dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

Rynek pierwotny

766 017 zł40,53 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej lokalizacji Gdyni - na Działkach Leśnych, gwarantującej bliskość życia miejskiego i terenów zielonych! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 838 zł49 m² 11 547,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 3 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 300 zł59,76 m² 13 860,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy koniec roku 2025. Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką ds. nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 30 m2 w prestiżowej inwestycji "angel City", w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł58 m² 10 948,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Eleganckie, nowoczesne i kompletne mieszkanie, które łączy komfort życia w standardzie premium z prywatnością porównywalną do domu jednorodzinnego. Najważniejsze atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł33,13 m² 48,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia Wągrowiec ulica Wegnera. wolne od 01.06.2026r. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w nowym bloku z windą. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 482 zł80,53 m² 9 815,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż: 70,32 m lub 80,53 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 187 zł27,60 m² 12 108,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem + miejsce postojowe gratis! Gdańsk, ul. Borkowska Lokalizacja: gdańsk, ul. Borkowska Powierzchnia: 27,6 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Balkon: tak Stan: deweloperski Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,22 m² 15 021,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż Apartament położony na prestiżowym osiedlu "polanki" w Kołobrzegu z kompleksem basenowym, sauną, salą zabaw dla dzieci oraz salą fitness. Mieszkanie znajduję się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł46,52 m² 3 632,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe (46,52m2) na parterze w bloku mieszkalnym na w Łąsku Wielkim - gmina Koronowo Mieszkanie znajduje się na parterze bloku mieszkalnego w Łąsku Wielkim, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w apartamentowcu na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62,50 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy ofertę mieszkania 3 pokojowego położonego na 2 piętrze budynku z 2005 roku, z bezpośrednim widokiem na ścianę lasu. Bliskość natury, duży balkon, przestronna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 000 zł46,29 m² 23 504 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,29 m , położone w prestiżowej części Wilanowa, przy ul. Herbu Korczak. Nieruchomość znajduje się na eleganckim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł38,50 m² 10 311,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie o wysokim standardzie, znajdujące się w Śródmieściu Katowic, przy ul. Styczyńskiego. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze, 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł39,76 m² 6 539 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż słoneczne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Brzozowa. Lokal znajduje się w zadbanym bloku na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 834 zł44,88 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 915 zł46,45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł66,90 m² 8 594,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 66,9m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Batalionów Chłopskich na osiedlu Leśna Dolina. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,45 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas prezentujemy Państwu, jasne z pięknym i malowniczym widokiem na wschodnią stronę Rzeszowa, mieszkanie o powierzchni 56,45 m2. położone na dwunastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Skoczów, komfortowa kawalerka, wysoki standard, parter Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie, o powierzchni użytkowej 33 m2, znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł70 m² 12 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Niedziałkowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na dłuższy okres przestronna komfortowa kawalerka o powierzchni 30m2 położona na I piętrze w budynku w który wyposażony jest w szybką windę. Kawalerka składa.

Szczegóły ogłoszenia

768 180 zł50,49 m² 15 214,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M0.10, ogródek z tarasem: 160,16 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł47,66 m² 9 232,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ustawne, dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w Głogowie Małopolskim na os. Niwa. Opis mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, 3 pokoje, parter, 51 m2, 360000 zł sprzedam. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: polkowice ul. Kolejowa. Dostępne: do.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł37,70 m² 20 928,38 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Bielany, warszawa Na sprzedaż komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na 6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Wykończone mieszkanie z balkonem Cicha okolica Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 31 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze na osiedlu Dywizjonu 303 tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: mieszkanie na parterze, w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu deweloperskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł76 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowo wykończone 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone w Gliwicach przy ul. Ligonia. Mieszkanie bardzo przestronne położone na 1 piętrze kamienicy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,97 m² 10 006,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy?ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55,49 m² 50,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 przy ul Wileńskiej w Krakowie! możliwość parkowania pod budynkiem na miejscach postojowych przeznaczonych wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 52 m2 w budynku apartamentowym Triton Park przy ul. Grójeckiej. Triton Park to osiedle apartamentowo-usługowe położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł115 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Budynek w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Lokal na dwóch poziomach, z ogrodem i garażem (lub z miejscem postojowym) Cztery pokoje. Dół to salon z łazienką i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł56 m² 8 732,14 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się bez konieczności inwestowania dodatkowych środków finansowych. Mieszkanie zostało wyremontowane, więc jest w pełni gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49,53 m² 70,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia na dłuższy okres czasu: umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 500m od plaży, na nadmorskim osiedlu Feniks w Podczelu. Na terenie kompleksu dostępne dwa baseny (kryty i otwarty), plac.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł52,31 m² 7 990,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Kusocińskiego os. XV Lecie Okna pcv, nowe kaloryfery. Na podłodze gres i panele. Na ścianie gładź.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł54,70 m² 5 831,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Komfortowe mieszkanie dla rodziny na sprzedaż :) Zlokalizowane w Turku na Osiedlu Wyzwolenia nr 16 w niskim bloku z cegły. Fantastyczna lokalizacja - w pobliżu Przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 938 zł47,14 m² 22 124,27 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,14 m2 w komfortowym rozkładzie pomieszczeń, loggia 5,55 m2 +1,26 m2 Nieruchomość zlokalizowana na ósmym piętrze budynku w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł102 m² 7 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

!promocja! Tylko do końca maja mieszkanie jest dostępne za 790 000 zł! 2 miejsca parkingowe wartości 15 000 zł każde w cenie mieszkania! lokalizacja: dwupoziomowy apartament jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł57,86 m² 6 083,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57,86 m | Konin, ul. Sosnowa 5 Na sprzedaż oferujemy przestronne, jasne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 57,86 m , zlokalizowane w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. Jagiełły 5. Osiedle Batorego, obok szkoły podstawowej nr 9. II piętro, 61 mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, i przedpokój. Mieszkanie w stanie.