dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: apartament o całkowitej powierzchni 79 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni, łazienki, wc oraz 2 balkonów. Standard: apartament został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 547 zł43,74 m² 15 467,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł38,30 m² 6 135,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,3 położone przy ul. Dworcowej w Koninie. Mieszkanie słoneczne od strony południowej, lokal posiada dwa pokoje 15,7 m2 i 10,4 m2 oraz jasną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł49 m² 10 816,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Najbardziej zielona inwestycja na mapie katowic (dzielnica Bogucice) Nowatorska propozycja wśród katowickich inwestycji mieszkaniowych, oferująca znacznie więcej niż komfortowe apartamenty. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł119 m² 9 243,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W samym sercu Opola, przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy Dzierżona, znajduje się przestrzeń absolutnie wyjątkowa. Ulica po rewitalizacji zachwyca elegancją, świeżością i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł51 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł53,80 m² 3 234,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Płonica, gm. Człuchów | 53,80 m | 2 pokoje | działka + pomieszczenia gospodarcze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,80 m , zlokalizowane na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59,95 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe, 59,95 m Osiedle Świętokrzyskie, kielce Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 59,95 m Piętro: 3 z 4 Liczba pokoi: 3 Forma własności: pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł40,39 m² 10 992,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i zamieszkać, a lokalizacja ma realnie ułatwiać codzienne życie - ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73,27 m² 7 492,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   p rzestronne , słoneczne mieszkanie 4- pokojowe Z loggią Na sprzedaż ustawne i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 991 zł39,57 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż atrakcyjne, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 39.57 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 197 800 zł111 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowej inwestycji w najwyższym standardzie w samym sercu Bydgoszczy. Apartamenty Stary Port to luksusowe wnętrza, prestiżowa lokalizacja, cudowne widoki, wymarzone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł56,16 m² 21 750,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż pieknie wykończony i gotowy do wprowadzenia trzypokojowy apartament na pograniczy Ursynowa i Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu "harmony park". Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 600 zł36,26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu - stan deweloperski, z podwójnym miejscem w garażu! Dostępne od ręki! Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

592 245 zł55,35 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,60 m² 26 484,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Piękny i elegancki dwu-pokojowy apartament o pow. 56,60 m2 z balkonem usytuowany w pasie nadmorskim blisko plaży w Sopocie przy ul. Łokietka. Słoneczne, trójstronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł52,85 m² 7 000,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- oferta na wyłączność - zakup możliwy wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy - Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy mieszkanie w jednej z najbardziej poszukiwanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 450 zł51,95 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,95 m2 na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe i słoneczne mieszkanie typu studio, znajdujące się w samym centrum Lublina. Nieruchomość o powierzchni 36 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 niezależne pokoje!.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Wieczorka, usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal o pow. 38 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A13 Mieszkanie o powierzchni 72,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł47,50 m² 3 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, do remontu, usytuowane na I piętrze w niskim bloku na Osiedlu Tysiąclecia w Jastrzębiu Zdroju. Mieszkanie składa się z trzech nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł26,50 m² 19 433,96 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż kawalerka przy Al. Jana Pawła II. Doskonała propozycja pod wynajem krótko- lub długoterminowy, a także do zamieszkania dla singla lub pary. Mieszkanie składa się z dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Funkcjonalne, ciche , zachowujące urok starych kamienic z dużymi oknami , trzypokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem 24 m2 skierowanym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł36,50 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 36,5 m to kawalerka usytuowana na parterze bloku przy ulicy Kostki na osiedlu ksm w Kielcach, blisko centrum. Kluczowe informacje: - typ mieszkania : Kawalerka -.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł85 m² 5 117,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, rodzinne mieszkanie w sercu Tomaszowa Lubelskiego Kluczowe atuty mieszkania: 85 m2 doskonale wykorzystanej przestrzeni, idealnej dla dużej rodziny. Jasny i przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 684 zł33,56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim: 298 684,00 zł Nowoczesne mieszkania w prestiżowej lokalizacji - Bielsko-Biała, kamienica! Szukasz idealnego miejsca do życia lub świetnej inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł54,24 m² 11 522,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne 2 pokoje na zamkniętym Osiedlu Na Stoku - Kartuzy Na sprzedaż wyjątkowo przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m , zlokalizowane w nowszym budownictwie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

718 800 zł71,49 m² 10 054,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym. Opiekun oferty: jakub Boroński tel.   Mieszkanie o powierzchni 71,49 m2 mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł61,84 m² 10 996,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Pulse nowoczesne mieszkania blisko centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc pulse to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na Wzgórzu Wolności jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,35 m² 13 605,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami w garażu - Idealne pod inwestycję! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 715 zł65,42 m² 8 464 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu cztero pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,42 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 6 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z ogródkiem Czechowice-Dziedzice, ul. Plenerowa - Najem okazjonalny. - lokal dostępny od ręki. - bez zwierząt. Szukasz miejsca, które daje Ci spokój, komfort i oddech po.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł51 m² 6 431,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania typu M-3 o powierzchni 51 m , zlokalizowanego na 6. piętrze w zadbanym, 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 57 m 2 w Tajęcinie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł49,55 m² 19 152,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament W zakopanem Z garażem I balkonem Perfect Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 49,55 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 908 zł56,11 m² 8 107 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania łączącego w sobie mistrzowską lokalizację, ekologię i komfort życia ? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie blisko centrum w Szamotułach! Termin oddania inwestycji:.