dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

1 308 320 zł84,10 m² 15 556,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Są miejsca, w których od progu czuć spokój. To mieszkanie jest jednym z nich. Położone przy Skarpie Wiślanej, w otoczeniu wysokich drzew i kameralnej zabudowy, łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł38,06 m² 6 831,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Polecamy Państwa uwadze przestronną kawalerkę o powierzchni użytkowej 38,06 m2 przy ul. Winiarskiej w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na parterze, trzykondygnacyjnej kamienicy z 1908 roku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł65,40 m² 4 418,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 m , usytuowane na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1960 roku, zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej 2 we Wrześni w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł56,20 m² 30 071,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Trudno o bardziej krakowski klimat niż mieszkanie na Siennej Okna lokalu wychodzą na urokliwą ulicę Sienną, a pierwszym widokiem, który widzi się po przebudzeniu w sypialni, jest.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,70 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na osiedlu Tysiąclecie. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł34,50 m² 11 594,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstęp: na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na parterze niskiego bloku przy ul. Stryjewskiego w Gdańsku-Stogach. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł64,35 m² 13 364,41 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie o powierzchni 64,35 m , położone przy ul. Mokrej na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą, w odległości kilku minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66,60 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Bytowa. Dobry rozkład, przedpokój, trzy pokoje, kuchnia widna , łazienka z prysznicem. Ogrzewanie centralne miejskie, woda ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł44,25 m² 2 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w budynku mieszkalnym w Gryfowie Śląskim przy ul. Sanatoryjnej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł37,26 m² 20 665,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

PL Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 37,26 m | budynek 2023 | balkon Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,26 m , położone w nowoczesnym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł29,50 m² 9 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tarnów | ul. Parkowa | 29,5 m | 2 piętro | piwnica | niski czynsz | 279 000 zł Są mieszkania, które ogląda się tylko na zdjęciach. I są takie, do których wchodzi się i od razu czuje,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,70 m² 6 641,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie na parterze na Ustroniu mieszkanie na sprzedaż - Osiedlowa, radom Ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej niespełna 53 m2, położone na parterze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł58,33 m² 11 057,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe, niezamieszkałe, świeże, do ostatecznej aranżacji. Ciekawy co to? Zapraszam! mieszkanie Prawie 60m2 powierzchni, w skłąd której wchodzą: sypialniapokój do pracysalon z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w spokojnej części Zambrowa. Nieruchomość częściowo umeblowana, z doskonałym układem.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł59,69 m² 11 207,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 226 zł38,51 m² 19 741 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny i komfortowy apartament , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą w Nowej Soli. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było zamieszkałe, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego w miejscowości Choroszcz. Na przestrzeń o powierzchni 48m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł139,65 m² 30 791,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Unikalny apartament W gdyni orłowo najwyższy poziom wykończenia Gdynia Orłowo | 1500 m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Unikalny styl | Dom Inteligentny | Najwyższy poziom wykończenia |.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł48,30 m² 11 677,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura home Estate przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Małopolskiej na osiedlu Pobitno. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem przepiękne 3-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi przy ul. Granicznej. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, na wysokim parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł64,40 m² 10 698,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyłącznie w naszym biurze - przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni całkowitej 64,40 m , położone w zielonej i spokojnej części Gdańska Osowy, przy ul. Orfeusza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,95 m² 9 806,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym standardzie - Bydgoszcz Fordon- gotowe!

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł34,90 m² 77,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa lokalizacja mieszkania na granicy Jelitkowa.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 47 m (powierzchnia całkowita 55 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2b, na cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze i ma powierzchnię 42,27 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł52 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne, przestronne 2 pokoje z garderobą i 2 miejscami parkingowymi - Pruszcz Gdański, ul. Piastowska Szukasz mieszkania, do którego wpada słońce, a nie tylko rachunki! Oto 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł42,42 m² 8 958,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WE speak english call us 579x523x584 for more information przy zakupie! Szukasz idealnego mieszkania na start lub gotowca inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 zł45 m² 92,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Atrakcyjny dwupokojowy apartament położony w ekskluzywnej części ulicy Biały Kamień przy Polach Mokotowskich. Przepiękna zielona scenografia z płynącym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Ełk,warmińsko-mazurskie

735 000 zł52,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji - w samym sercu Ełku, tuż nad brzegiem jeziora Ełckiego, w apartamentowcu przy ul. Nadjeziornej. Idealny zarówno na prywatne wakacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Piłsudskiego w dzielnicy Centrum. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł85,13 m² 5 591,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze kamienicy nad jeziorem w Nowogardzie o powierzchni użytkowej 85,13 m2 Mieszkanie składa się: czterech pokoi, kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

429 500 zł65,10 m² 6 597,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,1 m z balkonem, położone w nowym bloku w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej, usytuowane na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł29,52 m² 5 081,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w samym centrum Głuchołaz przy ul. Kościuszki - bezpośrednio przy deptaku. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł55,47 m² 17 306,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 55,47 mkw, położonego w kameralnym osiedlu pełnym zieleni. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł61,44 m² 14 322,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Tęczowa, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 61,44 m , położone w nowoczesnym budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł122,92 m² 5 035,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania zlokalizowanego w Dobrzeniu Wielkim. Powierzchnia użytkowa lokalu stanowi 122,92 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł67,17 m² 7 964,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,17 m , usytuowane na 1. piętrze w zadbanym bloku z cegły. Nieruchomość przeszła generalny.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł36,30 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska   Mieszkanie 2 pokoje /lubin/ Od zaraz Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,3 m znajdujące się w Lubinie ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł47,10 m² 40,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duża i przestronne mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia w ścisłym centrum| ul. Ogrodowa | Stare Miasto| blisko Starego Browaru, parku i wielu uczelni| Nowe Budownictwo - Ataner| Całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal na cele biurowe, w cichej zielonej okolicy niedaleko od warszawskiej sggw. Powierzchnia 85 m2 o charakterze open space na I piętrze budynku z tarasem. Lokal.