dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

149 000 zł47,60 m² 3 130,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz lokalu dla siebie lub pod inwestycję? Mam dla Ciebie świetna ofertę. Zapraszam Cię na prezentację jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 47,6 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 700 zł42,50 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

814 000 zł37 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł66,20 m² 6 796,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Makler Nieruchomośc i z przyjemnością poleca: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,21 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 490 zł42,61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek CD - Mieszkanie C4 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 42,61 m2, taras - 11,19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

234 950 zł20,20 m² 11 631,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferowane mieszkanie to kompaktowa, ale bardzo dobrze zaprojektowana kawalerka, która maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. Wnętrze jest jasne, nowoczesne i spójne stylistycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, mieszkanie w zielonej części Wawra. English description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,23 m² 11 656,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Pogodno, ul. Reduty Ordona Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m , położone w niskim bloku z 1995r. (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł62,01 m² 28 951 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedajemy Apartament 62 m2 w Ustce, położony przy bulwarze portowym z obłędnym widokiem na kanał i przepływające kutry. Ustka to urocza nadmorska miejscowość, w ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł73,85 m² 10 548,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie z dużym balkonem i widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32 m² 13 093,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , położone na 10 piętrze budynku z windą, przy ul. Pelczara w Rzeszowie, na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł23 m² 18 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

For English - call.   Elena. Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Na sprzedaż, atrakcyjna, umeblowana kawalerka o powierzchni 22 m2 z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 197 zł43,81 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł30,50 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie a w atrakcyjnej lokalizacji! Duży, ustawny pokój Oddzielna, widna kuchnia Mieszkanie do własnej aranżacji tylko 165 000 zł! Lokalizacja: jaworzno, osiedle skałka.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł38,56 m² 9 725,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy na sprzedaż mieszkanie w Suchej Beskidzkiej, które znajduje się na czwartym piętrze w budynku 4-piętrowym. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz, w stanie bardzo dobrym, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł45 m² 18 422,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stylowe 45 m2 na Gdańskiej Starówce - inwestycja, która pracuje cały rok. Są nieruchomości, które wynajmują się same. To mieszkanie jest właśnie jednym z nich. Położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł160 m² 812,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe poddasze w sercu Bytomia - 160 m możliwości! Marzysz o przestrzeni z duszą, w której samodzielnie stworzysz swoje wymarzone wnętrze? Ta nieruchomość to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,10 m² 8 952,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości ab Grand poleca państwu wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 40 mkw. Położone jest ono w bliskiej odległości od centrum Białegostoku. Zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł68,45 m² 4 967,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i przedpokojem o łącznej powierzchni 68.45 mkw, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,96 m² 10 006,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować, ładne, jasne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 64,96m2, położone na 4 piętrze w bloku na Osiedlu Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,46 m² 9 889,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, świetną lokalizację i funkcjonalny układ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż przytulne i dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 654,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,90 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł64,22 m² 24,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe. Powierzchnia 64,22m2. Pierwsze piętro. Dwa duże pokoje, trzeci mniejszy. Łazienka, toaleta. Kuchnia wyposażona - nowa kuchnia gazowa z piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   Polecam nowoczesny i luksusowy apartament w dzielnicy Bocianowo o bardzo wysokim standzie, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i zadbane mieszkanie M4 o powierzchni 64 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wilczej w Jaworznie. Idealne dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 787 zł40,62 m² 11 270 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle Enklawa nowe mieszkania w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy Budynek Z4 Osiedle Enklawa to nowoczesna i kameralna, położona na Bydgoskim osiedlu Zaświat, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , znajdujące się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy Osiedlu Albertynskim.W.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 440 zł67,37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty nieopublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł59,60 m² 6 208,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 59,60 m2, znajdujące się na IV piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie posiada nowoczesny układ funkcjonalny. Przestrzeń mieszkania tworzą dwa oddzielne pokoje, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł64,56 m² 4 631,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń dla rodziny z wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania? Odkryj bezczynszowe, 3-pokojowe wnętrze w Baborowie, gdzie w cenie otrzymujesz nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niewielkiego apartamentowca położonego w kameralnym miejscu. Lokal posiada duży taras z widokiem na otwartą przestrzeń i góry. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł102 m² 4 401,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż nr oferty : sldoc8919 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, centrum powierzchnia: 102 m2 + 6,4 m2 piwnicy ilość pokoi: 3 piętro: parter ogzrewanie: podłogowe, piec dwufunkcyjny gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł68 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RS Real Estate prezentuje funkcjonalne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w centralnej części Miasteczka Wilanów. Apartamentowiec z 2016 roku zlokalizowany na cichym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł35,60 m² 15 589,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

748 143 zł61,83 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na nowym osiedlu położonym w malowniczym otoczeniu. Lokalizacja osiedla zapewnia dobrą komunikację z Piasecznem jak też z samą Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł56,12 m² 4 722,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jeżeli szukasz miejsca w którym będziesz mógł odetchnąć od miejskiego zgiełku, w otoczeniu terenów zielonych, panującej ciszy i spokoju ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł72,50 m² 3 986,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne , 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,50m2. Położone na parterze w niskim bloku na terenie wiejskim, zaledwie 10 minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 325 zł49,11 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie | dostępne od ręki z piwnicą, z garażem lub Z miejscem postojowym oferta bez podatku pcc2% i Wynagrodzenia dla Biura! W niniejszej ofercie prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29,54 m² 15 538,25 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cesja praw Z umowy deweloperskiej Na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze (poziom I piętra) w bloku na wrocławskich Nowych Żernikach - inwestycja Kosmos dewelopera Marvipol.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł76,80 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

CO sprzedajemy? Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,80 m . Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię, jest umeblowane i gotowe do zamieszkania lub pod wynajem. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł62,18 m² 6 995,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/zgorzelec prezentuje na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w Zgorzelcu, które łączy nowoczesny styl loftowy z funkcjonalnością i komfortem codziennego życia.