dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

860 000 zł74,37 m² 11 563,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie, blisko pkp Grodzisk Mazowiecki. Na powierzchnię ponad 74 metrów składają się: - duży salon z aneksem kuchennym - 3 duże sypialnie - 2 łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,74 m² 9 872,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Bocianie Gniazdo w Redzie. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szymany

Szymany,warmińsko-mazurskie

265 000 zł57,30 m² 4 624,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30m2 zlokalizowane w Szczytnie przy ul. Ogrodowej. Lokal mieszkalny znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł52,64 m² 8 643,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,64 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z lat 60-tych, wybudowanym z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł42,70 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,70 m2 znajdujące się na osiedlu 1000-Lecia przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29,86 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania, położonego w prestiżowej lokalizacji nieopodal centrum Krakowa. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł50,90 m² 4 518,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedam mieszkanie własnościowe o pow. 50,9 m2 (w tym 3,3m2 piwnica) na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w zielonej okolicy Miechowic-dzielnicy Bytomia. W skład lokalu wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł80 m² 9 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 80m, które łączy w sobie nowoczesność , komfort i elegancje. Propozycja dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł46,13 m² 7 218,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Ieruchomość Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,13 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku w Oświęcimiu. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

684 900 zł53,80 m² 12 730,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z narożnym balkonem, znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Orunia Górna. Najważniejsze informacje: cena: 714 900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł118,50 m² 15 105 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

ul. Ślężna przy Parku Skowronim tylko dla klienta gotówkowego Przestronne, dwustronne czteropokojowe mieszkanie o pow. 118,50 m z ogródkiem i dwoma balkonami w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł36,87 m² 20 585,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 36,87 m , na osiedlu Konopnicka City Park przy ulicy Konopnickiej 61. Lokalizacja Konopnicka City Park to nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł38,22 m² 2 930,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym 38,22m2 Prezentuję Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym, o pow. 38,22 m2 zlokalizowane w centrum Inowrocławia. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł86,54 m² 8 770,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 86,86m2 Planowana data odbioru mieszkania to II kwartał 2027r Etap budowy pozwala na wprowadzenie zmian aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 38,5 m znajdującego się na II piętrze w nowym, V-piętrowym apartamentowcu z windą. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 472 zł41,34 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 140 zł67,46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest mieszkanie wykończone pod klucz bez zabudowy kuchennej, w podwyższonym standardzie. Powierzchnia mieszkania wynosi 67,46 m2, do mieszkania przynależy duży ogród 123,77 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 175 zł46,15 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny budynek na Targówku Komfort i świetna komunikacja (oddanie I kw. 2027)zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 75 m2, po remoncie dla pracowników (przeznaczony dla 9 osób) znajdujące się w kamienicy w miejscowości Mszczonów. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym Najemcą. Do wynajęcia, jasne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 58 m , położone na 2 piętrze. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania, idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie (z możliwością przerobienie na dwa pokoje) w dzielnicy Śródmieście. Budynek zlokalizowany przy ul. Kopernika - w pobliżu Centrum Miasta, komunikacji miejskiej czy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 25 m , usytuowaną na 1. piętrze budynku z windą, tuż przy Fabryce Norblina. Najem na min. 12-mcy, tylko dla osób pracujących. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza ul. Lniana. Mieszkanie dwustronne, od południowo zachodniej strony, słoneczne. Lokal położony na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł60,82 m² 16 261,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko teraz niższa cena! Zainwestuj w gotowy do odbioru apartament i ciesz się gwarantowaną stopą zwrotu! Kup jako drugie mieszkanie, wielu klientów też tak zrobiło :) Na terenie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,80 m² 8 444,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,80 m , położone na 9 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą przy ul. Bohaterów w Rzeszowie. Układ mieszkania: - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43,68 m² 5 608,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Przemyślu przy ul. Łukasińskiego na osiedlu bloków na przeciwko dużego marketu spożywczego. Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 727 zł35,35 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem B.2.09 o pow. 35,35 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 28 m w Parku Leszczyńskiego nowoczesny styl, wyjątkowa lokalizacja! lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 28 m położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

328 886 zł60,68 m² 5 420 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m2 na Osiedlu Samsonowicza w Łęcznej. Atrakcyjna lokalizacja a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 758 zł63,70 m² 12 806,25 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 zł85 m² 82,34 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament przy ul. Słomińskiego z dużym tarasem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu ładne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w pobliżu Metra Natolin przy ul. Braci Wagów 20. Mieszkanie o pow. 37m2 położone na 4 piętrze z windą w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone i umeblowane mieszkanie 2 pokojowe + piwnica o łącznej pow. 40,19 m2. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności: jest czyste, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,90 m² 7 703,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro bip Smart ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone na parterze w budynku przy al. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Idealna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu uznanego developera Dom Development. Mieszkanie jest nowe, częściowo meblowane (.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł49,30 m² 9 026,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy urokliwe, kameralne mieszkanie po generalnym remoncie, które znajduje się na drugim piętrze bloku z balkonem idealne miejsce do codziennego relaksu i wygody. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł24,80 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na piątym piętrze w wieżowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55,52 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia apartament położony w centrum Kielc na ul. Leśnej. Brak czynszu administracyjnego - kamienica Apartament składa się z Salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne, jasne, ciche i przestronne mieszkanie o pow. 55 m2, w pełni wyposażone, z widokiem na Park Skaryszewski i jezioro. Osiedle zamknięte i monitorowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij