dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Rynek pierwotny

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez podatku pcc i prowizji 57 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, dwie ustawne sypialnie oraz łazienka. Dodatkowo ok 65 m2 własnego ogródka! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł66 m² 4 075,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto , przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów ? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne i przytulne mieszkanie trzypokojowe o pow. użytkowej 50m2, całkowitej 53,60m2 położone w Cieplicach na osiedlu Orlim. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł66,71 m² 7 030,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie wolne mieszkanie! W sprzedaży przestronne 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w zielonej, spokojnej okolicy- boguchwała ul.Cicha BEZ PROWIZJI BEZ PCC! OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - na wynajem Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze z balkonem o pow. 43,4 m2 przy ul. Powstańców Warszawy w Stargardzie. Mieszkanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone w spokojnej, zielonej części Krzyków obok Parku Klecińskiego oraz przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł53 m² 10 132,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. To świetna propozycja zarówno dla rodziny, seniorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 860 zł47,80 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł25,29 m² 15 381,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojową mieszkanie o powierzchni 25,29 m2, znajdujące się w Nowej Hucie na os. Strusia. Najważniejsze informacje: - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Hot oferta tylko w Pepper House! Elegancki apartament położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Morenowe Wzgórze - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 310 zł42,59 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

328 417 zł30,13 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 926 zł39,40 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł38 m² 7 710,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, ulica Głowackiego, osiedle Chrobry, mieszkanie, 2 pok, 38m2, sprzedaż 293 000zł rezerwacja* kiedy szukasz czegoś wyjątkowego. Mieszkania całkowicie umeblowanego i wyposażonego, króluje.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł61,47 m² 24 890,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż 2 poziomowy apartament premium w Ustroniu 61,47 m + antresola ok 20 m | Gotowa inwestycja | Aktywny najem krótkoterminowy | miejsce parkingowe | Balkon 22,5 m Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50,44 m² 11 300,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe + II poziom do aranżacji - Rzeszów ul. Nowosądecka. Przestronny balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym i piwnica. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 153 980 zł43,67 m² 26 425,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 43,67 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 276 zł72,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna lokalizacja | 2 pokoje | gotowe do zamieszkania Sosnowiec, os. Pogoń Szukasz mieszkania pod inwestycję lub komfortowego lokum na start? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 532 zł44,34 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane, ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

698 560 zł21,83 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1889

Apartament inwestycyjny z wyjątkowym standardem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikatowy apartament w odrestaurowanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania po kapitalnym remoncie - Bielawa. Przedmiotem oferty jest starannie wyremontowane, w pełni funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 242 zł49,38 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 49,38 m , położony na poziomie +1 w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł74,49 m² 7 719,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Jeżeli myślisz o zakupie 3-pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania w dobrej lokalizacji - to idealnie trafiłeś. Ten apartament spełni oczekiwania nawet wymagających. Wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł34,50 m² 16 809 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na warszawskim Mokotowie, nieopodal stacji metra Służew. Nieruchomość położona w zielonej okolicy, z jednej strony z dala od miejskiego hałasu ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 327 000 zł41 m² 32 365,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mennica Residence | Sprzedaż | 2 pokoje | Mennica B | Grzybowska 43 | 1 370 000 zł To nie jest mieszkanie do oglądania. To jest adres do posiadania. Mennica Residence to jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję dwupokojowy apartament z balkonem położony przy ul. Wybickiego. Lokal jest bardzo przestronny i funkcjonalny. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

628 999 zł72,70 m² 8 651,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,7m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Najważniejsze atuty: pełny rozkład - brak.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,35 m² 12 963,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż malowniczo położony, dwupoziomowy apartament, znajdujący się w miejscowości Szlachtowa, niedaleko Szczawnicy. Świetna oferta na użytek własny lub inwestycję pod wynajem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł36,60 m² 10 245,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

M1 blisko akademii medycznej. Czechów, ul. Poturzyńska niski czynsz, brak piecyka gazowego. Możliwość dokupienia garażu w sąsiednim bloku. Opis mieszkania: - piętro: 6/11 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 415 zł48,75 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w bloku 48,75 m2 w Centrum miasta, położone na parterze - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność usługową. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł77,30 m² 25 679,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Super lokalizacja - zbieg ulic Mokotowskiej, chopina i Kruczej; tuż przy Placu Zbawiciela; 7 minut do stacji metra Politechnika. 3 minuty do Planu Konstytucji! Oferujemy do sprzedaży rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł34 m² 13 794,12 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty Mieszkania Nowoczesny Budynek: mieszkanie znajduje się w nowym, 15-piętrowym bloku z 2025 roku , co odpowiada standardowi i nowoczesnym rozwiązaniom. Wysokie Piętro: położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł62 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2018 roku, przy ul.Borowej 4 w Olsztynie, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł44,54 m² 96,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,54 m , położone w Warszawie przy ul. Pieskowa Skała, w prestiżowej dzielnicy Ursynów, na nowoczesnym osiedlu Lake Park.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe tuż przy Placu Kromera. Nowe, w pełni wyposażone, jasne i funkcjonalne. W skład mieszkania wchodzi: -salon z jadalnią, -sypialnia, -oddzielna.