dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 879 zł62,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Emilii Park to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, powstająca w samym centrum Bielska-Białej. Projekt obejmuje dwa nowoczesne budynki z podziemnym garażem, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zarezerwowane dla młodej pary lub osób szukających pierwszego, komfortowego lokum w dynamicznej części Warszawy. To mieszkanie na wynajem oferuje doskonałe warunki do życia i pracy, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł59,88 m² 10 604,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie wraz z pomieszczeniem przynależnym o łącznej powierzchni 59,88 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie na Osiedlu Diamentowym na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,63 m² 12 576,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47,6 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia - Biskupinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 990 zł55,69 m² 12 892,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. Kluczowe Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł94 m² 15 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ruczaj! 4 pokojowe mieszkanie 94 m2 z balkonem, położone na tzw. bliskim Ruczaju przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości wykonania zdjęć. Prezentowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł71,76 m² 9 462,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Górski spokój w designerskim apartamencie Ustroń, zeta Park ul. Staffa 25C/9 II piętro 71,76 m zamknięte osiedle z ochroną Są miejsca, które od pierwszego wejrzenia mówią: tu się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł32,62 m² 15 079,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie wykończone pod klucz Polecam komfortowe mieszkanie na gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Zalety lokalizacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł31,70 m² 59,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Do wynajęcia nowe, przestronne mieszkanie Cieszyn, ul. Bielska 8, w czynsz wliczone wszystkie opłaty, prąd wg licznika. Oferuję do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł94,50 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o wysokim standardzie, położone w centrum miejscowości Płoty. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację 796 666.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,73 m² 66,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, 2-pokojowe, odświeżone mieszkanie, położone w jedynym Uzdrowisku na Mazowszu, w otoczeniu parku sosnowego i willowej zabudowy. Składa się z 2 ustawnych pokoi oraz oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 206 442 zł48,32 m² 24 967,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament premium nad wodą Brak pcc, 0% prowizji, możliwość odzyskania vat Dane podstawowe Typ transakcji: sprzedaż Typ nieruchomości: apartament Lokalizacja: gdańsk, wyspa Sobieszewska Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł41,06 m² 12 055,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Św. Jerzego. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,06m2 jest położone na parterze w trzypiętrowy bloku. Blok z 1992 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł63,30 m² 12 306,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,30.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł33,20 m² 5 391,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Idealne pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja kawalerka z balkonem Poręba Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo lokalu, który świetnie sprawdzi się pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46 m² 13 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje W centrum ul. Zielińskiego parking za szlabanem klimatyzacja Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Zielińskiego (styk.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł77,28 m² 3 869,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,28 m , położone na 4. piętrze bloku mieszkalnego przy ul. Wojska Polskiego w Wałczu. Lokal o funkcjonalnym, rozkładowym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36,60 m² 68,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie ( 36,6 m2) na drugim piętrze w bloku z 2014r. roku (winda) w bydgoskim Skrzetusku osiedle Paryskie. Wnętrze to przestrzeń składająca się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

535 500 zł45 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Apartament inwestycyjny o powierzchni 45m2 z balkonem. Jest w pełni umeblowany oraz wyposażony pod wynajem zarówno krótkoterminowy jak i długoterminowy. Znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 806 zł52,48 m² 11 696 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł52,61 m² 12 583,16 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność-nie szukaj dalej! Oferuję na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,61 m , położone na parterze, z tarasem i ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł181 m² 2 541,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania duża część domu. Przedstawiamy Państwu unikalną możliwość zakupu większej części domu położonego w malowniczej miejscowości Trzebunia, w gminie Pcim. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

654 113 zł32,87 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY UL. NA łąkach - metraż 32,87M2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,07 m2 usytuowane na piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Lokal posiada niezależne wejście z poziomu parteru oraz przypisane dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł43,33 m² 11 193,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne dwa pokoje + balkon. Lokal po remoncie. Świetny rozkład, doskonała lokalizacja. Lokal mieszkalny o pow. 43,33 m 2 , u sytuowany na osiedlu Paderewskiego, przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

1 625 000 zł81,29 m² 19 990,16 zł/m²

 

Piętro:21/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Hanza Tower to nowoczesny, prestiżowy wieżowiec położony w samym sercu Szczecina. Oddany do użytku w 2021 roku, wyróżnia się efektowną architekturą oraz bogatą ofertą udogodnień, które.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,80 m² 13 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż do remontu, 1-pokojowe mieszkanie z potencjałem o powierzchni 28,8 m2 położone na osiedlu Złotego Wieku w krakowskiej dzielnicy Mistrzejowice! wyłącznie U nas! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł46 m² 6 260,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne mieszkanie W bloku z windą - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zakapu przytulnego trzy pokojowego mieszkania w centrum miasta. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 862 278 zł59,78 m² 31 152,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł55,70 m² 9 676,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 mkw, zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2023 roku. Lokal znajduje się w atrakcyjnej inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 051 000 zł64,50 m² 16 294,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł42 m² 21 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2-pokojowy salon i sypialnia na południe, w drugiej linii zabudowy od ulicy, 3 piętro. Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł88,43 m² 15 820,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na pograniczu dwóch dzielnic Oliwy i Przymorza, w otoczeniu zieleni i spokoju, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

134 567 zł42,40 m² 3 173,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów ? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 183 200 zł58,31 m² 20 291 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

658 999 zł85 m² 7 752,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

**home Park Nieruchomości** Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2, zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu na zamkniętym, spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56,60 m² 13 233,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Sołtysowicach - ul. Wojaczka. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na parterze. Funkcjonalny rozkład obejmujący: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 960 zł43,06 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera zakup bez prowizji I podatku pcc Proponuję (do zakupu od dewelopera) nowe, ustawne mieszkanie dwupokojowe z balkonem (powierzchnia 43,06 m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł144 m² 5 201,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu Forma własności: pełna własność z kw Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 144,04 m2, zlokalizowane w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł63,70 m² 5 164,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na parterze wraz Z garażem! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na dogodnym parterze, w zadbanej ocieplonej, z nową elewacją - kamienicy.