dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z balkonem | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji atal Aleja Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł40,86 m² 21 512,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w luksusowym kompleksie Diune Hotel***** & Resort Lokalizacja: pierwsza linia zabudowy, 20m od plaży, uzdrowiskowa część Kołobrzegu Powierzchnia: 40,86 m Piętro: 1 Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł72 m² 9 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zbycie praw do lokalu w systemie tbs w budynku przy ulicy Krzemienieckiej 70-72 w Opolu. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Mieszkanie wykończone w wyższym standardzie wg.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarnów, ul.Bernardyńska- do sprzedania mieszkanie w kamienicy blisko Rynku- 55 m2, 2 pokoje, kuchnia , łazienka, wc z balkonem - okna Pcv- podłogi oraz ściany zostały ocieplone i wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł43,84 m² 16 651,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie nieopodal gdańskiej starówki W cichej I kameralnej okolicy położenie Mieszkanie znajduje się w unikalnej lokalizacji- w klimatycznej dzielnicy Gdańska-.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36 m² 12 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m2 na Osiedlu Zen na południu Gdańska. Dwa pokoje z balkonem z ekspozycją zachodnią. Nieruchomość w stanie deweloperskim, czeka na swojego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,89 m² 7 893 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1 piętrze zadbanego bloku przy ul. Limanowskiego w Nowym Sączu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł90 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym *zdjęcia należą do właściciela oferty Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni około 53 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Goldhammera w Tarnowie. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 5003/4186/omw wymagana umowa najmu okazjonalnego, wynajem dla osób Z polski budynek I osiedle - ul. Wolska Piętro 0 z 10, winda, ogrzewanie miejskie układ.

Szczegóły ogłoszenia

668 716 zł71,14 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dla Rodziny tuż przy granicy Wrocławia Dostępne od zaraz, kameralna okolica Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 275 zł53,34 m² 15 715,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł70,12 m² 25 656,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty:- Lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska, łącząca spokój z bezpośrednią bliskością centrum. - ekskluzywny dostęp do udogodnień w budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki -dwupokojowe mieszkanie z balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 35m2 zlokalizowane przy ul. Ariańskiej w zadbanej odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł57,34 m² 9 748,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na sprzedaż os. Górczyn - 3 pokoje, balkon, piwnica Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w Gorzowie, zlokalizowane na popularnym osiedlu Górczyn. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 000 zł30,53 m² 16 082,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie z ogródkiem - Trimare, inwestycja Dekpol Na sprzedaż oferujemy mieszkanie na parterze w nowoczesnej inwestycji Trimare od renomowanego dewelopera Dekpol. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51,20 m² 5 566,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości kb Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowej mieszkanie na parterze w Wodzisławiu Śląskim na os. 26 Marca. Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

616 900 zł47,46 m² 12 998,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikalny loft dwupoziomowy wyjątkowa przestrzeń w Lublinie, ul. Jemiołuszki, węglinek. Na sprzedaż niepowtarzalny loft dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 47,46 m , a w.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł74,60 m² 7 359,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4 pokoje | po generalnym remoncie | loggia | Osiedle Niepodległości | Słupsk, ul. Grota-Roweckiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,60 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budownictwie z 2000 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł57 m² 74,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 3 pokojowe mieszkanie, w ekskluzywnej inwestycji "kamienica Nova" przy ul. Prochowej. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 56 m2 jest położone na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Najemca jest zwolniony z prowizji Pośrednika* Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na poznańskich Naramowicach, przy ul. Sielawy. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w niskim bloku (z.

Szczegóły ogłoszenia

560 616 zł39,27 m² 14 275,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! promocja! od dziś nowa cena lokalizacja: dębki - kiedyś wioska rybacka, obecnie nadmorska miejscowość wypoczynkowa, zamieszkana przez kilkudziesięciu stałych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł53,60 m² 10 541,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: świetna lokalizacja Wysoki standard wykończenia 5 minut pieszo do przystanku autobusowego i sklepu Biedronka Cicha, spokojna okolica Pełna infrastruktura handlowo usługowa Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł63,54 m² 14 620,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: dwupoziomowy apartament z dwoma tarasami i widokiem na Karkonosze Norweska Dolina, szklarska Poręba Szukasz przestrzeni, która oferuje więcej niż standardowy apartament? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł31 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana przy ul. Łukasiewicza 65 w miejscowości Jedlicze. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł62,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do zamieszkania , ładnie wykończone mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie. Mieszkanie o pow. 62,50 mkw położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 841 zł46,21 m² 13 911,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja na pograniczu Ursusa i Opacz Kolonia ul. Bodycha Inwestycja oferuje 50 apartamentów na wynajem krótko i długo terminowy o dużym potencjale zysku. Wszechstronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 000 zł39 m² 9 307,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł35 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży lub zamiany na większe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chęcińskiej. Składa się ono z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,18 m² 11 155,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta biura nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Piękne mieszkanie czeka na swojego nowego właściciela - salon z aneksem kuchennym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł83,20 m² 7 079,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jasne i wygodne mieszkanie | 83,2 m | Os. Górczyn | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 83,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od 01.06.2026 r. Proponujemy Państwu Ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59 mkw znajdujące się na III p. bloku w sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego przy ul. Stolarskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł87 m² 21 839,08 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 87m z 4 sypialniami umiejscowione na 9. pietrze 11. piętrowego budynku przy ulicy Namysłowskiej. Układ mieszkania : - 4 sypialnie - osobna kuchnia - łazienka - wc osobne - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,25 m² 10 542,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,27 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej części Siechnic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 zł43 m² 43,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na III piętrze w czterokondygnacyjnym budynku w samym sercu Mikołowa. Lokalizacja to niewątpliwy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł50,04 m² 15 187,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z tarasem, ul. Budki Szczęśliwickie 25, warszawa. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 50,04 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

418 000 zł44,10 m² 9 478,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 44. 10 m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 10 piętrze. Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł60,60 m² 10 643,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47,50 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę atrakcyjnego, dwupokojowego mieszkania w Piechowicach, usytuowane na parterze z bezpośrednim wyjściem na częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 175 zł53,25 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę nowego mieszkania obok Parku Śląskiego! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 53,25m 2 składa się: - salon z aneksem:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij