dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 415 zł48,75 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w bloku 48,75 m2 w Centrum miasta, położone na parterze - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność usługową. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł77,30 m² 25 679,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Super lokalizacja - zbieg ulic Mokotowskiej, chopina i Kruczej; tuż przy Placu Zbawiciela; 7 minut do stacji metra Politechnika. 3 minuty do Planu Konstytucji! Oferujemy do sprzedaży rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł34 m² 13 794,12 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty Mieszkania Nowoczesny Budynek: mieszkanie znajduje się w nowym, 15-piętrowym bloku z 2025 roku , co odpowiada standardowi i nowoczesnym rozwiązaniom. Wysokie Piętro: położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł62 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2018 roku, przy ul.Borowej 4 w Olsztynie, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł44,54 m² 96,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,54 m , położone w Warszawie przy ul. Pieskowa Skała, w prestiżowej dzielnicy Ursynów, na nowoczesnym osiedlu Lake Park.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe tuż przy Placu Kromera. Nowe, w pełni wyposażone, jasne i funkcjonalne. W skład mieszkania wchodzi: -salon z jadalnią, -sypialnia, -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł51 m² 6 274,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie usytuowane na II piętrze w 3 piętrowym budynku (blok z 1994r); zadbana klatka schodowa, miejsca parkingowe dla mieszkańców - 2 parkingi - przed.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł29,30 m² 9 215,02 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania typu M2 położonego W łodzi, dzielnica polesie, osiedle retkinia południe Mieszkanie o pow. ca 29,30 m kw., położone jest na II piętrze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł55 m² 11 163,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferowana nieruchomość to 3-pokojowe mieszkanie na Wieniawie. Nieruchomość idealna dla rodziny lub pod wynajem (blisko kul)! Mieszkanie po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Park.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł101,30 m² 19 545,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie na sprzedaż W centrum sopotu Piękne stylowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnym miejscu Sopotu przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł76,08 m² 9 713,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone w atrakcyjnej dzielnicy Czuby przy ul. Turkusowej. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 647 820 zł70,12 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł68,42 m² 8 608,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4 pokoje z balkonem i strychem + 2 miejsca postojowe | Podłęże Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję deweloperską zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł42,70 m² 70,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy przy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,91 m² 12 906,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowy apartament w centrum Polanicy-Zdroju. Położony na parterze budynku z 2014 roku, otoczony zielenią, a jednocześnie w samym centrum blisko Parku Zdrojowego. Składa się ze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł40,60 m² 20 935,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Widok na patio w samym sercu Warszawy. Opis mieszkania: mieszkanie o łącznej powierzchni 40,60m2, jednostronne, rozkładowe z ekspozycją na wschód, składające się z oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 900 zł54,95 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis oferty Nowy 3-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54,95 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji. Apartamenty w Śródmieściu 1.4 km od centrum Gdańska. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem apartament W śródmieściu! klimatyzowana kawalerka W centrum miasta! doskonała lokalizacja przy rynku! kontakt   Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł57,65 m² 5 724,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 4 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sanoku - dzielnica Wójtostwo. 5700zł/m2 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,49 m² 35,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe Mieszkanie 2-pokojowe z Balkonem w Lęborku - ul. Jagiellońska! Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł44 m² 159 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bliska wola Topowa lokalizacja Browary Warszawskie, to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miejsc w stolicy - Styl życia bez kompromisów restauracje, kawiarnie, wydarzenia i Metro. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 244 zł22,79 m² 15 587,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

423 376 zł45 m² 9 408,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 45,04 m2 usytuowany na parterze budynku w zabudowie szeregowej na Piaskowce. Lokal mieszkalny składa się z części dziennej, którą stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,74 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem przytulne mieszkanie zlokalizowane na Os. Europejskim przy ul. Lubostroń w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 32,74 m2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł77,75 m² 6 418,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2 %! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prowadzi sprzedaż kolejnej inwestycji pod nazwą "apartamenty Gołębiewski" w Świerkocinie pod Grudziądzem. 900 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł64 m² 7 171,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Prezentujemy nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie na 1. piętrze, które łączy zalety domu jednorodzinnego z wygodą lokalu w mieście. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 887 zł79,86 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł159 m² 3 012,58 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Pogodna Powierzchnia: 159 m.kw. Liczba pokoi: 5 Piętro: -1 z 3 Media: prąd, woda, ogrzewanie elektryczne, ciepła woda miejska Czynsz: ok. 1500.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł71,20 m² 13 988,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Wnętrza są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, a układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł36 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzysz o komfortowym mieszkaniu na wynajem w nowym budynku? Koniecznie zapoznaj się z tą wyjątkową ofertą mieszkania na wynajem. Lokal jest nowy, zaprojektowany przez architekta co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 630 zł86,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin, mieszkanie, apartament, sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkania w wyjątkowej inwestycji. Inwestycja zlokalizowana 5 minut samochodem od ścisłego centrum Lubina. Mieszkania są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W "home park nieruchomości" Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu mieszkania na Bałutach - Teofilów. Przedstawiam Państwu, mieszkanie o pow. 38 m2, na 4 p. w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 460 zł31,47 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja na ul. Portowej w Krakowie to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie, oferujące mieszkańcom komfortowe i funkcjonalne lokale oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 986 zł48,26 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, stacja ładowania samochodów elektrycznych, tereny zieleni, bezpieczne osiedle, kameralna okolica, doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł52,40 m² 5 324,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji W dzielnicy tysiąclecie W częstochowie. Świetna lokalizacja! niedaleko centrum handlowe, promenada czesława niemena oraz uczelnie wyższe. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

736 316 zł59,50 m² 12 375,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc oferta deweloperska Ulica: sielawy Miejscowość: poznań Województwo: wielkopolskie Cena od: 534 476,00 pln do 1 217 223,00 pln Powierzchnia: od 27,01 m2 do 90,35 m2 Termin oddania: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 272 zł56,58 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2025r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 56,58m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (23,45m ),.