dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

3 600 zł51,19 m² 70,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane w prestiżowej lokalizacji przy ul. Zwierzynieckiej 15 w Poznaniu. Budynek: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 868 209 zł92,03 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | 92 m | balkon 10 m | gotowe | bez pcc | Park Lotników Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 92,03 m z dużym balkonem, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 734 zł26,56 m² 15 087,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej lokalizacji Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł86,44 m² 12 482,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,44 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Kwidzynie na trzecim piętrze przy ulicy Staszica. Mieszkanie składa się z salonu, osobnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł81 m² 2 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy na sprzedaż mieszkanie położone w Świebodzinie przy ul. Poznańskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 43,8 m2 składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł41,70 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: -pokój dzienny -aneks kuchenny -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 576 zł66,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł54,68 m² 14 904,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 54,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 500 zł127,50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w dzielnicy Cisowa. Atuty: - przestronne pomieszczenia - 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70,50 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wyposażony i umeblowany, wykończony w w bardzo dobrym standardzie. Salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki. Garaż podziemny. Zwierzęta nie są akceptowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fantastyczne mieszkanie z pięknym widokiem! Melody Park marvipol - osiedle z ochroną, siłownią wraz sauną oraz salą bilardową przeznaczonymi wyłącznie dla mieszkańców. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł46,98 m² 22 030,65 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie od strony północno-zachodniej w budynku sky garden przy ul. Niedziałkowskiego 24. Widok na stronę Piotra Skargi, felczaka. Na powierzchnie 46,98 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł63,64 m² 15 399,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,64 m, położone na 6. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wybickiego w Krakowie. Nieruchomość łączy komfortowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego, usytuowanego na 4 piętrze, w niskim bloku przy ulicy Piasta w Rybniku. Mieszkanie z księgą wieczystą stanowiące.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie w kamienicy - centrum, parter, bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na parterze w kamienicy w ścisłym centrum, w okolicach placu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł36,48 m² 16 310 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Motławę i Stare Miasto, znajduje się na 1. piętrze przy ul. Kamienna Grobla. To idealna okazja by zamieszkać lub wynajmować w pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,70 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Masz dość mieszkań wymagających kosztownych remontów i niekończących się poprawek? Brakuje Ci własnej przestrzeni na świeżym powietrzu, gdzie naprawdę można odpocząć? Codziennie tracisz.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł33 m² 17 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | Saska Kępa | W pełni wyposażone | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 32,26 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł66 m² 11 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowy do zamieszkania apartament Z garażem Gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni użytkowej 66 mkw usytuowany na pierwszym piętrze w nowym budownictwie. Kameralne osiedle, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł93,50 m² 6 299,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy sześciopokojowe mieszkanie inwestycyjne położone na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej przy ul. Zamenhofa 17, w niewielkiej odległości od ul. Piotrkowskiej, samo.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł97 m² 6 484,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny, klimatyczny lokal mieszkalny zlokalizowany w samym centrum Tarnowa - przy ul. Limanowskiego. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze dobrze utrzymanej kamienicy z 1936.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,70 m² 8 521,56 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ul. Dziewulskiego - rozkładowe 2 pokoje, klimatyzacja, gotowe do wprowadzenia. Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w centrum Rubinkowa. Na powierzchnię 48,7 m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,25 m² 13 045,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,25 m , piwnica 2,10 m2 składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł58,50 m² 6 752,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość w Rybniku, dzielnica Meksyk ul. Sobika. Mieszkanie bezczynszowe. Nieruchomość znajduje się na działce o pow. 133 mkw. Działka jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł43 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 43m2 na czwartym piętrze w centrum Skawiny. Lokal składa sie z 2 pokoi , kuchni ,łazienki i przedpokoju. Dodatkowym atutem jest balkon Treść.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł65 m² 17 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: luksusowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m z tarasem w kameralnym apartamentowcu Józefów. Pełne wyposażenie, 2 miejsca parkingowe + komórka W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, wyjątkowo przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta idealne dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz świetną lokalizację. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64 m² 8 578,13 zł/m²