dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

Rynek pierwotny

362 169 zł39,18 m² 9 243,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł66,77 m² 17 447,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 23,60 m Balkonu | Zabłocie - Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż wyjątkowy, dwustronne mieszkanie w sercu najbardziej pożądanej dzielnicy Krakowa. Idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 710 zł33,75 m² 12 761,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Odbiór budynku.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze wysokiego bloku w Gliwicach, przy ul. Cichociemnych. Mieszkanie ma 52 mkw powierzchni, w stanie do remontu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł57 m² 11 929,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Loftowy lokal z charakterem 41 m na dole + ok. 16 m antresoli Mieszkanie położone na zamkniętym i strzeżonym Osiedlu Grafitowym, tuż przy stacji pkp/skm Pruszków. Idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piła,wielkopolskie

849 000 zł97,87 m² 8 674,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament 97,87 m 2 w stanie deweloperskim, 4 pokoje, i piętro, w Pile, osiedle Górne. Prezentowane zdjęcia są częścią wizualizacji. Pokoje dobrze doświetlone, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł111,32 m² 9 791,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w domu dwulokalowy z gotowym zyskiem - Wrocław, ul. Ratajów. Szukasz miejsca do życia, które samo pomaga spłacać kredyt? A może stabilnej inwestycji kapitału?.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ przy Al. Wyzwolenia. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Susz,warmińsko-mazurskie

120 000 zł36,12 m² 3 322,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym sercu Susza idealne dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie według własnej wizji. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł63,62 m² 4 715,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Dudek ma przyjemność zaprezentowania mieszkania trzypokojowego w spokojnej i malowniczej wsi Bystrzyca gm. Wleń. Lokal położony jest na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 780 zł38,27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 617 zł65,43 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób. Idealny sposób, by uczcić zakup.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, oddzielna kuchnia, taras ul. Niedźwiedzia 4b, pixel House, ok. CH Magnolia Park bez prowizji! Do wynajęcia komfortowe, stylowe mieszkanie o pow. 55 m - w pe łni wyposa żone,.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł73 m² 38 219,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament z widokowym tarasem tuż przy Błoniach [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 650 zł62,20 m² 10 477 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie 3 pokoje w inwestycji "flow", w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Łodzi. Świetna lokata kapitału oraz idealne miejsce do życia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ul. Koncertowej. Osiedle, z uwagi na wysokość zabudowy jest bardzo kameralne. Mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł43 m² 15 906,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone w Gdańsku, przy ulicy Niepołomickiej, w dzielnicy Orunia Górna - jednej z najbardziej spokojnych i kameralnych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 000 zł32 m² 16 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Podatek pcc: 0% Prowizja: 0% - zakup bezpośrednio, pełne wsparcie doradcy w procesie Lokalizacja - idealnie skomunikowana dzielnica Gdańska, wszystko w zasięgu ręki. W promieniu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł89,07 m² 6 500,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (89,07m2) z oddzielną kuchnią, znajdujące się we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 707 zł44,68 m² 14 742,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

179 000 zł31,38 m² 5 704,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka w klimatycznej kamienicy centrum Olsztynka, gotowa do zamieszkania, idealna pod inwestycję. Szukasz niedużego mieszkania z charakterem, w świetnej lokalizacji i gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł73 m² 4 356,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie o powierzchni 73 m położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Parametry mieszkania: jasny salon z wyjściem na balkon, trzy ustawne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,78 m² 5 227,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - 48,78 m2 - Zabrze, ul. Korczoka 87 (zaborze) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament inwestycyjny o metrażu 36 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Browar Kleparz. Cena: 999 000 zł brutto (w cenie vat 23%). Brak podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 290 zł36,70 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Willa Toscana - Lokal mieszkalny M12 opis inwestycji: tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadły, wyjątkowa inwestycja - Willa Toscana. To tu, wśród subtelnych odniesień do włoskiej elegancji i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł48 m² 10 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze niskiego bloku w os. Słowackiego na lsm. Lokal o powierzchni 48m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, umeblowanej i wyposażonej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł41,94 m² 14 759,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Wydmowej w Sarbinowie. Lokal został urządzony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł61 m² 108,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W prestiżowym budynku atelier residence - bagno 2 Budynek: apartamentowiec Atelier Residence to warszawki obiekt mieszkalny znajdujący się przy ulicy Bagno 2 w Śródmieściu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 451 zł58,39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy kameralny 2 piętrowy budynek mieszkalny z windą zaraz przy planowanym ogrodzie kieszonkowym o powierzchni aż 30 ar. W ogrodzie ustawione zostaną leżaki i ławki oraz huśtawki.

Szczegóły ogłoszenia

369 925 zł25,34 m² 14 598,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na prestiżowym osiedlu w sercu Gdańska idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia. Apartament ma swoje atuty. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 440 zł55,70 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

974 999 zł92,40 m² 10 551,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Parzniew / Pruszków / Miasto Ogród II / 4 pokoje / Antresola Gotowe do zamieszkania, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z antresolą i balkonem. 4 piętro w budynku z windą (2013 r.).

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł52,30 m² 7 418,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone na I piętrze dwupiętrowej kamienicy. W skład nieruchomości wchodzą: przedpokój, salon z wyjściem na balkon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,30 m² 13 164,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje 47 m po remoncie | Gdynia Witomino | Balkon, winda, parking Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m w popularnej dzielnicy Gdynia Witomino. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,08 m² 23 608,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Piękny apartament przy motławie - inwestycja nadmotławie! świetna inwestycja - blisko starego miasta - wysoki standard! apartament: na sprzedaż w pełni wyposażony, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł35,11 m² 1 110,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 35,11 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wytrwałych 7 wraz z udziałem wynoszącym 167/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,52 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 38,52 m , usytuowana na pierwszym piętrze w centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,40 m² 10 390,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38,4 m , zlokalizowanego na osiedlu Pod Lipami w Poznaniu. Układ mieszkania zapewnia funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 40 m | Kozłowice| 255 000 zł w cenie największy murowany garaż Na sprzedaż jasne, zewnętrzne mieszkanie własnościowe (M3) o powierzchni 40m , położone na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 000 zł41 m² 21 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: inwestycja w śródmieściu Gdańska, tuż nad Motławą. Nowy budynek uzupełni istniejącą historyczną zabudowę, a z wybranych apartamentów będzie można się cieszyć widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł35,68 m² 27 746,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: * Prestiżowa lokalizacja - serce Gdańsk, ekskluzywna Wyspa Spichrzów. * renomowana inwestycja Granaria - architektura klasy premium. * stan deweloperski - możliwość stworzenia wnętrza szytego na.