dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 007 zł38,23 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,10 m² 6 918,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,10 m , położone w Wałbrzychu (dzielnica Stary Zdrój). Lokal został gruntownie wyremontowany i urządzony w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł59,77 m² 4 851,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście/3pokoje/60m2/po remoncie na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 64,83m2 i użytkowej 59,77m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł60,60 m² 7 244,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 60 m , zlokalizowane na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44,56 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy Klimontowskiej 45b. Lokal znajduje się w cichej dzielnicy Klimontów, w okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 320 zł73,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 4 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 73,68 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 401 zł59,55 m² 14 162,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w bardzo dobrze skomunikowanej cześci Krakowa, tylko 4,5km od Rynku Głównego. Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji i 2% podatku pcc Mieszkania są gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł165 m² 4 539,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w doskonałej lokalizacji - ulica Zwycięstwa w Gliwicach. Mieszkanie o powierzchni 165m2 usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

947 019 zł97,16 m² 9 747 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w układzie willowym o powierzchni 97,16 m , położone na 1. piętrze z przestronnym tarasem. Idealne dla osób ceniących nowoczesny design, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 400 zł49,46 m² 14 666,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowa przestrzeń W centrum migowa Nowoczesne mieszkania w centrum Migowa | Dogodna lokalizacja | Komfortowa przestrzeń ***** informacje O nieruchomości: puenta Morena to unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100,76 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie (pow. 100,76 m2) usytuowane na parterze reprezentatywnej kamienicy w Śródmieściu, ul. Cieszkowskiego. Oferta wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł86,45 m² 9 057,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe Z tarasem O pow. 86,45m2 piła os. Górne Tytułem oferty jest mieszkanie dwupoziomowe na ul. Kołobrzeskiej o następującym układzie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

456 280 zł37,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,40 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł45,42 m² 12 549,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bieńczyce, osiedle Strusia. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45,42 m 2. Mieszkanie do remontu, na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1975 r., dwustronne (narożne) z balkonem. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m . Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w luksusowym apartamentowcu na Mokotowie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł111 m² 29 720,72 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w bardzo dobrym standardzie pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta dwa balkony dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 143 zł27,01 m² 12 111,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy apartamenty inwestycyjne w dynamicznie rozwijającym się rejonie Gdańska, łączące prestiżową lokalizację, nowoczesne technologie i wysoki potencjał najmu. Bliskość wody,.

Szczegóły ogłoszenia

930 zł10 m² 93 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokoje w mieszkaniach 2- i 3-pokojowych. Możesz wynająć jeden, dwa lub trzy pokoje w ramach jednego mieszkania. Apartamenty mieszczą się na 7 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł36,42 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,42 m z dużym tarasem (9 m), położone w atrakcyjnej lokalizacji nad Odrą, w budynku z 2025 roku. Atuty: -topowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32,10 m² 68,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie w dobrej lokalizacji dla singla lub pary. Znajduje się na 5 piętrze z windą. Dobry dojazd do centrum, komunikacją 15 min do metro Młociny. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 zł38 m² 89,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Geodetów 6 na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i wygodnych lokalizacji do życia w stolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,12 m² 10 961,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe- 61m2- mieszkanie na parterze na Osiedlu Dworskie Ogrody w Rzeszowie ( Krakowska ) opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 60,12m2 z tarasem 24,45m2 - trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

996 739 zł48,53 m² 20 538,62 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w centrum warszawskiej Woli przy stacji pkp promocja * Bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Mieszkanie położone jest na Warszawskiej Woli, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł95 m² 7 042,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o dużym potencjale, położone na 2. (ostatnim) piętrze klimatycznej kamienicy z 1900 roku, wpisanej do rejestru zabytków. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 626 899 zł89,46 m² 18 185,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym sercu Mazur, w położonej 17 km od.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,60 m² 8 174,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Estaton ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe trzypokojowe mieszkanie 53m2 położone w północnej części miasta Nieruchomość położona jest w nowo wybudowanym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł34 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania znajdującej się na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta, ulica Sienkiewicza. Mieszkanie po generalnym remoncie składa się z: - umeblowanego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł63,38 m² 8 204,48 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców! Główne atuty nieruchomości: - możliwość zakupu przez obcokrajowców - świetna lokalizacja - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

3 560 zł57 m² 62,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 60 przy parku Saskim). Mieszkanie o powierzchni 57mkw , składa się z salonu połączonego z w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł93 m² 10 215,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowa oferta mieszkanie w sercu Wrocławia, tuż przy Rynku i Wyspie Słodowej. Duży metraż, prestiżowa lokalizacja i kamienica z wyremontowaną klatką propozycja, która pojawia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,52 m² 7 318,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 54,52 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 2/3 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł80 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 80m2 położone w Lublinie przy ulicy zamojskiej/śródmieście Lokal położony jest na parterze w 3piętrowej kamienicy Idealne na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

9 750 zł105 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Sarmacka 18 Miasteczko Wilanów. Adres, który nie jest przypadkiem. Jest wyborem stylu życia. Apartament 105 m dopracowanej przestrzeni, w której funkcjonalność spotyka się z estetyką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 710 zł33,74 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - kompleks 24 w pełni urządzonych apartamentów w Dąbkach Dla 1 klienta miejsce parkingowe gratis! Oferujemy na sprzedaż kompleks 24 wykończonych apartamentów zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł34 m² 129,41 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny świeżo wykończony apartament, zlokalizowany w prestiżowym budynku Chronos z całodobową recepcją- w samym centrum biznesowej Warszawy. Został zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61,30 m² 5 530,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Białej Podlaskiej, przy ul. Anny Jagiellonki. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku. Na powierzchnię 61,3.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł116,28 m² 11 609,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament położony na piętrze, segmentu dwulokalowego, posiada 4 pokoje, powierzchnia to 116,28 mkw. Schemat pomieszczeń: i poziom salon z jadalnią i otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo przytulne, jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2014 roku na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł51,50 m² 16 291 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko U nas! bez prowizji! centrum! gdańsk ul. Szeroka lokalizacja: mieszkanie przy ul. Szerokiej w samym sercu Gdańska - tuż obok Motławy, długiego Pobrzeża, żurawia i Kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 784 zł70,88 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,36 m² 5 634,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze 3 pokoje po remoncie, centrum, ostatnie piętro. To mieszkanie ma wszystko, czego dziś się szuka: świetną lokalizację, gotowy standard.