dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania w dużej mierze wyremontowane, przestronne i ustawne dwu pokojowe mieszkanie położone w kamienicy w pobliżu centrum sportowego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł108,09 m² 7 678,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne, jasne i niezwykle funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108,09 m , zlokalizowane w budynku z 2019 roku przy ul. Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,60 m² 6 512,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>rezerwacja< kupujący za pośrednictwem naszego biura nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania przestronne i wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna propozycja 2-pokojowego mieszkania Z dwustronną ekspozycją! możliwe 3 pokoje! Możliwy zakup przez osobę z zagranicy bez zgody z ministerstwa. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 500 zł55,90 m² 9 991,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł46 m² 14 347,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nieruchomości z dużą wartością inwestycyjną? A może zacisznego kąta, gdzie możesz odpocząć od codziennych problemów? Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł60 m² 16 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, nigdy niezamieszkane 3-pokojowe mieszkanie | Kraków - Krowodrza, ul. Składowa 16 Zamieszkaj w przestrzeni, która łączy nowoczesny design, komfort i doskonałą lokalizację. To 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 774 035 zł115,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkanie z tarasem 30m2 w nowej inwestycji na Prądniku Białym. Zakup bez prowizji I podatku pcc! Nowoczesne osiedle w północno-zachodniej części Prądnika Białego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie Na świętopełka! Polecam dwupokojowe mieszkanie na ul. Świętopełka o powierzchni 33m2. Lokal usytuowany jest w wieżowcu na dziesiątym piętrze, z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Sokratesa. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię i przedpokój, sypialni oraz łazienki. Z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł43,90 m² 5 808,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetna oferta dla singla, pary, młodej rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Sprawdzi się także dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu Głogowa, mając wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

522 000 zł59 m² 8 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych. Łącznie znajdzie się tam 288 mieszkań. Budynek przewidziano w technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w technologii tradycyjnej, mieszanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 304 zł36,98 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez pcc i prowizji dla pośrednika. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

899 000 zł46,20 m² 19 458,87 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa jeszcze niższa cena apartamentu! Polecam Państwu apartament położony w Mrzeżynie w nowo powstałym Resorcie pod nazwą Hevenia. Resort składa się z 3 apartamentowców w tym dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Mieszkanie 2 pokoje, do wynajęcia w cenie 1600 zł. Tychy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, 37m2 położone na parterze w niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji, klatki zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł70,53 m² 5 458,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie - ponad 70 m2 - Z garażem w cenie! Są mieszkania i są miejsca, w których od razu czujesz, że możesz zacząć nowy, piękny etap życia -to właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł111,60 m² 107,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację lokalu pod Kancelarię w wyjątkowym miejscu Unikatowy budynek, a mianowicie Kamienica Stanisława Rostkowskiego jest idealnie reprezentatywnym miejscem pod luksusową.

Szczegóły ogłoszenia

481 000 zł34 m² 14 147,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczna kawalerka w samym sercu Wrocławia idealna lokalizacja, widoki, doskonała pod wynajem lub do zamieszkania Na sprzedaż jasna, słoneczna i bardzo dobrze położona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67 m² 5 820,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie z balkonem 67 m2 na ul. Adama Mickiewicza. Cena 390 000 zł do negocjacji. Mieszkanie składa się z: - salonu - osobnej Kuchni - 3 ustawnych pokoi - Łazienki - Balkonu -komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł38,63 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Oddanie VI 2025 Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 877 zł52,87 m² 9 417 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 122 zł70,67 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 629 zł51,02 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Mamy do zaoferowania piękne, przestronne , trzy pokojowe mieszanie przy centrum miasta. Doskonała lokalizacja dla ludzi chcących zamieszkać w mieście. O inwestycji : nowoczesny, kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

975 915 zł64 m² 15 248,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego na Prądniku Białym. Doskonałe dla młodej pary, rodziny z dzieckiem lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 056 000 zł88 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 88 m2 z jednym balkonem znajdującego się na osiedlu Botanika położonym w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Tomickiego.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38,60 m² 12 694,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe| 2 pokoje| 38,60 m | balkon| winda| klimatyzacja| gotowe do zamieszkania Zielona Góra - Łężyca | ul. Ciesielska Parametry nieruchomości: powierzchnia: 38,60 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 /.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł44,80 m² 9 486,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie w Pszczynie - ul. H. Brodatego Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 274 zł63,02 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł69,90 m² 5 937,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości "komfort" przedstawia na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy. Nieruchomość o pow. 71m2 składa się z 2 pokoi , kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34,50 m² 6 376,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 o powierzchni 34,50m2 usytuowane na widokowym IX piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: salon, który został przedzielony, aby.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł29 m² 32 724,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie typu studio o metrażu 29 m2 zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu Noble Residence, który został.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,80 m² 11 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje wraz z piwnicą, mieszkanie na sprzedaż, piątkowo, poznań Serdecznie polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: 2 niezależne pokoje z dwoma balkonami i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł23,49 m² 15 964,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 23,49 m . Znajduje się na 4. piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Ogrzewanie elektryczne; dostęp do internetu. Dodatkowym atutem jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,71 m² 6 575,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Jacka Malczewskiego Powierzchnia: 51,71 m.kw. Liczba pokoi: 3 Piętro: 4 z 4 Media: co miejskie, woda, prąd, gaz Czynsz: 516,70 zł Cena: 340 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,89 m² 4 704,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,89 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w Sosnowiec przy ul. Czerwonego Krzyża 14. Niski czynsz! Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł56 m² 11 605,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe (56m ) w zadbanym bloku z nową windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach Wrocławia w bezpośrednim położeniu Sky Tower. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł51,20 m² 50,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu , przestronny apartament znajdujący się na nowo powstałym osiedlu apartamentowców przy ul. Partyzanckiej. Nieruchomość o powierzchni 51.20 m2 z tarasem oraz przyneleżnym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł69 m² 14 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2 z ogródkiem o powierzchni około 200m2. Mieszkanie znajduję się w Łoziskach obok Piaseczna. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł42,05 m² 22 568,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jest to ostatnie mieszkanie tego typu w tej inwestycji! Mieszkania w tej inwestycji są wykończone pod klucz w wysokim standardzie. * zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł70,51 m² 4 112,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W centrum jastrzębia-zdroju Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m 2 , usytuowane na piątym piętrze, wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł50 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 50 m to propozycja dla osób ceniących spokój, światło i dobrze zaprojektowaną przestrzeń. Układ wnętrza jest prosty i funkcjonalny.