dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

1 125 000 zł84,10 m² 13 376,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

NA sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem, w kamienicy, w centrum krakowa N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 84,1.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na ul. Bernardyńskiej Lokalizacja to centrum miasta - ul. Bernardyńska 11 - w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz Krakowskiego Przedmieścia. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

311 220 zł44,46 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,46 m2, położone na III piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego w okolicach piotrkowskiej uczelni. 2 samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Markiefki w Katowicach, dzielnica Bogucice. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Lokalizacja W zasięgu spaceru pełna dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł47,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla rodzin, które marzą o własnej zielonej przestrzeni bez rezygnowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł118,96 m² 24 369,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* kupujący nie płaci pcc * * oferta bez prowizji * * inwestycja gotowa - klucze do odbioru* * mamy inne wykończone mieszkania W tej inwestycji od 91 m2 - 125 m2 - zadzwoń I zapytaj * * dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł37,76 m² 17 743,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż o powierzchni 37,76m2, składające się z salonu, osobnej sypialni, łazienki oraz balkonu. Jasne, z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 840 zł80,82 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogromne, niezwykle jasne mieszkanie Z ogrodem zimowym - malta, ul. Klemensa mikuły, poznań Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu bardzo wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne przytulne mieszkanie, o powierzchni ponad 40 m2, znajduje się na 3 piętrze w pięciopiętrowym prawie nowym budynku. Mieszkanie posiada: - metraż: 40 m2 - znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 266 zł41,01 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Winogradach, a dokładniej przy ul. Ziarnistej Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 6 piętrze nowego budynku. dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,50 m² 33,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecamy do najmu 2 pokoje w centrum Wołowa. Mieszkanie jasne, środkowe, rozkładowe, dwustronne, ustawne, położone na ivp./IVp. w typowym bloku mieszkalno-usługowym z lat 70-tych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45,20 m² 8 185,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M3 zlokalizowane przy ulicy Czartoryskiego, dzielnica Tysiąclecie. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 45,2.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł45,50 m² 79,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Jana Kazimierza, w nowoczesnym budynku z basenem (4. piętro). Idealne dla singla lub pary. Lokalizacja Świetnie skomunikowana część Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,38 m² 10 097,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 840 zł58,50 m² 11 860,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane na granicy z Warszawą, w podwarszawskich Markach. Umów się na prezentacje już dziś! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł44,30 m² 14 198,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kraków, bieżanów, ul. Mała Góra. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o pow. całkowitej 44,30 m2, 1/III, w dobrej lokalizacji miasta. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe / Centrum, ul. Chęcińska / Dwustronne / Idealne dla rodziny lub inwestora Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,80 m2 przy ulicy Eugeniusza Nazimka. To wygodna i dobrze skomunikowana lokalizacja z mieszanką zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32,08 m² 6 514,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 32,08 m , położona na parterze niskiego bloku przy ul. Małomickiej. Mieszkanie doskonałe dla singla, seniora lub jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł46,60 m² 13 283,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Młyńskiej w w spokojnej i zielonej części Krakowa- olsza, w 10-cio piętrowym budynku (ocieplonym). Lokal o powierzchni 44.40 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł40 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 3. piętrze w spokojnej i cichej części Nowego Miasta. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 500 zł58,21 m² 22 307,16 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

"ms" Istnieją wnętrza, w których od progu czuje się spokój i przestrzeń. Ten apartament na ostatnim, ósmym piętrze inwestycji Odra House przy ul. Długiej jest właśnie takim miejscem. To.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł50,63 m² 6 221,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwu pokojowe, mieszkanie o powierzchni 50,63m2 przy ulicy Kolejowej w Olsztynku. Mieszkanie bardzo słoneczne, rozkładowe. Na metraż lokalu przypada:.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł55,65 m² 6 379,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

'Nieruchomości Apartament' Jolanta Żelichowska   oferta dostępna tylko W naszym biurze Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, garażem i poddaszem w doskonałej lokalizacji Środy.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł50,19 m² 8 766,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 50,19m , składające się z przedpokoju ,dwóch pokoi, osobnej kuchni - z oknem i łazienki z wc. Na powierzchni podłóg w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł93 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament 94 m w Angel Wings prestiż i komfort w sercu Wrocławia. Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany apartament o powierzchni aż 94 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 24 m + 12 m antresoli, położone w doskonałej lokalizacji - ul. Lipowa 33 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 358 zł55,49 m² 16 243,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Poznań Centrum: życie obok Cytadeli i Starego Rynku! Oszczędzaj bez prowizji czy podatku pcc! Przedstawiamy wyjątkową inwestycję, która łączy prestiżową lokalizację z komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

588 264 zł46,32 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,93 m² 10 495,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,93 m , położone na szóstym piętrze nowoczesnego, ośmiopiętrowego budynku z windą (2022 r.), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 455 zł65 m² 53,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie z loggią wychodzącą na zielony ogródek. 3 oddzielne, niezależne i zamykane pokoje. Wpełni wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka. Gustownie urządzone i w pełni umeblowane mieszkanie położone na 2 piętrze w nowym budownictwie na Ustroniu. Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł68 m² 17 926,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   pokojowe mieszkanie z garderobą Kolonia Wawelberga, wola Mieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł71,11 m² 9 703,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy Państwu przestronne mieszkanie w kamienicy z potencjałem o wielkości 71,11 m2 w którego skład wchodzi: - salon - 2 oddzielne sypialnie - długi przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł136,12 m² 8 815,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mam niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z wielkim potencjałem o powierzchni 136,12 m2, zlokalizowanego w kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,40 m² 9 021,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widne, niewymagające żadnej inwestycji 3 pokojowe mieszkanie w samym sercu Lublina. Możliwość dokupienia garażu. Oferta tylko W biurze knc city lublin! Oferuję Państwu przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 308 zł41,90 m² 14 613,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze (powierzchnia 41,9 m2), położone w ciekawej lokalizacji, w krakowskich Mistrzejowicach. To dobra opcja pierwszego własnego mieszkania. Może.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50,50 m² 10 277,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stylowe 3 pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy- znikome opłaty! Gdynia Cisowa. Możliwość dokupienia garażu wolnostojącego za 75 000 ( nie obligatoryjnie) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł43,05 m² 11 382,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, klimatyzowane, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,05 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł73,50 m² 6 517,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena - Sosnowiec - Zagórze | 63 m | 3 pokoje | Balkon | Gotowe do zamieszkania! Szukasz przestronnego, gotowego mieszkania w świetnej lokalizacji? To miejsce spełni Twoje oczekiwania -.