dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

895 000 zł111 m² 8 063,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe z Balkonem zlokalizowane w świetnej lokalizacji śródmieścia Katowic przy ulicy Kochanowskiego. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,50 m² 10 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupak inwestycyjny 2 kawalerki w jednej księdze wieczystej Centrum miasta, ul. Jagiellońska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna dwa niezależne mieszkania (kawalerki) znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,08 m² 8 313,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy przy ul. Dworcowej w samym centrum Kościerzyny - zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 000 zł38,65 m² 9 392 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.9 38,65m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, duży balkon 8m2, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł78,61 m² 5 953,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne,nietuzinkowe ,przestronne mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji bydgoszcz-śródmieście! 4 pokoje! Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł81 m² 5 679,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł60,12 m² 4 640,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Cena obniżona z 299 000 zł na 279 000 zł. To ostatnia obniżka oferta ważna tylko do 14 maja. Jeśli do tego dnia mieszkanie się nie sprzeda, zostaje wycofane z rynku. Najważniejsze parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,70 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: możliwość zakupu przez cudzoziemców (również spoza Unii.

Szczegóły ogłoszenia

394 332 zł57,99 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkania na sprzedaż położony w Centrum Pińczowa Mieszkania gotowe do zamieszkania Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w bloku, nowoczesnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł45,63 m² 8 744,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja sprawdzonego dewelopera Reda, ul. Moniuszki Lokal A11 - 3 pokoje o łącznej powierzchni 45,63m2. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim , najpóźniej do końca tego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 494 zł45,10 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł50,96 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jest 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Andrzeja Potebni, boczna ulicy Dembowskiego, na wrocławskim Sępolnie. Mieszkanie do remontu, z olbrzymim potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł61 m² 21 295,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m położone w prestiżowej inwestycji Wieża Leszka Białego w dzielnicy Żabianka w Gdańsk - zaledwie niecały 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 800 zł67,52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 048 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

3 700 zł66 m² 56,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z tarasem i ogródkiem w prestiżowej lokalizacji przy Zamku Książąt Pomorskich Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i prywatnym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł83,60 m² 14 114,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 83,6 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w kameralnym budynku. Nieruchomość znajduje się przy ul. Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł41,60 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza wykończone pod klucz! mieszkanie: wyjątkowa przestrzeń o powierzchni 41,60 m , która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł66,65 m² 4 726,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Czeladź ul. 21-go Listopada, kamienica Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 66,65 m2 w kamienicy na wysokim parterze Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2016 r. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57,80 m² 7 768,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie z antresolą / strychem - Szczecin Dąbie, ul. Goleniowska Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prawobrzeżnej części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przestronne, komfortowe wnętrze w niepozornej kamienicy w centrum Turku i brak codziennego dylematu - czy na parkingu starczy miejsca dla naszych aut? Wyobraźcie sobie mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

193 005 zł38,44 m² 5 020,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka z potencjałem w sercu Chełma - idealna inwestycja! Szukasz nieruchomości z charakterem w historycznej kamienicy? Masz wizję i chęć stworzenia wymarzonego miejsca od.

Szczegóły ogłoszenia

1 584 zł52,80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Kolejowa 7/2, niemcza Powierzchnia użytkowa: 52,80 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 30 zł/m2 koszty dodatkowe najmu lokalu: - woda + ścieki ok. 40 zł na osobę miesięcznie - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia komfortowy apartament dwupokojowy w Katowicach Zadolu przy ul. Marcinkowskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 47m2. Mieszkanie W pełni umeblowane I wyposażone!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 095 zł31,30 m² 13 421,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 675 zł57,95 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle w Kobylnicy przy ul. Toskańskiej - "zielona toskania" to miejsce, gdzie natura spotyka nowoczesność w otoczeniu drzew i pól, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł49,40 m² 2 530,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie, 2 pokojowe, rudna, górzyn do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w miejscowości Górzyn gm. Rudna o pow. 49,4m2 + piwnica + pom.gospodarcze Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze ( ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 59 m przy ul. Hanasiewicza w Rzeszowie, 1piętro, 2 pokoje, niezależna kuchnia, budynek z windą Opis mieszkania: nieruchomość jest przestronna i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł29 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal o charakterze loftowym, o powierzchni 29 m ,. . To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości inwestycyjnej lub miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,27 m² 9 256,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku na Osiedlu Leśnym, w okolicy Szpitala Wojskowego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie, jednostronne, o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Jałtańskiej 4 na osiedlu Stegny (mokotów). Lokal mieści się na 8. piętrze zadbanego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł80,25 m² 1 682,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w okolicy morza, w byłej leśniczówce. Bezczynszowy lokal mieszkalny znajdujący się na parterze budynku mieszkalnego o konstrukcji szachulcowej. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł31,06 m² 17 353,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Mariana Smoluchowskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 31,06m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 685 zł37,49 m² 15 115,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w czteropiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy jaką jest Prądnik Biały W sąsiedztwie liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł32,70 m² 6 116,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Wyobraź sobie, że budzisz się w swoim nowym mieszkaniu. Poranna kawa w salonie, który nie wymaga remontu. Cisza. Komfort. Wszystko gotowe - wprowadzasz się.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł47,82 m² 51,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem | jasne, ciche | klimatyzacja | Luboń, ul. Jana Pawła II Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł59,10 m² 15 972,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwustronne mieszkanie na Targówku w apartamentowcu (czerwona cegła) z 2007 roku na zamkniętym osiedlu (strzeżonym) 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Św. Wincentego składające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 538 zł37,47 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Grand Lubicz Apartments to prestiżowe osiedle położone w malowniczym Lubiczu Dolnym przy ul. Kortowej. Kameralne osiedle odznacza się wyjątkową i elegancką architekturą, zaprojektowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł48 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Żabiniec! inwestycja: casa Feliz to przemyślana koncepcja osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałcz,zachodniopomorskie

467 000 zł65,01 m² 7 183,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe miejsce w sercu Wałcza! Marzysz o mieszkaniu, które będzie Twoją bezpieczną przystanią, inwestycją na przyszłość lub przestrzenią idealną na start? Poznaj nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł85 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Bernardyńskim, 5 min piechotą od Starego Rynku. 3 pokoje; duży salon (ok.30m2) z aneksem kuchennym i z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, jasne mieszkanie | Gdańsk Chełm | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej wygodnych części Gdańska.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij