dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard mieszkanie na wynajem- zabrze/ helenka zostań pierwszym najemcą Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2 usytuowane na III piętrze bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Tamka 20 - jednej z najbardziej klimatycznych i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł42,21 m² 44 776,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament przy samej plaży | Orłowska Riwiera | Gdynia Orłowo | prywatny ogródek | 30 m od morza Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że jesteś dokładnie tam, gdzie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł34 m² 14 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kup i zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu apartament w malowniczej miejscowości Mielno. Znajduje się on na pierwszym piętrze, usytułowany między.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł86 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią oraz garderobą, usytuowane na II piętrze kameralnego budynku w prestiżowej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 33,3 m2 z balkonem, podgórze, ul. Rydlówka, okolice Ronda Matecznego, wysoki standard. Dostępne od 01 maja. Blok zlokalizowany jest na ul. Nowa Rydlówka, bardzo blisko Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,40 m² 11 582,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47,4m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł95,20 m² 11 397,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wrocław / Krzyki / Róży Wiatrów / doskonała lokalizacja 2 balkony / 2 łazienki / 2 komórki lokatorskie Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,85 m² 13 091,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w Krakowie - Nowa Huta, os. Szkolne. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku mieszkalnym z 1956.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł38,02 m² 21 041,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38m2 w kameralnym apartamentowcu, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Kawiory.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł30,24 m² 19 510,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony przy ul. Miłej 2/301 w Wisła w atrakcyjnej, turystycznej części miasta, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 119 zł57,37 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje przy stawie | 15 m tarasu | Gotowe do odbioru Szukasz miejsca, które pogodzi szybki tryb życia z potrzebą wyciszenia? Apartamenty Stary Browar w dzielnicy Zagórze to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 560 zł45,84 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez pcc bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,84 m.kw usytuowane na parterze w Pabianicach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł41,30 m² 20 096,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biuro nieruchomości Cravtt Property, ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, mieszkanie o łącznej powierzchni 41 m2, w Śródmieściu, ul. Armii Ludowej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł70,30 m² 13 470,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Gdynia Grabówek - ponad 70 m , mieszkanie dla rodziny pod lasem Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m , położone na 1. piętrze na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł43,90 m² 7 858,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 44 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju, usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 950 zł73,60 m² 7 485,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocja! Przestronne mieszkanie z ogródkiem - idealne dla rodziny! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do miasta? Oto oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

609 000 zł66,23 m² 9 195,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w Gdyni - Twoja oaza spokoju i bezpieczeństwa! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny w Gdyni? Marzysz o funkcjonalnym mieszkaniu, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 650 zł66 m² 15 752,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł57,38 m² 8 173,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania w Śródmieściu Opola mieszkanie do remontu z ogromnym potencjałem. Idealne dla pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w Stroniu Śląskim przy ul. Hutniczej. To interesująca propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł28 m² 17 964,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Nowoczesny lokal z możliwością aranżacji na mieszkanie Kraków, ul. Kobierzyńska 47 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł32,50 m² 7 876,92 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania do zakupu lub wynajmu w super lokalizacji?! Zapraszam na prezentację mieszkanie o powierzchni 32,5m2 które składa się z przechodniej kuchni, małego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33 m2 położone na 3 piętrze w nowo oddanym do użytku bloku (2025 rok) przy ulicy Koralowej 31 A. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 125 zł38,25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na nowym osiedlu w dzielnicy Gumieńce! Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,25 m2, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł27,60 m² 18 836,96 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż mieszkanie o pow 27,71 m w prestiżowym kompleksie Angel Wings! Mieszkanie generuje.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do osób ceniących kameralne otoczenie. Park, pijalnia wód mineralnych, infrastruktura uzdrowiskowa, restauracje i kawiarenki, teatr szczawieński. To tylko nieliczne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35,29 m² 12 156,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie dostępne od zaraz, umów się na prezentację już dzisiaj. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32,73 m2, położone w Gdańsku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44,60 m² 8 049,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 44,6 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w samym centrum Lubina. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przepiękne, po generalnym remoncie mieszkanie w miejscowości Wyszebórz koło Koszalina. Mieszkanie o powierzchni 54 m2, ogrzewane gazem, w którego skład wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł37,20 m² 34 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Luksusowy Apartament w Angel Wawel - Prestiż, design i Komfort spa Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, zaprojektowanego z dbałością o każdy detal apartamentu w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Do sprzedania! Mieszkanie położone w Wałbrzychu na Podgórzu przy ulicy Niepodległości nieopodal kościoła Budynek zadbany, po remoncie: - dach, - klatka schodowa, - instalacje. Wszystko robione na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,90 m² 5 521,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W kamienicy Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w odrestaurowanej elewacji kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Lokal mieszkalny położony na drugim piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł58,97 m² 5 850,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38,50 m² 17 896,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Malawskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł75 m² 14 666,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klimatyczne, ustawne mieszkanie położone w budynku z 2017 roku, os. Boaterów Września/ul. Srebrnych Orłów, rejon Mistrzejowice, mieszkanie o powierzchni całkowitej 75m2., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł85,10 m² 15 863,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Polecamy do sprzedaży prosperujący biznes w sercu Gdyni - dwa apartamenty inwestycyjne przy ul. Abrahama Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w samym centrum Gdyni, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przestronne, słoneczne mieszkanie, z możliwością podzielenia na dwa niezależne mieszkania! Idealne również pod lokal usługowy! lokalizacja: lokalizacja w centrum Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,14 m² 4 963,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w niskim bloku przy ul. Wyszyńskiego w centrum Wodzisławia Śląskiego. Mieszkanie ma 46,17 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,48 m² 70,22 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy w nowo oddawanym budynku, dotąd niezamieszkałe mieszkanie na 9 piętrze. Mieszkanie ma wyposażony kompletnie aneks kuchenny i łazienkę - resztę doposażenia oraz jego formę.

Szczegóły ogłoszenia

324 900 zł55 m² 5 907,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m , znajdujące się na 4. piętrze w budynku czteropiętrowym, na os. ustronie przy ulicy sandomierskiej 26. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach