym remoncie. Znajduje się na trzecim piętrze ocieplonej kamienicy i jest adaptacją.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł31 m² 18 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Nowocześnie wykończone i ustawne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, położone przy ulicy Czarnomorskiej 17 (stegny). Idealna lokalizacja dzięki bliskiej odległości od przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48,05 m² 58,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie z dwoma balkonami, o powierzchni 48,05 mkw. położone na 4 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu przy ulicy Chodkiewicza w Bielsku-Białej. Umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100,80 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy Apartament nr 2 w Radlinie czeka na swojego lokatora! To musisz być Ty! Apartament spełnia wymagania na prowadzenie działalności gospodarczej. Nowe mieszkanie typu M4 na wynajem bez.