dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

820 000 zł43,60 m² 18 807,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Uwaga! promocja obniżka 50 000pln tylko do końca stycznia! było 870 000pln jest 820 000pln Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w samym w centrum Poznania, w miejscu pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł53,30 m² 5 234,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie o powierzchni 53,30 m położone w Koszalinie przy ul. Ratajczaka. Mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 212 zł36,68 m² 23 370,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Wykończone pod klucz w wysokim standardzie! Spacerem do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej! Brak pcc oraz prowizji przy zakupie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- marzy Ci się spokojne miejsce do życia z własnym ogrodem ? Nie wyobrażasz sobie mieszkać w mieście, ale zależy Ci na dobrym dostępie do Jeleniej Góry ? - Szukasz niezakłóconego spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy mieszkanie (71,27m2) z garażem (19,1m2) na sprzedaż w Jabłonowie Pomorskim, przy ul. Starej. Lokalizacja pozwala na połączenie mieszkania w spokojnej okolicy z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 478 zł35,19 m² 14 648,42 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z loggią na 10. piętrze Kraków, 29. Listopada Cena: 515 478 zł | Metraż: 35,19 m | Pokoje: 2 | Piętro: 10 | Odbiór: IV kw. 2026 | Winda: tak | Cena/m : 14 648 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! Gotowe do odbioru! 4 pokojowe mieszkanie 81,20 m2 z balkonem na osiedlu zlokalizowanym w Pruszczu Gdańskim. To nowe miejsce dla osób szukających balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

577 100 zł29 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament - Lublin ,centrum Ul. Wieniawska. Wysoki standard wykończenia! Kawalerka o powierzchni około 29m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Zgorzelec,dolnośląskie

225 000 zł26,06 m² 8 633,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Po remoncie, do wydania od zaraz, w centrum miasta słoneczna kawalerka przerobiona na 2 pokoiki. Położona w Zgorzelcu przy ul. Boh. II awp na IV piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

956 297 zł37,21 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie mieszkania typu studio o powierzchni 37,21 m2 w idealnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,33 m² 6 934,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż udział 2/8 w nieruchomości położonej przy ul. Torowej, w ramach którego właściciel korzysta z domu z ogrodem. Na terenie nieruchomości znajdują się dwa budynki: -.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43,35 m² 4 959,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,35 m , zlokalizowane w Trzciance przy ul. 27 Stycznia. Lokal znajduje się na parterze kamienicy. Mieszkanie jest w stanie gotowym do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł65,25 m² 6 819,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. wyłączny przedstawiciel sprzedaży inwestycji zaprasza do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Działoszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy szukasz mieszkania idealnego pod inwestycję? Jeśli tak, zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje kredytowe. Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł64,60 m² 7 585,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - chociszewskiego 16 Lokal nr: 9 , powierzchnia 64,60 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł61,47 m² 4 229,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż biała podlaska, ul. Sidorska Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł49,36 m² 4 234,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,34 m , położone na parterze w niskim budownictwie przy ulicy Pomorskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych, nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 268 153 zł92,27 m² 13 743,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Domy gotowe czekają na nowych właścicieli. Eleganckie osiedle W zielonej okolicy. Zadbane otoczenie dla rodzin I singli. Lokale w domach czterorodzinnych. Możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł27,43 m² 19 686,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament typu studio o powierzchni 27,43 m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku przy ul. Kwiatowej w Gdańsku (dzielnica Sobieszewo). Apartament w inwestycji Lazur Park.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł55,70 m² 6 014,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania dla siebie lub rodziny? Ta oferta jest wlaśnie dla ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48,10 m² 9 147,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze bloku przy ul. Wiecherta 16. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na osiedlu Jaroty w Olsztynie. W okolicy dostępna jest pełna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł21 m² 33 285,71 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Bagno budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł69 m² 12 753,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego 6-piętrowego bloku z windą wybudowanego w 2005 roku. Zajmuje powierzchnię 69 m i pierwotnie składało się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

13 999 zł118 m² 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachu Opiekun oferty: julia Andrulewicz sdp Nieruchomości tel.   licencja pfrn nr 28332 Na wynajem luksusowy apartament na wodzie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł35,60 m² 6 601,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na 2 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. Lokal jest jasny dzięki dużym nowym oknom pcv. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 133 000 zł133,35 m² 15 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Super lokalizacja przy Plantach, przestronne, gotowe do wprowadzenia (english version below, нижче наведено опис українською мовою) Nowa oferta, wkrótce więcej zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

234 850 zł33,55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 33,55m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 mieszkania / gotowiec inwestycyjny w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Metraż 65 m2 na który składają się : - 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł63 m² 8 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Dobczyce, os. Piastowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy) na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł35,50 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie spółdzielcze własnościowe z ogrzewaniem miejskim o powierzchni ponad 35 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł58 m² 11 379,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 58 m | ogródek 35 m | wysoki standard | Rudna Mała Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,60 m² 13 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane przy ul. Gutenberga 4 w dzielnicy Podgórze (ruczaj) w Krakowie. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49,40 m² 5 445,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Opis mieszkaniajasne i funkcjonalne mieszkanie o klasycznym układzie, w pełni umeblowane i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 586 zł88,73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88.73 m2 z balkonem oraz ponad 16m2 tarasem! W cenie mieszkania miejsce postojowe na wyłączność! Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł29,41 m² 21 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament na sprzedaż Świnoujście ul. Zdrojowa 16 Lokalizacja: apartament w centrum uzdrowiskowej części Świnoujścia, 5 minut od plaży i promenady przy ul. Zdrojowej. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 151 449 zł38,51 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! Apartamenty Tetmajera 35 to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Zakopanego, przy ulicy Kazimierza Przerwy Tetmajera 35, w cichej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, łazienka - umeblowane, wyposażone atuty: lokalizacja: doskonale skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł31,10 m² 77,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta skierowana do obywateli Unii Europejskiej, zwierzęta nie są akceptowane. Atuty: jasne, komfortowe wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł64,87 m² 16 170,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 3-pokojowe W kamienicy blisko śródmieścia. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Zakopiańskiej w gdańskiej dzielnicy Siedlce, bezpośrednio sąsiadującej ze.