dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

4 500 zł59,69 m² 75,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe nigdy nie zamieszkałe, umeblowane i wyposażone mieszkanie (3 pokoje) o powierzchni 60 m2, położone przy ul. Banacha w Krakowie (rejon pętli tramwajowej Górka Narodowa -.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł49 m² 118,37 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na Woli, przy metrze pierwszy najemca Do wynajęcia nowoczesne, nigdy niezamieszkane mieszkanie w ekskluzywnym budynku apartamentowo-usługowym na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 100 zł28,30 m² 12 300,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 40 m2 z balkonem + miejsce postojowe przy ulicy Wrocławskiej, blisko Centrum. Lokalizacja: nieruchomość jest położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje w pełni funkcjonalny gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 000 zł29,75 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego na partarze w trzypiętrowym bloku na nowym, kameralnym osiedlu Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,74 m² 44,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania dla par i rodzin w Tarnowie komfort i świeżość na ul. Norberta Lippóczy"ego Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość położona na drugim piętrze trzeciej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny w centrum miasta 42 m , ul. Dzierżonia Biuro Investment Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o łącznej powierzchni 42 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 496 zł66,51 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny lokal z ogródkiem | Reda | Pompa ciepła + fotowoltaika Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal mieszkalny A2 położony w nowoczesnym domu jednorodzinnym dwulokalowym, zaprojektowanym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł37,67 m² 5 840 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,67 m2, położone na parterze w Świebodzicach. Idealne dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł73,50 m² 7 210,88 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż - mikołów ulica skalna Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone na 4 piętrze w 9-piętrowym budynku z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł99,71 m² 14 030,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

* przestronne mieszkanie 5 pokoi w centrum miasta z 2 miejscami postojowymi * Przestronny i słoneczny apartament 5-pokojowy w stanie deweloperskim, w Białymstoku przy ul. O.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł96 m² 7 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

3 sypialnie Nowoczesne budownictwo Mieszkanie dwupoziomowe 96m2 po podłodze 75,52m2 powierzchni użytkowej Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu w dzielnicy Rokitnica. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47 m² 11 468,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie na osiedlu Kalinowym. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Kalinowym tuż przy komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

282 900 zł26,84 m² 10 540,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki,oraz balkonu. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł30,10 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki położonej w dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Północ przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł29,13 m² 17 336,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Osiedle Europejskie, gotowe do wejścia! Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Przestronna kawalerka w otoczeniu zieleni i ciszy. Gotowa do zamieszkania! Biuro nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,75 m² 16 495,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Adres: ul. Dzieci Warszawy Piętro: 2/3 Powierzchnia: 78.75 mkw Pokoje: salon + 3 sypialnie Cena: 1 299 000 zł Dodatki: - miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 907 zł36,23 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 838 980 zł83 m² 22 156,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferuję przestronne 4-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym i balkonem o powierzchni 23,90 m . Trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 368 zł58,88 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł55,73 m² 17 028,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M na przepięknych Jeżycach tuż przy rynku jeżyckim w najnowszej, kameralnej inwestycji i ciesz się nowym mieszkaniem korzystając z wachlarza udogodnień znajdujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł34,63 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla singla lub pary; - adres: Sowińskiego 78B; - Całkowity koszt wynajmu: 2.445,56 zł + prąd; - Przed.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł48,38 m² 93,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 3-pokojowego apartamentu o pow. 48.38 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Kopernika w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: stacja wkd w odległości 450 m, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53,26 m² 6 571,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m , położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł46 m² 43,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wolności w Chorzowie Doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji. Posiadamy dwa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł61,90 m² 4 830,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna cena - oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Do sprzedaży proponuję przestronne mieszkanie przy ulicy Nickla w Miechowicach to bardzo przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 280 zł47,94 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie, które daje coś więcej niż metraż daje dodatkową przestrzeń do życia. Idealne dla pary, młodej rodziny lub osób pracujących zdalnie, które cenią światło i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30,88 m² 97,15 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Świeżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 335 zł41,27 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę zakupu mieszkania na nowo powstającym osiedlu, zaledwie 5 km od serca Rzeszowa. To miejsce cechuje kameralne otoczenie, otoczone dużą ilością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł32 m² 13 406,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 32 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Parametry mieszkania W kolekcji zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 913 zł63,44 m² 10 827,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 63,44 m Balkon: 2 x 4,5 m Układ: salon z kuchnią, sypialnia i 2 pokoje Piętro: 1 Planowane oddanie: IV-V.2026r OSTATNIE 4 POKOJE (w tej inwestycji) KRÓTKI OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł47,81 m² 5 226,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Koszalińskiej. Układ funkcjonalny: - przestronny salon z balkonem, - widna.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł90 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż zlokalizowany na I piętrze, nowoczesnego budynku mieszkalnego na prestiżowym i monitorowanym osiedlu Wiślane Tarasy. Mieszkanie o pow. 90m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,28 m , położone na parterze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2016 roku w Wejherowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47,12 m² 78,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Szukasz idealnego balansu między miejskim życiem a domowym spokojem? Mamy przyjemność zaprezentować jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,19 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł104 m² 11 057,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny lokal mieszkalny w stanie deweloperskim - Wesoła, centrum bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, dwupoziomowy segment środkowy o powierzchni użytkowej 79.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł65,56 m² 7 992,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,49 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomości Twój Dom oferuje na wynajem M4 w Olkuszu os. Pakuska. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w IV piętrowym budynku wielorodzinnym przy ul.Legionów Polskich. Mieszkanie.