dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

260 000 zł49,42 m² 5 261,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Klimatyczny lokal 49,42 M W centrum lęborka - loft / biuro / mieszkanie prestiż, wygoda I niskie koszty utrzymania Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 49,42 m , łączący.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł45 m² 28 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Serce Krakowa, apartament idealny pod inwestycję english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy mieszkanie po generalnym remoncie, idealne pod inwestycję oraz do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przypadku mieszkań do wynajęcia nie odpowiadam na wiadomości sms oraz maile - preferowany jest wyłącznie kontakt telefoniczny lub osobisty. Nowoczesne i komfortowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł77,18 m² 6 413,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Vestalia Property prezentuje przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Sosnowcu przy ul. Łomżyńskiej, na 3. piętrze niskiego budynku z 1984 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,78 m² 5 211,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,78 m , zlokalizowane w Wałczu, przy ul. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na parterze i posiada osobne, niezależne wejście, co.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł35,50 m² 8 140,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Reymonta w Jarosławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41,20 m² 18 689,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 769 zł42,69 m² 11 613,23 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,40 m² 9 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, położone na 2. piętrze w budynku po generalnym remoncie i odrestaurowaniu w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł44,12 m² 19 922,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m , położone na 4. piętrze w kamienicy z przełomu lat 50 i 60. w ścisłym centrum Warszawa - tuż obok Placu Zbawiciela, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ergonomiczne studio z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla, pary lub jako inwestycja, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna, spokojna lokalizacja W sąsiedztwie zamku I starego rynku Przytulne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Lokal o powierzchni około 42 m2 położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł65 m² 63,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny, stylowo wykończony apartament przy ulicy Sadowej, w inwestycji Front Park. Położony jest w sercu miasta, jednak z dala od miejskiego gwaru i zgiełku, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

862 000 zł54 m² 17 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy apartament zlokalizowany w uroczej miejscowości jaką jest Dziwnówek, zaledwie 400 m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 950 zł46,33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyjątkowo malowniczej okolicy. Wraz z Wisła, ustroniem, brenna.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Grzybowo,zachodniopomorskie

765 000 zł65,73 m² 11 638,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowy apartament 2- pokojowy, o pow. 65,73 m2, położony na parterze budynku, wybudowanego w 2014 roku. Nieruchomość dla osób poszukujących spokoju, bezpieczeństwa, wygody oraz bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł114 m² 95,61 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament z niesamowitym widokiem na panoramę Wilanowa. Mieszkanie znajduje się w bardzo zadbanym budynek z recepcją i całodobowa ochroną. Do wyłącznej dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł58 m² 11 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie w sercu Piaseczna | ostatnie piętro | balkon | dużo zieleni! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 położone na ostatnim, 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,50 m² 10 927,84 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

48,5 m w samym sercu Kołobrzeg Ul. Wąska 20 | Widok na miasto | Potencjał inwestycyjny To mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie: gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł53 m² 12 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem Warszawska 64a, 53 m , blok z 2022 roku. To mieszkanie łączy świeżość nowego budownictwa z dopracowanym, gotowym do życia wnętrzem. Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł53,40 m² 15 543,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji - w sercu dynamicznie rozwijającej się, klimatycznej Pragi Północ, w pobliżu Placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł49,40 m² 17 165,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł58,79 m² 13 437,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 3 pokoje z garażem | Ostatnie piętro | Świetna komunikacja z Warszawą Są mieszkania, które po prostu spełniają wymagania. I są takie, do których chce się wracać. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł28,80 m² 11 423,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kup wymarzone M i zamieszkaj na zielonym Dębcu ciesząc się mieszkaniem i wymarzoną, spokojną lokalizacją! Mieszkanie znajduje się na bardzo spokojnym osiedlu wybudowanym na przełomie lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 200 zł58,18 m² 15 953 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł65,64 m² 15 219 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wypoczynek nad morzem przez cały rok - Twój Apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie! Morze Bałtyckie na wyciągnięcie ręki - zaledwie 50 m od piaszczystej plaży. Frontowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 345 zł31,71 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 31,71 m znajduje się na piętrze 1 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł56,64 m² 12 870,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż Kiełczów 56,64 m | 3 pokoje | ogródek | taras | miejsce postojowe | stan do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł92,11 m² 9 760,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Topowa lokalizacja - Dworzec Główny - Piękna kamienica Na sprzedaż 3-pokojowe, stylowe mieszkanie nieopodal Dworca Głównego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w jednej z pięknych,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania! Mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze w wieżowcu na 6 piętrze, lokal posiada powierzchnię 29 m2 i składa się z : przedpokoju, 2 osobnych pokoi, lazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 900 zł77,87 m² 8 988,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 537 015 zł50,42 m² 30 484,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwustronny apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł30,78 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu o powierzchni 30,78 m , usytuowany na pierwszym piętrze przy ulicy Szeligowskiego w Lublinie. Na sprzedaż nowoczesne i w.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł81,57 m² 3 187,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 81,57m2, z garażem o powierzchni 22m2 zlokalizowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 025 zł59,75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejny już II etap inwestycji w spokojnej i szybko rozwijającej się części Rzeszowa, przy ul. Myśliwskiej w Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł49,74 m² 5 749,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy bardzo funkcjonalne mieszkanie w bloku z windą, mieszczące się na 3 piętrze w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Przemysława o powierzchni 49,74m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: miasteczko Wilanów. Wygodny apartament, 53 m2, loggia , podwójne miejsce na platformie w garażu podziemnym. Wysoki standard. : dla kogo? Dla pary, dla ceniących wygodę na równi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,48 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnych budynków w zabudowie szeregowej. Opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 53,48m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 990 zł58 m² 31 034,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe - 300 metrów od plaży - Apartamenty Nadmorskie. Mieszkanie: na sprzedaż dwustronne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2006 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w pobliżu Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej (dawnego up) oraz agh, w sąsiedztwie biprostalu. Mieszkanie Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij