dowolna

Mieszkania

95 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 867 ogłoszeń

Rynek pierwotny

745 200 zł46 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja mieszkanie z dużym balkonem na Mokotowie Harmonogram płatności 20/80 *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy-.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53,90 m² 10 742,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,40 m² 14 037,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przeszklony balkon ul. Mielecka 21 37,4 m + 3,6m2 (zabudowanego balkonu) Jasna Kuchnia II piętro Możliwość aranżacji na 2 pokoje z aneksem kuchennym Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł47,80 m² 8 472,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pok. o pow. 47.84 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku przy ulicy Łopuskiego. Jedynie 850 metrów do plaży. Mieszkanie składające sie z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części osiedla Czarny Potok w malowniczej miejscowości Krynica-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł37 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego mieszkania o powierzchni 37 m położonego na 6. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście, blisko ronda onz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 624 zł34,73 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze Symbol ue5 - A.8.0 Mieszkanie o powierzchni 34,73m2, Parter nowego budynku, 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł56,10 m² 29 768,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: - luksusowy, wysokiej klasy apartament w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdynia Orłowo. - prywatny ogród o pow. 40 m dostępny z salonu i sypialni. - kameralne zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł63,92 m² 11 248,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa Niższa Cena! Proponujemy na sprzedaż, nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,92 M2 z dużym tarasem dachowym przy ul. Łotewskiej w Słupsku Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł108 m² 7 953,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2000 roku, po pracach remontowych gotowe do wprowadzenia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów. Lokal położony na Pomorzanach, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł25,62 m² 19 984,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 25,62 m2 w stylowej, zrewitalizowanej kamienicy na Pradze-Północ. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze w bloku przy ul. Klonowej w Zabrzu. Cena nieruchomości- 335.000 zł.- do.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł75,69 m² 5 416,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które posiada potencjał inwestycyjny dzięki swojej dużej powierzchni 75,69 M2. Korzystny układ mieszkania daje możliwości aranżacyjne. W chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 260 zł36,09 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł63,50 m² 83,46 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 63,5m2 usytuowanego w prestiżowym apartamentowcu przy ulicy Grzegórzeckiej 79a. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł56,79 m² 4 402,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Mieszkanie do przejęcia od zaraz. Powierzchnia ok. 57m2 na którą składają się 2 pokoje, duża kuchnia z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,17 m² 9 718,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 45,17 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z windą z 2014 roku na os. Manhattan. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł36 m² 16 527,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż atrakcyjny apartament z widokiem na park nadmorski tylko 300 m od morza! Kołobrzeg ulica Spacerowa Polecam komfortowy apartament 1-pokojowy położony w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł50 m² 108 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z recepcją i przestronnym lobby, położony na 3. piętrze (z 6) nowoczesnego budynku z 2010 roku, w samym centrum Warszawy przy prestiżowej ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,76 m² 6 375,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Jaworzno, podwale - zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, 1 km od centrum Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane, dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł22 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kawalerka na parterze zlokalizowana na Oławskim Rynku, plac Starozamkowy. Budynek po remoncie dachu, nowe okna, wymieniona elektryka i pion. Metraż: 22m2 Rozkład: - kuchnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł76,19 m² 11 943,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym serce Wrocławia, ul. Rzeźnicza (rynek) Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,19 m , położone w samym centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł65 m² 2 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygody własnego domu? W miejscowości Lisnowo-Zamek, w otoczeniu lasów i krystalicznych jezior, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł104 m² 4 798,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Centrum Chorzowa przy ulicy Dąbrowskiego 62 - idealne dla rodziny - po remoncie! Oferuje mieszkanie o powierzchni 104 mkw, położone na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł64,76 m² 4 925,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Uwaga! okazja! jedyna na rynku! Są nieruchomości do zamieszkania i są takie, które pozwalają stworzyć coś naprawdę swojego. To mieszkanie w Bieruniu Starym należy właśnie do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 976 zł57,76 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Bronowice Residence przy ul.Chełmońskiego. Lokalizacja: w niedalekiej odległości znajdują się m.in. Ikea, castorama, makro oraz Galeria Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie. Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł40 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 2 pokoje mieszkanie z oddzielną kuchnią w najbardziej popularnej dzielnicy Wrocławia- krzyki lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 704 zł55,84 m² 21 001,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł45,02 m² 10 639,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,02 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł65,90 m² 1 335,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta sprzedaży mieszkania w Barcinie, gmina Kępice Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy z 1908 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł87 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu umeblowany i wyposażony apartament usytuowany na niezwykle klimatycznym osiedlu, przy ulicy Głowackiego, zwanym potocznie "wałbrzyskim Nikiszowcem".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 270 zł51,74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować ofertę sprzedaży nowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Lubickiej 46 w Toruniu. Salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie + balkon o powierzchni 8,7.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł47 m² 19 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie na Pradze Północ, gotowe do wprowadzenia - niedawno odświeżone i odmalowane. 1 piętro Wyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik z płytą grzewczą, mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30,75 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia, wysoce funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami oraz dużym miejscem postojowym w garażu podziemnym - dostępne od zaraz! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,50 m² 6 850,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Pużaka - dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie jest funkcjonalne, słoneczne i posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł23 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

> mieszkanie idealne dla singla < oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 23 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze (w budynku jest winda) kamienicy z połowy lat trzydziestych przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

415 800 zł42,40 m² 9 806,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Opole, bliskie Zaodrze, ul. Koszykana sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 9 piętrze przy ul. Koszyka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66 m² 6 045 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Leszno, ul. 17 Stycznia. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez stresu? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł48,23 m² 9 993,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Chcielibyśmy Państwu przedstawić ofertę dwupokojowego mieszkania mieszczącego się w Centrum Szczecina, na przepięknej alei prowadzącej do Urzędu Miasta. Na powierzchnię nieruchomości.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij