dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

Rynek pierwotny

799 900 zł117,22 m² 6 823,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opis Oryginalne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117 m , usytuowane na pierwszym piętrze oraz wysokim poddaszu w budynku o nowoczesnym projekcie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł84 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 4 piętra w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Kutrzeby na os. Górczyn w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 zł75 m² 26,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 67,47 m | ul. Ratuszowa, dębica | Zwierzęta mile widziane Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł48,43 m² 18 996,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Dwustronne mieszkanie po remoncie, z balkonem, 8 piętro, winda - zieleń, cisza - 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 48,43 mkw Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł117,57 m² 6 795,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

W sprzedaży oferuję mieszkanie w którego w skład wchodzi: -3 pokoje; -salon z wyjściem balkonem; -kuchnia; -przedpokój; -łazienka; do mieszkania przynależy piwnica. Opłata za czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 800 zł118 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: zaledwie krok od północnej granicy Wrocławia znajduje się osiedle, które na nowo definiuje pojęcie spokoju. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł28 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem na wrocławskich Krzykach sprzedam Polecamy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie przy ul. Bolesława Ulanowskiego na Krzykach we Wrocławiu. Urocza zielona.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,10 m² 22 111,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Orłowo | ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł51 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania wolnego od już. Wynajem trzypokojowego mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Westerplatte, w pobliżu szkoła, przedszkole, place zabaw, apteka, sklepy, ch.

Szczegóły ogłoszenia

561 492 zł51,99 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki standard gotowe do zamieszkania | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Są mieszkania, które wymagają czasu, nerwów i remontu. I są takie, do których po prostu wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

1 056 000 zł88 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Gotowiec inwestycyjny: 6 pokoi wynajmowanych średnio po 1200 zł generuje atrakcyjny dochód oraz stopę zwrotu (roi) na poziomie ok. 7% rocznie. Na sprzedaż 6 pokojowe mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł34,48 m² 8 410,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gościnie - tylko 14 km od Kołobrzegu Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 34,48 m2, położone na 2. piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży naprawdę przytulnego i w pełni wykończonego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego na wysokim parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 667 730 zł72,51 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Umów się na prezentację i poznaj więcej szczegółów zanim zrobi to ktoś inny:   Wyobraź sobie życie w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa, gdzie elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

912 000 zł39,65 m² 23 001,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament zlokalizowany w uroczej miejscowości jaką jest Pobierowo, zaledwie 100 m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,50 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić ofertę nowej kawalerki znajdującej się w Dopiewcu. Nieruchomość idealna zarówno dla singielki/singla jak i bezdzietnej pary. L O K A L I Z A.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,80 m² 12 934,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,8 m 2 położony przy ul. Beniowskiego w dzielnicy Przymorze Małe Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33 m na Żoliborzu (piaski). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z roku 1980. Mieszkania składa się z : - dużego pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł53,50 m² 5 887,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,5 m2, położone na drugim piętrze w bloku 4- piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie do remontu. Czynsz do spółdzielni wynosi 890 zł zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł85,12 m² 25 834,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 85 m , położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Sopocie Aura Sopot. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 562 868 zł99,80 m² 15 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 99,8 m, zlokalizowany w nowym budynku o wysokim standardzie. Nieruchomość wyróżnia się prywatną windą, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł49,42 m² 11 736,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie na obrzeżach Tczewa Spokojne sąsiedztwo i okolica Prywatne miejsce parkingowe Pełne solidne umeblowanie 200m2 prywatnego ogrodu 50m2 pow. mieszkania Komórka Lokatorska Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł74 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na cenionym Osiedlu Kukuczki w Katowicach. To nieruchomość, która wyróżnia się przede wszystkim w pełni niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 108 zł62,95 m² 11 757,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł112 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania przestronne, wygodne i słoneczne mieszkanie położone w jednym z budynków wolno stojących w Opolu w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością udokumentowania zarobków. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku na cenionym osiedlu Lotnisko w Stargardzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37 m² 13 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie z ogródkiem i dużym balkonem - Gdańsk Ujeścisko Opis nieruchomości: na sprzedaż oferuję komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 37m.

Szczegóły ogłoszenia

1 851 829 zł76,54 m² 24 194,27 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: tomasz Leiman   Sprzedaż wyjątkowego i niepowtarzalnego apartamentu z widokiem na Wrocław - apartament na 16 kondygnacji inwestycja Archicom Powstańców 7D powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

746 900 zł83 m² 8 998,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować, 3-pokojowe mieszkanie z osobną dużą, widną kuchnią, łazienką i przynależnym balkonem z zachodnią ekspozycją o powierzchni 82 m2 - podana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł35 m² 10 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej kawalerki, zlokalizowanej na lubianym osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze budynku z 2002 roku, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł31,47 m² 18 430,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mikroapartament inwestycyjny 31,47 m Al. Jerozolimskie, warszawa Na sprzedaż nowoczesny Mieszkanie o powierzchni 31,47 m , położony na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł64 m² 13 594 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe , przestronne o powierzchni prawie 64m2. Wygodne 1 piętro na zielonym osiedlu z doskonałą komunikacją. Mieszkanie posiada 2 sypialnie , salon z funkcją spania ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej ustawne 4-pokojowe mieszkania z balkonem. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 66,71m2 - piętro: pierwsze z 1 - pokoje: 4 - Duży balkon 8,67.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł71,90 m² 10 570,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Polecam 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku wybudowanym w 2019 roku. Świetna lokalizacja w Plewiskach przy ul. Jarzębinowej - na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł102,60 m² 11 695,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. 100-metrowe mieszkanie w stylu gdyńskiej kamienicy - elegancja modernizmu i funkcjonalna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Duży salon ok. 18m2, sypialnia, kuchnia z dwoma oknami, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 37 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Bajeczna w Krakowie. Dostępne od 12 maja lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,91 m² 11 906,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu dzielnicy Krzyki przy ul. Wielkiej, tuż obok Sky Tower. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, dobrą komunikację i szybki.