dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

Rynek pierwotny

678 294 zł42,66 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł40,45 m² 16 687,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokoje Ostatnie piętro Widok na miasto Piątkowo Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 40,45 m , zlokalizowany na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 143 zł62,74 m² 10 490,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,74 m2, usytuowane na I piętrze, w budynku zlokalizowanym w nowej inwestycji położonej w centrum Skarżyska - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł44,50 m² 8 764,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centralnej części Ełku, przy ul. Wojska Polskiego 34, to propozycja dla osób, które szukają gotowego produktu inwestycyjnego idealnego zarówno pod najem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł25 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne jednopokojowe mieszkanie położone na ulicy Krowoderskiej w odnowionej kamienicy.Faktura sprzedaży ( w cenie zawarty Vat 8 % )W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 040 zł72,13 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż już gotowe dla nowego właściciela 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,13 m2 w stanie deweloperskim Z ogrodem 52,32 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł86 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowych mieszkań w stanie deweloperskim, zaprojektowanych z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Dwupokojowe mieszkanie tuż przy lesie W pionkach Z przyjemnością przedstawiam Państwu doskonale zlokalizowane mieszkanie na sprzedaż, usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,87 m² 11 429,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania z tarasem Kielce osiedle Nowy Stok ul. Sikorskiego Podstawowe informacje: lokalizacja: ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,44 m² 11 909,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Kozłówce, przy ul. Okólnej, czeka na Ciebie komfortowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. To przestronne dwupokojowe lokum z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,70 m² 16 076,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m położone na parterze przy ul. Józefa Dwernickiego 25 na warszawskim Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł26,34 m² 19 703,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Przestrzeń pozwala na pełną swobodę urządzenia wnętrza zgodnie z własnym gustem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 432 zł36,98 m² 15 993,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,98m2(identyfikator mieszkania kr6/b/1/3) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł59,67 m² 7 625,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie z balkonem, sprzedawane z pełnym wyposażeniem w cenie. Lokal jest gotowy do zamieszkania i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł90 m² 19 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Zabrze ul. Pułaskiego - ocieplony budynek blisko dworca pkp Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 473 071 zł91,66 m² 16 071,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą tzw. 2- paka - lokal mieszkalny, w ramach którego zostały wydzielone dwa mieszkania dwupokojowe, każde.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł50,50 m² 9 663,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone na 4 piętrze bez windy w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji, na popularnym osiedlu Słoneczny Stok, ul. Witosa 19a.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Jasne, przestronne mieszkanie z obszernym tarasem w inwestycji "osiedle Bokserska 71" [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł68,46 m² 4 659,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zakupu przestronnego 3 pokojowego mieszkania, położonego w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 68,48m2 położony jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł50 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkanie (50m2) zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Ocean Apartments z 2024 roku. Lokal znajduje się na parterze, posiada prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 000 zł54,28 m² 12 196,02 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym tarasem 44 m | idealne do życia i inwestycji | 54,28 m | 3 pokoje | 1 piętro | Katowice, ul. Przemysłowa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 268 zł57,11 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tel.   Piotr Kaczmarek II Etap budowy nowych mieszkań. Ogrzewanie gazowe - piece dwufunkcyjne Mieszkania z komórkami lokatorskimi w cenie mieszkania. Bez opłat za miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 000 zł58 m² 9 603,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie, które możesz wykończyć według własnego stylu i potrzeb. W skład lokalu wchodzą: - przestronny salon z aneksem kuchennym - 2.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,30 m² 11 821,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 31,3 m | Rzeszów, ul. Sienkiewicza | Możliwe 2 pokoje | Z potencjałem | winda Oferuję Państwu do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,3 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 925 zł68,59 m² 9 985,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł67,79 m² 21 389,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Wnętrze o loftowym charakterze łączy otwartą przestrzeń z czytelnym podziałem funkcji. Taras na dachu stanowi naturalne przedłużenie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł68,83 m² 9 370,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Zalasewo k. Poznania | 68,83 m + balkon 12 m | 3. piętro Na sprzedaż ustawne (rzut w galerii), 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40,50 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

/mieszkanie dostępne od 23 maja 2026 roku. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Nowy Karczew przy ul. Częstochowskiej w Karczewie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,27 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej części Siechnic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł28,99 m² 21 731,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

studio | ogródek | Pralnia I Praga-Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji] Z przyjemnością prezentujemy komfortowe dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 628 zł44,28 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne i jasne 2-pokojowe mieszkanie od południa na 3 piętrze! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł62 m² 17 565 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 z tarasem 42 m2, znajdujące się przy ul. Vasco da Gamy w ekskluzywnym kompleksie Olimpia Port zlokalizowanym na uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 763 zł61,71 m² 17 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,80 m² 11 961 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Oferta dostępna tylko W pepper house! charakterystyka: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,8 m , zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańsk Zaspa przy ul. Pilotów. Do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44,20 m² 13 325,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w trakcie remontu. Zdjęcia poglądowe w jakim stylu jest zrobione mieszkanie. Obecnie można jeszcze wprowadzić drobne zmiany podczas wykańczania. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,50 m² 5 966,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, kuchnia, duża sypialnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł41,50 m² 18 915,66 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Komfortowe, nowoczesne, świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie w cichym i zielonym osiedlu w dzielnicy Żoliborz. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 539 zł52,13 m² 16 450 zł/m²