dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

390 000 zł61,19 m² 6 373,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dworcowa | 61,19 m | 3 pokoje | balkon | 4 piętro Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,61 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł32 m² 21 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Atuty: - lokalizacja: gdańsk Śródmieście - mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wejścia - pełne wyposażenie w cenie - wysoki standard wykończenia - inwestycyjne/wakacyjne mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,01 m² 9 977 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przestronne i słoneczne mieszkanie, 2 pokoje, z piwnicą, centrum Kołobrzegu! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 456 zł20,54 m² 17 646,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł136,95 m² 2 548,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferowane mieszkanie to duża, bezczynszowa nieruchomość na parterze, idealna dla kilkuosobowej rodziny lub inwestora. Lokal został niedawno odświeżony po remoncie, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75,50 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Najemca nie płaci prowizji* na wynajem bardzo ładne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m2 położone w Mińsku Mazowieckim przy ul. Budowlanej 9. Dodatkowo Najemca ma ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł32,45 m² 9 553,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność przedstawiać gotowe do odbioru mieszkanie o powierzchni 32,45 m2 w Gryfinie! Nieruchomość składa się z: pokoju z aneksem kuchennymłazienki,oraz dodatkowo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł32,07 m² 28 500,16 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bliska wola mieszkanie/lokal inwestycyjny W wysokim standardzie na Woli (al. Prymasa Tysiąclecia), w nowym budownictwie z 2019 r. Pow. 32,07m2. Piętro 11. Lokal z dużym balkonem (pow.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł60,60 m² 7 919,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,61 m , położone w spokojnej części Ustki, przy ul. Słupskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł105 m² 26 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 105 mkw, położone przy ul. Siennej na warszawskiej Woli w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum i biznesowego serca miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,16 m² 11 348,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1826

Lokal inwestycyjny - poddasze 35,16 m - Garbary 26, centrum Poznań Na sprzedaż lokal poddaszowy o powierzchni 35,16 m , zlokalizowane w kompleksowo odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł60,24 m² 4 978,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu W spokojnej I zielonej części śródmieścia W ok. Parku sobieskiego. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,76m2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł41,12 m² 12 889,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z tarasem i widokiem na góry | Szklarska Poręba, ul. Górna | Dochodowa inwestycja + garaż Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41,12 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł58,06 m² 18 515,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Obrzeżnej na Mokotowie z funkcjonalnym rozkładem, dającym poczucie przestrzeni oraz z widokiem na zieleń, zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 995 zł30,15 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Hit inwestycyjny w centrum Łodzi - Biała Kamienica Niepowtarzalna inwestycja, która łączy prestiż, świetną lokalizację i ponadczasową architekturę inspirowaną łódzkimi kamienicami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 261 zł54,59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 193 536 zł63,16 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu. Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 650 zł47 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie w kameralnej inwestycji, idealne dla singla, pary lub jako zakup inwestycyjny! Powierzchnia: 47,00 m Układ mieszkania: - wiatrołap 4,60 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 055 zł77,05 m² 13 589,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77,05 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł55 m² 6 072,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania pięknie urzadzone mieszkanie trzy pokojowe na 3 piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu Śląskim. Jasne wnętrza, komfortowa wielkość mieszkania oraz położenie w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł79 m² 2 518,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: dwupoziomowy segment mieszkania w Białczu idealne miejsce na wypoczynek i stałe zamieszkanie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość segment.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,32 m² 15 225,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W CENTRUM DZIELNICY PODGÓRZE W KRAKOWIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,40 m² 8 307,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 38,40 m | Balkon | Piła Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m , usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym, zadbanym bloku w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 900 zł61,72 m² 7 775,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Lokal w kameralnym budynku z 12 mieszkaniami mieści się przy ulicy Grzybowej w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł38,76 m² 116,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Bezpośrednie sąsiedztwo Motławy i mariny; * Monitoring i kontrola dostępu zwiększające bezpieczeństwo; * Wysoki standard części wspólnych; * Nowoczesna, prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł55,95 m² 6 344,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,95m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Jana Pawła II 10. Blok usytuowany jest ok. 150m od promenady nad jeziorem. Na przeciwko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 zł57 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,76 m² 11 459,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - mieszkanie 3-pokojowe - lokalizacja w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,10 m² 12 609,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy na Przedmieściu Oławskim - okolice ul. Kościuszki. W otoczeniu mieszkania : 25min pieszo do rynkudobrze skomunikowane tram/autobusy/linie nocneblisko.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł132,23 m² 4 461,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Tylko w biurze prospace Klimatyczne mieszkanie 132 m z potencjałem | Sulechów blisko centrum | 4 pokoje + możliwość wydzielenia 5. | wysoki parter | pełna własność | wys. sufitów 3,3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł50 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 50 m | 130 m narożnego ogródka | ul. Federowicza Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł77,40 m² 8 385,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,5 m , położone w Opolu przy ul. Poniatowskiego, w prestiżowej dzielnicy generalskiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,71 m² 10 034,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność przedstawić trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż na nowo powstałym osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 54,71 m 2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł58 m² 12 584,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne domki całoroczne wykończone w standardzie premium, położone w cichej i spokojnej części Ustronia Morskiego, zaledwie ok. 700 m od plaży oraz tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 128 zł39,44 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 39,44 m Czechowice-Dziedzice, ul. Niepodległości 82 Samo centrum miasta blisko wszystko! Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,44.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w ścisłym centrum Bytomia - ul. Dworcowa 3. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (najem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł36,32 m² 25 605,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje | 36,32 m | 6. piętro | Stocznia / Popiełuszki 2 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,32 m , położone na 6. piętrze przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 2.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł119 m² 4 286 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski "własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej 18. Z przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł97,19 m² 10 258,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Obornickiej 113e Idealna propozycja dla osób szukających większej przestrzeni oraz spokojnego, dobrze zorganizowanego osiedla. Mieszkanie ma 97,19.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,90 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł92 m² 13 315,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Przestronne i ciche mieszkanie położone na ul. Grzegórzeckiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje bardzo ciche, dwupoziomowe.