dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

960 000 zł51,05 m² 18 805,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Luksusowy 3 - pokojowy apartament w nowym apartamentowcu nad polskim morzem. Atuty Komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 47m2, położone na drugim piętrze bloku w nowym budownictwie. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 120 zł62,70 m² 8 853,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,07 m² 9 767,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania lokal mieszkalny składający się z: - kuchni, - 2 pokoi, - łazienki, - przedpokoju o łącznej powierzchni 46,07 mmkw. Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,60 m² 9 893,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Winiary! Niski budynek otoczony zielenią! Balkon i piwnica! Osobna jasna kuchnia! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 65,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 576 zł54,52 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezydencja nad morzem Jastarnia | Bliskość morza | Nowoczesny design | Ekologiczne rozwiązania | Dbałość o detale Wybierz miejsce do życia, które zachwyca niepowtarzalnym urokiem i pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż Mieszkanie z garażem - Braniewo ul. Armii Krajowej Powierzchnia mieszkania: 48 m2 Garaż: 18 m2 Ogródek: ok. 100 m2 Przestronna piwnica: ok 10 m2 Mieszkanie z garażem na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 560 zł28,41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja z bezpośrednią bliskością morza (zaledwie 600 metrów!) kilka minut spacerem do plaży, terenów rekreacyjnych i nadmorskich tras. Idealne miejsce zarówno do wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38,91 m² 14 109,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,91 m , położone przy ul. Mariana Hemara 9C na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57,10 m² 5 236,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Dowal Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone przy ul. Wolności w ścisłym centrum Olszyny. Informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,21 m² 17 528,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Royal Broker przedstawia na sprzedaż nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m2 w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego w inwestycji Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł48,10 m² 3 742,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 48m2, w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł23 m² 10 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupoziomowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Dąbrowskiego w Bydgoszczy. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,10 m² 11 908,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko w Pepper House Na sprzedaż w pełni własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m , zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł34,62 m² 16 320,05 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: komfortowa kawalerka z balkonem i widokiem na panoramę Krakowa Mistrzejowice Nowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł59 m² 15 220,34 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - w River Towers blisko centrum miasta. Wyposażenie w cenie. Panorama miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł35 m² 20 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w obiekcie Perłowa Przystań w Kołobrzegu. Kompleks położony jest w zachodniej części uzdrowiska, z dala od zgiełku Miasta, a zaledwie 600 metrów oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł69,86 m² 3 292,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Widzieńsku- miejscowości leżącej w samym sercu Puszczy Goleniowskiej. Widzieńsko oddalone jest 15 km od Goleniowa, 7 km od węzła trasy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37 m² 10 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł72,39 m² 32 463,05 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy luksusowy apartament na sprzedaż w biznesowym sercu Warszawy, położony przy ulicy Grzybowskiej 37, w bezpośrednim sąsiedztwie Fabryki Norblina oraz Browarów Warszawskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł80 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł22,56 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Biuro nieruchomości Team4home prezentuję Państwu wyjątkowy apartament z balkonem o powierzchni 22,5 m , znajdujący się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 000 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkania na sprzedaż turel Os. Wyzwolenia. Dostępne od zaraz :) Nowy trzypiętrowy blok, ogrzewany pompą ciepła gwarantuje niskie czynsze za mieszkanie. W mieszkaniach rozprowadzone jest ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł60,64 m² 33 970,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jasne i komfortowe mieszkanie w Rezydencji Złota Chmielna Apartments [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł58,11 m² 20 306,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata | częściowy widok na morze Lokal o powierzchni 58,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 442 zł67,38 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 67,38 m , położony na poziomie +1 w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się komfortowym układem, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł32,20 m² 10 807,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 2-poziomowe położone przy parku! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym oraz duża łazienka, dodatkowo na poddaszu jest sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł75,50 m² 6 344,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Niezwykle przestronne mieszkanie położone w kamienicy w centrum miasta nieopodal Manufaktury. Wysokość mieszkania 3,20m oraz duże okna sprawiają, że wszystkie pomieszczenia są niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł66,62 m² 3 452,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 5 położonego na II piętrze budynku przy ul. ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł94 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy Parku Zdrowie Powierzchnia 94m2, znajduje się na 3 piętrze apartamentowca 3 piętrowego. Stan deweloperski, czyli zostaje wykończyc i wyposażyć, składa się z 3 pokoi, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

241 900 zł25,20 m² 9 599,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowo budowany kameralny budynek o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy -ul. Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 051 515 zł77,89 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 054 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

404 760 zł46,80 m² 8 648,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44m2, położone na nowym, spokojnym osiedlu w Iławie. Lokal jest bardzo ustawny i dobrze doświetlony, dzięki czemu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży klimatyczne, 4-pokojowe mieszkanie przy ul.Jana Sawy w Lublinie. Oferta dedykowana zarówno dla rodziny jak i osób poszukujących nieruchomości inwestycyjnej.4 osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 zł35 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej w Wałbrzychu. -Nieruchomość- powierzchnia 35 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 760 zł53,20 m² 8 153,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w uzdrowiskowym mieście Busko-Zdrój! Kupujący nie płaci podatku pcc! 'zacisze Sikorskiego' to nowopowstała inwestycja blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super mieszkanie z balkonem, po remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, bardzo jasne, umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz , idealne do zamieszkania lub inwestycyjnie. Duża ilość szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 685 zł57,19 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35,70 m² 50,42 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest mieszkanie w nowym budownictwie, w pełni wyposażone. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki. W sąsiedztwie Aqua Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 351 zł41 m² 11 935,39 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja gotowa. Odbiory mieszkań od 06.2026. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł105,74 m² 17 022,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3-pokojowy apartament 105,74m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: przegorzały). Apartament w stanie developerskim zlokalizowany jest 1 kondygnacji w 3 kondygnacyjnym budynku.