dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

390 000 zł87 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu umeblowany i wyposażony apartament usytuowany na niezwykle klimatycznym osiedlu, przy ulicy Głowackiego, zwanym potocznie "wałbrzyskim Nikiszowcem".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 270 zł51,74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować ofertę sprzedaży nowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Lubickiej 46 w Toruniu. Salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie + balkon o powierzchni 8,7.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł47 m² 19 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie na Pradze Północ, gotowe do wprowadzenia - niedawno odświeżone i odmalowane. 1 piętro Wyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik z płytą grzewczą, mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30,75 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia, wysoce funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami oraz dużym miejscem postojowym w garażu podziemnym - dostępne od zaraz! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,50 m² 6 850,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Pużaka - dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie jest funkcjonalne, słoneczne i posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł23 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

> mieszkanie idealne dla singla < oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 23 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze (w budynku jest winda) kamienicy z połowy lat trzydziestych przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

415 800 zł42,40 m² 9 806,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Opole, bliskie Zaodrze, ul. Koszykana sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 9 piętrze przy ul. Koszyka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66 m² 6 045 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Leszno, ul. 17 Stycznia. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez stresu? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł48,23 m² 9 993,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Chcielibyśmy Państwu przedstawić ofertę dwupokojowego mieszkania mieszczącego się w Centrum Szczecina, na przepięknej alei prowadzącej do Urzędu Miasta. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł127,70 m² 2 231,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania inwestycyjnego lub dla rodziny. Posiadam w swojej ofercie wyjątkowe mieszkanie w zielonej okolicy - Jugowice. Powierzchnię ponad 120 m2 tworzą obecnie 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł64,70 m² 8 887,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstawie umowy ze Spółdzielnią - 5 m2 stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł83,08 m² 10 039 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sunny apartments - komfortowe mieszkania Z własnymi ogródkami oraz fotowoltaiką na dachu Prezentujemy apartament o powierzchni 83,47m2 usytuowany w kameralnej enklawie 6 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł43 m² 23 209,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż elegancki apartament położony w prestiżowej inwestycji Manhattan Place, przy ul. Wita Stwosza 48 w Warszawie, na czwartym piętrze siedmiopiętrowego budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,32 m² 6 264,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Łomży. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47 m² 12 106,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wieliczka ul. Sienkiewicza - 47m2 / 2 pokoje + balkon +piwnica Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone w Wieliczce przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47,89 m w Sopocie Górnym (osiedle Przylesie, ul. 23 Marca) w miejscu, gdzie za oknem jest las i zieleń, a dookoła panuje cisza i spokój. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży mieszkania dwupoziomowe na nowo powstającym osiedlu, lokalizacja -posada, ok. 3 km ok Konina. Apartamenty ok 73 m2 usytuowane są w budynku czterolokalowym (zabudowa bliźniacza.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł105,30 m² 2 554,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Górna część domu w Jeleninie 105 m z pomieszczeniami gospodarczymi i fotowoltaiką Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 105, 30 m2, położony na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł66,71 m² 4 347,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny z 300 000 zł na 290 000 zł oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 000 zł79 m² 8 708,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł58 m² 8 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

0% prowizji dla nowych klientów! Decydując się na to mieszkanie, jako nowy klient nie płacisz prowizji dla biura nieruchomości. Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z naturą. Twoje 58.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł49,37 m² 9 519,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Biuro Nieruchomości Dudek proponują Państwu mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby z widokiem na góry. Mieszkanie o powierzchni 49,37 m2 usytuowane na drugim piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,08 m² 9 197,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na trzecim piętrze w Gliwice przy ulicy Świetego Marka. Cena nieruchomości - 479 000 zł. do negocjacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60,70 m² 5 420,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Sikorskiego w Łęcznej. Lokalizacja: mieszkanie mieści się na osiedlu Niepodległości. W okolicy nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł37 m² 6 405,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 4. piętrze w bloku przy ul. O. i A. Małkowskich w Tomaszowie Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 500 zł82,34 m² 8 568,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja przy ulicy Porcelanowej to nowoczesny budynek zlokalizowany w jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Wałbrzycha, który wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł59 m² 16 271,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w Poznaniu - Małe Garbary 8. Mieszkanie dostępne do zakupu od 01 stycznia 2026, ale na prezentację możemy umówić się już.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł90 m² 21 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 90 m, 2 piętro w 8-piętrowym apartamentowcu z windą z 2013 roku. Zamknięte osiedle z monitoringiem. Ochrona 24/7. Plac zabaw dla dzieci na.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł29,64 m² 1 045,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 25 o powierzchni 29,64 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 305/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 685 179 zł80,63 m² 20 900,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Aloha Residence to inwestycja, która zajęła 1 miejsce w rankingu wśród szczecińskich inwestycji, które cieszyły się największym zainteresowaniem a przy tym posiadały.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, zlokalizowane przy ulicy Częstochowskiej 23. Lokal znajduje się na 3. piętrze w trzypiętrowym bloku z 2008 roku. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64,62 m² 5 400,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

NA sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na zamościu ul. Wawelska, blok , IV piętro, loggia Mieszkanie przestronne o pow. 64,62 m2 w skład którego wchodzą: - 4 niezależne pokoje ( 18,04 m2, 9,77m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł47,50 m² 17 873,68 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

: krótko Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13 m , położone na 11. piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z 2022 roku przy ul. Kasprzaka 29a na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 164 zł38,88 m² 12 041,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cisowa - dzielnica pełna możliwości! 0% prowizji Lokalizacja Miasteczko Nova Fala zlokalizowane jest w nowoczesnej, wygodnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Cisowej! Bliskość skm,.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł65,56 m² 9 868,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Urocze mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy blisko centrum miasta Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania położonego w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy, zaledwie kilka kroków od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł45,31 m² 4 612,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dobrej lokalizacji. Mieszkanie częściowo umeblowane (duża szafa przesuwna, meble pokojowe), lokal składa się z: - dwóch pokoi (13 m2 i 11m2). - słonecznej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł27,05 m² 19 223,66 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 27,05 m , położone na parterze w 6-piętrowej kamienicy z 1951 roku. Lokal idealny zarówno jako pierwsze mieszkanie, inwestycja pod.