dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

779 000 zł60,39 m² 12 899,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Duży salon, wygodny układ i gotowe do zamieszkania. Szukasz mieszkania, w którym przestrzeń naprawdę ma znaczenie? To 3-pokojowe mieszkanie (salon + 2 sypialnie) o powierzchni 60,39.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł45,98 m² 739,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł53 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 w Świdnicy na os.Młodych-do remontu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł80 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 4 kawalerki inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł116 m² 20 646,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Apartament z delikatnym widokiem na morze :). Położony w sercu Sopotu przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Blisko dworca pkp, wszystkich atrakcji miasta. Okna wychodzą na dwie strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,80 m² 5 984,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 mkw. zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym czteropiętrowym bloku w Nakle nad Notecią, na osiedlu Władysława Łokietka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 679 760 zł93,32 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja ukończona. Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! Piękne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,32 m2 z tarasem ok. 20 m2! Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50,12 m² 4 768,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim. Widne mieszkanie o powierzchni 50,12m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, 1 etap - 8 lokali mieszkalnych. Zakończenie IV kwartał 2025 r. ( inwestycja 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej ) Dom 1h -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł93 m² 32 258,06 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu wyjątkowy Apartament w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Apartament o powierzchni 92,5m2 znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym Apartamentowcu przy ulicy Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,10 m² 8 655,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów pełnych zieleni i rekreacji, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu "przylesie" Polecamy bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dotyczy udziału w dochodowym dwupaku inwestycyjnym. Cena za jeden w pełni funkcjonalny moduł mieszkalny to jedyne 340 000 zł. Nieruchomość sprzedawana jako całość (dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł73 m² 19 849,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w nowej inwestycji z 2020 roku apartamenty skrzyczne usytuowany jest w Szczyrku przy ulicy Jodłowej 12. Z apartamentu mamy przepiękny widok na panoramę Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy Al. Niepodległości w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne przestronne mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Centrum miasta, bronowice, ul. Altanowa. W kameralnym otoczeniu domów jednorodzinnych, jasne, ciche i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 043 zł44,76 m² 7 530 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle Pod Zamkiem nowoczesność w sercu zielonego Wieruszowa Osiedle Pod Zamkiem to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,31 m² 9 918,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 50,31 M - rzeszów | 150 m. od ul. 3 maja | zamknięty darmowy parking | parter Wyłącznie w ofercie biura homfi, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł99,60 m² 6 646,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach - ul. Starowiejska. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 99 m , usytuowane na 4. i 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 470 zł40,43 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowy apartament w klimacie industrialnym Przedmiotem sprzedaży jest niezwykły apartament, który zachwyca oryginalnym stylem , funkcjonalnością i niepowtarzalnym widokiem. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie składające się kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pokoju zlokalizowane w Zabrzu. Kamienica ocieplona, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł60,46 m² 5 456,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 60,46 m Staszów, widok na park, wysoki standard, po generalnym remoncie Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,46 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja przy rzece 10 minut spacerem do rynku sąsiedzctwo restauracji, terenów zielonych I rekreacyjnych Apartament w samym sercu miasta z widokiem na panoramę Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł64,10 m² 6 552,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,10 mkw + użytkowana piwnica 3,37 mkw, położone na parterze bloku 4-piętrowego, na Os. Południe J ednostka E , we Włocławku, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,17 m² 12 448,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m2 znajdujące się przy ul. Ceglanej w dzielnicy Brynów. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania, wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,60 m² 9 040,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o powierzchni 63,6m2, w niskim 4-piętrowym bloku z lat 80-tych. Klatka kameralna, liczy zaledwie 10 mieszkań. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,60 m² 4 910,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Mieszczak Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży własnościowego prawa 2-pokojowego mieszkania w Białogardzie. Lokalizacja: nieruchomość świetnie zlokalizowana!.

Szczegóły ogłoszenia

359 550 zł47,94 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Spalskiej 58 W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 47,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47,65 m² 10 073,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w centrum Goleniowa przy samym parku. Mieszkanie słoneczne o powierzchni 47,65 m2 mieszczące się na drugim piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł65,97 m² 11 596,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie | 65,97 m | Taras | Klimatyzacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,97 m , po generalnym remoncie , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Czy chcialbyś w te Święta zamieszkać na swoim? Wybierz naszą ofertę mieszkania, które jest gotowe do wejścia i nie wymaga nakładów finansowych. Jeśli potrzebujesz wspomóc się kredytem.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł45,63 m² 32 851,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

*** tylko U nas! *** mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, rozkładowe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,63 m2, położone w Sopocie Górnym, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 916 zł45,24 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę eleganckich, przestrzennych apartamentów w stanie deweloperskim, położonych w gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł36 m² 9 972,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane przy ul. Umińskiego na III piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - salon z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 320 zł31,60 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 184 zł67,93 m² 17 447,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 25m Balkonu | Zabłocie - Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż wyjątkowy, dwustronne mieszkanie w sercu najbardziej pożądanej dzielnicy Krakowa. Idealne dla rodziny lub pod prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł58 m² 10 086,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Home&invest Oddział Wrocław 3-pokojowe mieszkanie 58 m | jasne | funkcjonalny układ | Wrocław, al. Poprzeczna Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43,26 m² 64,72 zł/m²