dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

355 000 zł54,14 m² 6 557,07 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 54,14 m , położone na 8 piętrze zadbanego wieżowca przy ul. Jastrzębiej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53,70 m² 9 124,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m2, znajdujące się przy ul. Narutowicza (centrum). Nieruchomość mieści się na trzecim piętrze i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł38 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Stylowy apartament w Albatross Towers | 6. piętro z widokiem | Gdańsk Przymorze Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,32 m² 7 106,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 63,32 m2, znajdujące się na Ip. w bloku 4-piętrowym przy ul. Lwowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł81,80 m² 29 327,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentujemy komfortowy i stylowo wykończony apartament położony przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy ulicy generała Zajączka, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

739 760 zł66,05 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 66,05 m położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 500 zł41,95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie inwestycyjne w Rzeszowie 2 pokoje - w gotowym budynku mieszkanie przygotowane do wykończenia! opis mieszkania na sprzedaż w rzeszowie M165 - to ostatnie 3 sztuki gotowych.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł40 m² 24 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Centrum Krakowa | Wysoki standard english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł28,42 m² 18 613,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,19 m² 8 902,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w poszukiwanej lokalizacji - osiedle mieszkaniowe Piasta w Białymstoku. Lokal częściowo po remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł58 m² 6 379,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone w spokojnej i przyjaznej okolicy - idealnej dla osób szukających komfortu życia z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

652 950 zł50 m² 13 059 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Twój Apartament nad Morzem - Teraz 10% upust do końca Marca 2026! Inwestor delta dune Sp. z o.o. oferuje: na Sprzedaż - Kompletnie wyposażone (pod klucz) Apartamenty nad Morzem. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Gąski,zachodniopomorskie

488 992 zł33,04 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem G123 o pow. 33,04 m2, położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł80 m² 16 249,99 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pierwsza linia | 10. piętro | widok na Strefę Kultury Apartament 79 m - Pierwsza Dzielnica, katowice Cena: 1 299 999 zł | Garaż: +80 000 zł | Komórka: +20 000 zł | Powierzchnia: 79,33 m |.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł47 m² 16 170 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Bielanach Kamienica z 1968, cegła Ekspozycja północno-południowa Piwnica 7 m Balkon 2m Metro Słodowiec 5 min na pieszo Mieszkanie przestronne, bardzo wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 420 zł44,40 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4m2 w nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Okolu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

566 600 zł56,66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki standard | I piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Kupujesz. Wnosisz meble. I po prostu mieszkasz. Bez remontów, bez kurzu, bez stresu i niekończących się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 080 zł50,38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 50,38 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem 21,54 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł37 m² 22 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 37 m w Krakowie, krowodrza ul. Juliusza Lea Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Juliusza Lea Cena: 829 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 37 m2 Piętro: parter w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł57 m² 117,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 57m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Kolejowej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł77,02 m² 6 219,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę na wyłączność: na sprzedaż skrajne mieszkanie o powierzchni 77 m2, usytuowane na piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta w sercu Głębokiego zamieszkaj kilka kroków od jeziora i lasu Na sprzedaż dół domu w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł41,78 m² 5 385,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej oficynie przy ul. Wólczańskiej 164 w Łodzi. Lokal znajduje się w parterowym budynku usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli np myślisz kupić, zamieszkać i wynajmować mieszkanie nad sobą to idealna oferta w sercu miasta Koła przy rynku. Na sprzedaż udział w 1/4 części własności zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą od zaraz! Zupełnie nowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze nowej inwestycji w topowej lokalizacji Prestiżowe osiedle z naciskiem na wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł50,50 m² 8 019,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | I piętro | Lubin, ul. Śląska | 50,5 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł30 m² 12 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! prowizja 0% dla kupującego! mieszkanie Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m znajdująca się na parterze kameralnego budynku przy ul. Czesława Miłosza w Pruszczu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł93,15 m² 2 887,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne, dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane w szeregowcu w miejscowości Kołomąć, położonej nad Jeziorem Kołomąckie, oddalonej około 9 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł57,83 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 3-pok | Pierwszy najemca | Klimatyzacja Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Mam dla Ciebie świeżutką propozycję przy ul. Bolesława Czerwieńskiego (azory). To.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł67,31 m² 15 228,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Wrocławia. Jest to miejsce bardzo cenione przez mieszkańców, szczególnie ze względu na unikalny charakter, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł36,46 m² 16 319,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w dobrej jakości sprzęt agd i rtv. Jeśli nie masz czasu na wykańczanie i urządzanie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,50 m² 17 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 40,5 m2, położonego przy prestiżowej lokalizacji - ulicy Starowiślnej w Krakowie. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,10 m² 12 652,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja idealna! Nowoczesne 41 m na parterze bloku z 2019 roku w Szamotułach Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompaktowego, 41-metrowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50,50 m² 5 544,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na poddaszu As Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na poddaszu, zlokalizowane na IV pietrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł148,63 m² 20 184,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1820

Polecam dla koneserów kamienic! Unikatowe 4 pokojowe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 148,63 m2 w pięknej kamienicy ulokowanej w cichej uliczce na Ostrowie Tumskim! Opiekun Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł43,34 m² 11 975,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku z dwoma windami na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 43,34 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł26 m² 24 999,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę sprzedaży studia o powierzchni ~26 m , położonego w dzielnicy Kazimierz. Mieszkanie znajdujące się na IV piętrze, składa się z: aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł27,30 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

homfi ma przyjemność przedstawić umeblowaną kawalerkę w nowoczesnej inwestycji Apartamenty 6. Sierpnia 40 dwie przecznice od ul. Piotrkowskiej. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Bielawa | 52 m | duży potencjał aranżacyjny wombat nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Bielawie o powierzchni 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60,05 m² 16 486,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, o powierzchni 60,05 m , położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50,18 m² 7 154,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*** nowa cena *** *** 359.000 PLN *** Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z domowym ciepłem i funkcjonalnością? Biuro ND Nieruchomości z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Następna