dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

2 400 zł61,90 m² 38,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Mieszkanie dostępne od lipca 2026 r. Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł106 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż połowa domu usytuowanego na jednym z osiedli mieszkaniowych w Tuchowie. Budynek z lat 70-tych, o powierzchni 106,33m2, wybudowany metodą tradycyjną, kryty blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje i jest do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 064 zł48,22 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze nowego budynku, z bezpośrednim wyjściem do prywatnego ogródka. Wnętrze oferuje przestronny i ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,06 m² 8 968,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: jasne i przytulne mieszkanie - ul. Czeska, lublin Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferowane jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł71 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław, ul. Litomska | 71 m | 3 pokoje | rozkładowe | balkon Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone we Wrocławiu przy ul. Litomskiej. Układ pomieszczeń: 3.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,10 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na gdańskim Zakoniczynie przy ul. Kłoczkowskiego! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami. W okolicy zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł33,60 m² 14 226,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowy 2 pokojowy apartament zlokalizowany w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, w odległości 300 m od morza. Apartament mieści się kompleksie apartamentów hotelowych diva spa****.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane w samym sercu Starego Miasta Nowego Sącza. Lokal przeszedł niedawno kapitalny remont (2023/2024 rok), podczas którego wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł80 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie prawie W centrum katowic Z miejscem postojowym i pomieszczeniem gospodarczym - Service in English - Apartment for demanding, the price of 4300 pln + Adm Cost 1600 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Sokołowe Podlaskim ul. 8 sierpnia o powierzchni 48 m2 I piętro. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i p. pokoju. Dodatkowo murowany garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł73,83 m² 7 517,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie z antresolą świetna cena za ogromną powierzchnię mieszkania, która daje Ci wiele możliwości aranżacyjnych. Okno w kuchni. Wysoki sufit w salonie optycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 350 zł40 m² 19 833,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkową inwestycję na wyspie Gili Air perle Indonezji, położonej wśród turkusowych wód pomiędzy Bali a Lombokiem. To miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od 1 czerwca, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Ludwika Pasteura w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,54 m² 7 790,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zamieszkaj w samym sercu osiedla Widok w Skierniewicach. Mieszkania w tym miejscu sprzedają się najszybciej. Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe, duże, przestronne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypak inwestycyjny | Katowice - ul. Strzelców Bytomskich 4a Na sprzedaż trzypak inwestycyjny składający się z trzech w pełni wyremontowanych kawalerek, zlokalizowanych w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | nowe | klimatyzacja | Łężyca, ul. Ciesielska Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 196 zł60,37 m² 9 179,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w Nowym Sączu - odbiór w IV kwartale 2027 roku Bez podatku pcc/ bez dodatkowych kosztów/ Prowizja 0%.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł47 m² 12 595,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Komfortowe 2 pokoje w dzielnicy nadmorskiej inwestycja lub Twój azyl w Świnoujściu Szukasz mieszkania, które zarabia na siebie od pierwszego dnia, a może wymarzonego miejsca na wakacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł110 m² 6 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

110 m 3 pokoje Balkon Fotowoltaika Rzeszów - Biała / ul. Sikorskiego Oferta bez prowizji od kupującego! Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 32 m | 10 piętro (ostatnie) | ul. Pelczara | Nowe Miasto Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na osiedlu Nowe Miasto przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł40,19 m² 16 297,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł69,73 m² 10 899,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwa niezależne apartamenty. Jedna księga wieczysta. 700 m od morza. Porta Mare Baltica, kołobrzeg ul. Maczka 31, lokal M8 | 69,73 m Na rynku nadmorskim istnieje fundamentalna różnica między.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł56,10 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56,10 m2, położone na I piętrze w nowym budynku przy ul. Kamiennej, z piwnicą oraz dwoma balkonami. Rozkład pomieszczeń: -przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły w okolicy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł52,75 m² 2 843,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w miejscowości Bobrzany (woj. lubuskie). Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł44 m² 73,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie inwestycja riverside dostępne od czerwca Mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z : Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 130 zł78,18 m² 10 925,17 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,26 m² 11 410,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,26 m2 ulica Heliosa Kowale mieszkanie: mieszkanie znajduje się parterze w budynku 4 piętrowym z windą. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 750 zł45 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie w nowej inwestycji w Bydgoszczy na bydgoskim Okolu! Przewidywany termin oddania do użytku I kwartał 2026 r. Projekt zakłada budowę 32 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 190 zł44,04 m² 11 561,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł55,80 m² 20 609,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament 55,82 m2 W diune resort - kołobrzeg Lokal mieszkalny z udziałem w gruncie | Zachodnia ekspozycja | Widok na park i morze | 20 m od plaży | Spa && Wellness Na.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł170 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1902

Wyjątkowy apartament w sercu Dolnego Sopotu - Arcydzieło elegancji i luksusu w zabytkowej kamienicy Wyrafinowany apartament o powierzchni 170 m , usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł120 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Ekskluzywny apartament 119,45 m w sercu Miasteczka Wilanów Wyjątkowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 119,45 m w prestiżowej inwestycji Wilanów Investments Sp. z o.o.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 736 zł80,10 m² 13 717,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: sebastian Święcicki   Mieszkanie wykończone, bez mebli kuchennych i agd. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł22,66 m² 13 195,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu mieszkanie w Polanicy Zdroju. Kawalerka na sprzedaż blisko deptaka. Na sprzedaż przytulna kawalerka położona na parterze w bloku w Polanicy-Zdroju. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko Chciałbyś wynająć ciekawe, funkcjonalne mieszkanie, które jest w pełni wyposażone? Zależy Ci na bardzo dobrej lokalizacji w nowoczesnym osiedlu? Szukasz mieszkania dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł51,30 m² 9 922,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek vat,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę 70m2 mieszkania w Gdyni na Pogórzu Dolnym. Największą zaletą takich miejsc jest spokój oraz brak zgiełku pod oknem. Doskonałe miejsce na rekreację i odpoczynek.