dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

399 000 zł27 m² 14 778 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji 'Perła Piotrkowska' w Łodzi. Posiada powierzchnię 27m2 i położone jest na czwartym piętrze w apartamentowcu. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

1 779 300 zł59,31 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych części Kraków zaledwie kilka kroków od Rynek Główny oraz Planty. To miejsce, gdzie historyczny klimat Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 929 000 zł92,35 m² 20 888 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 92,35 m , zlokalizowanego w prestiżowej części Warszawy (pogranicze Woli i Ochoty). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł46,57 m² 9 211,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup od Dewelopera Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36,65 m² 38,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 36 m2, zlokalizowane jest w bloku przy ulicy Wyszyńskiego w Siedlcach. Mieszkanie jest usytuowane na III piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28,50 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka na warszawskim Mokotowie , 28,5 m z aneksem kuchennym ,łazienka .Po generalnym remoncie gotowa do zamieszkania. W pelni wyposazona, pierwsze piętro z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42,50 m² 14 117,65 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 500.00 zł; Budynek: blok, wieżowiec, z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: piwnica, winda; Rozkład: pokoje nieprzechodnie;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 976 zł52,06 m² 12 216,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł32,49 m² 18 436,44 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

763 661 zł69,43 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,43 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji kwk River Tower. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 759 716 zł90,50 m² 19 444,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 90,50 m | ul. Rzeźnicza | Stare Podógrze | 2. piętro I bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 635 000 zł176,99 m² 14 887,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1940

Przedmiotem oferty są dwa mieszkania, stanowiące łącznie aż 47 % udziałów w nieruchomości wspólnej - budynku mieszkalnym. Genialna lokalizacja - jedynie 200 m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł27,87 m² 13 993,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*** Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego w kompleksie Seidorf w Sosnówce - malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 692 zł61,78 m² 12 895,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,30 m² 19 137,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z prywatnym ogrodem, klimatyzacją i wysokimi sufitami Zielona Polana | Czerwone Maki | Shell | uj homfi ma przyjemność zaprezentować na wynajem wyjątkową kawalerkę z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł27,80 m² 8 453,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,8 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Człuchowa Osiedle Piastowskie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 387 840 zł65,22 m² 21 279,36 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dwoma balkonami w sercu Mokotowa *bez prowizji* *oddane do użytku* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50,20 m² 7 868,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które nie wymagają kompromisów tu wchodzisz i urządzasz je dokładnie tak, jak chcesz, ale bez konieczności remontu! Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 500 zł38,93 m² 10 416,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 2 pokojowe mieszkanie (38,93 m2) w promocyjnej cenie 405 500 zł (489 500 zł). Główne atuty: - odbiór w maju, - pakiet smart home, pakiet eko i pakiet antysmogowy, - ładowarki do.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł50 m² 7 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem wysoki standard Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 348 000 zł48,30 m² 27 908,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Sopot to jedno z najbardziej rozpoznawalnych nadmorskich miast w Polsce, w okresie wakacyjnym licznie odwiedzane przez turystów z całego świata. Kurort oferuje wiele ciekawych atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł85 m² 70,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wolny od 01.06. 2026 r. Do wynajęcia ekskluzywny apartament w Centrum Wrocławia ul. Władysława Jagiełły. Apartament znajduje się na 4 piętrze prestiżowym budynku z portierem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł54,80 m² 27 098,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 55-metrowe Mieszkanie z ogrodem Osiedle rivus gdyńskiego dewelopera invest komfort, to zamknięta, spokojna enklawa w otoczeniu zieleni, w spokojnej części prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł31 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na 3 piętrze w przedwojennym budynku po byłych koszarach a znajdującą się w Biskupcu. Lokal mieszkalny jest w stanie deweloperskim , do.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,47 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny dwupokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 770 zł31,44 m² 23 434,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy i funkcjonalny apartament o powierzchni 31,44 m , zlokalizowany na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w okolicach centrum Andrychowa. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (sypialnia na antresoli, salon z aneksem kuchennym, łazienka). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 410 zł38,37 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł41 m² 18 902,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament w Mielnie | Sosnowy Las 15 | Widok na Jamno Są miejsca, które dają ciszę, przestrzeń i poczucie prywatności. Sosnowy Las 15 w Mielnie to adres dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł72,70 m² 9 477,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wrócił Ostatni Apartament na Sprzedaż. Apartamenty Gotowe / oddanie lipiec 2026r. Bezczynszowe Kamienice / lofty / Nowo powstające osiedle Apartamentów o powierzchniach od 67,16m2 do 77m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 51 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień przy ulicy Turzycowej, dostępne od czerwca. Astra park to zespół ośmiu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,86 m² 13 921,08 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z panoramą miasta - ul. Kraszewskiego 45b, białystok 45 m | 8. piętro | nowoczesny blok z 2025 r. | wysoki standard | duży przeszklony balkon Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100,50 m² 11 930,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje | wysoki standard | 2 garaże | klimatyzacja | żurawiniec Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z możliwością wydzielenia 4. pokoju, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł37,58 m² 15 673,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 37,58m2, usytuowana na parterze w niskim, 2-piętrowym budynku z 2025 roku, położonym przy ul. Marii Callas. Mieszkanie: mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł94 m² 12 180,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Kraków, bronowice, ul. Sołtysa Dytmara english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 m , zlokalizowane przy ul. Sołtysa Dytmara.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł27 m² 22 148,15 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni około 30 m, zlokalizowanego na warszawskim Żoliborzu - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,49 m² 57,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Polecam Państwu niezwykle funkcjonalne i dobrze wyposażone mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, blisko terenów zielonych, z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 35,90 m kw, usytuowane na parterze 11-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł70,19 m² 21 370,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duet Broker oferuje na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Warmiński Port, bezpośrednio przy Jeziorze Ukiel. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49,30 m² 28,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przestronne mieszkanie położone na ulicy Chłapowskiego w Śremie. Lokal ma 49,3 m2 i składa się z następujących pomieszczeń: - korytarz - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł39,06 m² 20 478,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość składająca się z dwóch osobnych kawalerek z antresolami położonych na Kazimierzu w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.