dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania na wynajem? Lubisz tradycyjne kamienice z powiewem nowoczesności? Mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł29,72 m² 89,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w dwunastopiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych. Powierzchnia około 30m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przytulne mieszkanie, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia , zlokalizowane na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Mieszkanie idealne pod inwestycje- wynajem, czy bazę wypadową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł81,80 m² 10 391,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, ekskluzywnego apartamentu położonego w samym centrum miasta Mrągowa. Apartament dwupoziomowy o łącznej pow. 81,8 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Makler prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze kameralnego, 4-piętrowego bloku z 1975 roku na bydgoskich Wyżynach. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,50 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas W ofercie na wyłączność Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 59,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 702 zł64,61 m² 7 254,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 64,61 m / paretr / 2 x Taras Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,62 m² 8 578,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w Siedlcach, przy ulicy Bolesława Chrobrego o łącznej powierzchni 60,62m2. Wnętrze I wyposażenie: widne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł98 m² 12 244,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż , nowoczesne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone w centrum Rzeszowa przy ul. Architektów. Mieszkanie znajduje się na 11. piętrze, oferując spektakularny widok na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł25,80 m² 11 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż duszniki zdrój Apartament położony jest w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Duszniki-Zdrój, znanej z wyjątkowego klimatu, czystego powietrza oraz bogatej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł51,60 m² 12 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,60 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym osiedlu przy ul. Ciesielskiego, kraków - Czyżyny. Mieszkanie: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m2, położone na 3 piętrze bloku przy ul. Komuny Paryskiej. Składa się z 2 pokoi (jeden z balkonem), kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł178 m² 19 943,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Sopot Karlikowo - w odległości krótkiego spaceru od sopockiej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł119 m² 4 116,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4 pokoje 2 Łazienki Kominek I Karkonoska I Dwupoziomowe I Antresola Czynsz 863,42 zł z ogrzewaniem i funduszem remontowym. We Speak English. * 3 Sypialnie * Gabinet Do Prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 232 zł54,56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze na Czechowie. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł146 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości! Przedstawiamy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok.147 m , które znajduje się na popularnym osiedlu Winogrady - Os. Na Murawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł67,10 m² 7 450,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania deweloperskie - Wałbrzych, poniatów, ul. Orzechowa Przedstawiam ofertę nowych, trzypokojowych mieszkań powstających w ramach inwestycji na prestiżowym osiedlu przy ul. Orzechowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46,50 m² 75,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament nad Potokiem to nowe, pięknie wykończone mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Stanisławowskiej, na Muchoborze Wielkim - w spokojnej, zielonej części Wrocławia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50,93 m² 51,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gaju. Dostępne od zaraz! lokalizacja: - przystanek tramwajowy Krynicka - 90 m - 1 minuty pieszo, - przystanek autobusowy Krynicka - 110.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł72,27 m² 17 282 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Szukasz mieszkania, które równoważy życie miejskie ze spokojem sąsiedzkiej zieleni? Ten trzypokojowy Apartament to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67 m² 11 925,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo | oddzielna kuchnia | garaż | balkon | cisza | zieleń | jagodno | osiedle maestro | ul. Schuberta | gotowe do wprowadzenia | Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł36 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chorzów Klimzowiec ul. Racławicka - 36 m2 / 2 pokoje + kuchnia + balkon! Zamieszkaj w jednej z najbardziej poszukiwanych chorzowskich lokalizacji! we speak english Zapraszamy Państwa do.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł63,93 m² 10 871,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Nowej Hucie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronne, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze. Jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł115 m² 7 391 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu eleganckie i komfortowe apartamenty w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi! Apartament o powierzchni 115m2 dzieli się na przestrzeń dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,82 m² 18 984,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal apartamentowy w dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu! Ten 2-pokojowy apartament o pow. 36,82 m2 ze słonecznym balkonem położony w kompleksie 'bliżej Morza', jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł81,33 m² 9 455,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończone M-4 z balkonem Rybnik Zamysłów - powierzchnia: 81,33 - piętro: 1/1 - 2 miejsca postojowe - balkon: 12,78 m2 - ogrzewanie: podłogowe, pompa ciepła powietrze-woda - okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 750 zł41,74 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,74 m , położone na 3 piętrze nowoczesnej, kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł114,34 m² 18 366,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 114,34 m + 2,87 m komórka lokatorska. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. 1 aranżacja na załączonym filmie. 2 aranżacja na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł107,04 m² 6 679,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie 107 m w kameralnej inwestycji - Kobyłka Bez pcc i prowizji Dwa naziemne miejsca parkingowe w cenie! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 333 000 zł53,53 m² 24 901,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż Prestiżowa lokalizacja | 3 pokoje | Balkon | Metro | Śródmieście | Aleja Wyzwolenia | Winda Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,53 m , położone na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,20 m² 13 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Warszawie. ul. Komitetu Obrony Robotników róg Żwirki i Wigury. obok Hotelu Hilton, osiedle xyz Mieszkanie 2 pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł47,27 m² 6 344,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Gnieźnie przy ulicy Roosevelta. Mieszkanie o wyjątkowym potencjale. Regularne proporcje wymiarów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75,33 m² 10 606,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nie szukasz po prostu mieszkania. Szukasz standardu, który nadąży za Twoim tempem życia. Prezentujemy 75,33 czystej formy i funkcjonalności na jednym z najbardziej zadbanych i bezpiecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł80,58 m² 7 259,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Poszukujesz nieruchomości, która łączy w sobie: przestrzeń, atrakcyjną cenę oraz dobrą lokalizację? Zapraszam po szczegóły - trafiłeś odpowiednio. Opis nieruchomości: - pow. 80,58m2 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 525 zł41,15 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament o powierzchni 72 m z 3 przestronnymi pokojami to doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących stabilnego źródła dochodu. Położony w malowniczym Kazimierzu Dolnym, ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na IV piętrze (winda) przy ulicy Ostroroga. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, skrytki, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 500 zł88,72 m² 7 918,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentowany lokal to przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,72 m , zaprojektowane z myślą o osobach ceniących otwartą, nowoczesną architekturę. Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł63,81 m² 7 914,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mkm Włynkówko mieszkanie na parterze z dużym ogrodem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,81 m , położone na parterze w inwestycji mkm Włynkówko. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

564 836 zł40,49 m² 13 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska W mieście i w otoczeniu natury Osiedle Ziębicka 30 jest zlokalizowane na zachód od centrum Poznania. Okolica jest pełna terenów zielonych otacza ją wiele.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł25,70 m² 16 692,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun nieruchomości: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z piękną kawalerką, o powierzchni użytkowej 25,70 m2. Mieszkanie jest wyjątkowo ciche i doskonale.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij