dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji "hubska 100"- pierwszy najem. Lokalizacja: inwestycja Hubska 100 zlokalizowana jest w Wrocław, w dzielnicy Huby na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe przestronne mieszkanie na Osiedlu Młodych! Lokalizacja: osiedle młodych, blisko przystanki, sklepy, parking pod blokiem. Rozkład: mieszkanie 2 pokojowe salon i pokój, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,90 m² 6 932,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Legnica, piekary C | 48,9 m2 | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Uwaga: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 582 zł / mc - energooszczędne oświetlenie gratis 2 pokojowe po generalnym remoncie w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

474 750 zł63,30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Komfortowe, przestronne mieszkanie idealne dla rodziny - świetna lokalizacja! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 800 zł30,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A8 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 30,50 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł122,90 m² 11 383,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja Na sprzedaż wygodne, dwustronne mieszkanie dla rodziny - 4 pokoje, z dużą przestrzenią dzienną, oddzielną częścią prywatną oraz 2 łazienkami, 2 balkonami, garażem i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 027 000 zł39 m² 26 333 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamnet 39,00 m2 W strefie uzdrowiskowej kołobrzegu! Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji whiteblue, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł65,77 m² 13 912,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | wysoki standard | ogród 70 m | klimatyzacja | Sławin Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65,77 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł40,42 m² 14 101,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Bartla na osiedlu Kliny Zacisze w Krakowie. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

349 990 zł74,76 m² 4 681,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2 w Piechowicach powierzchnia użytkowa 48m2 pokój dzienny, duża sypialnia kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 242 zł92,99 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 92,99 m2 + balkon o powierzchni 20,04 mkw. Mieszkanie znajduję się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 508 zł110,60 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w Częstochowie przy ul. Limanowskiego, w dzielnicy Raków. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,88 m² 10 003,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mega perełka - totalny gotowiec! Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, bezpiecznej i prestiżowej okolicy lub dysponujesz wolną gotówką, którą chcesz zainwestować i czerpać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

260 000 zł28 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości świetna inwestycja kilkanaście minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na parterze nowo powstającego,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł45,46 m² 12 978,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania położonego na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w Krakowie ,nowej Hucie ,osiedle Na Wzgórzach. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł94,90 m² 6 311,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe w kamienicy - Wrocław, psie Pole Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 89 m w nowym apartamentowcu z 2024 - Bielsko-Biała, kamienica. Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Kowalskiej 14 na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 64 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Szczecinie. Lokal położony jest na 3 piętrze i dzięki częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł53,07 m² 10 740,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Prestige, ul. Pomorska 45b nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w Śródmieściu Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł48,90 m² 16 134,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zaspa | 2 pokoje z możliwością 3 | balkon | zieleń | pełne wyposażenie | skm kupisz bez prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł73,59 m² 13 384,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje + duży balkon + garaż gotowe do wejścia - Szukasz mieszkania, które jest po prostu gotowe bez remontów, bez stresu, bez niespodzianek? -chcesz mieszkać wygodnie, w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł142 m² 11 830,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność. Ekskluzywna a zarazem wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 141.80m2 usytuowana na kameralnym, zamkniętym osiedlu " Nowa Magnolia "w Lesznowoli. Dwupoziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu wyposażonym w windę, w centrum miasta. Lokal składa się z czterech w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł79,40 m² 7 556,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Sikorskiego. Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,4 m2, zlokalizowane w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł25,53 m² 8 421 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania kawalerki, w cichej okolicy, otoczonej zielenią i oddalonej od głównych ulic. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Czyżyny : 2 pokoje Z osobną kuchnią Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Czyżyny na os.2 Pułku Lotniczego. Osiedle dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł42,36 m² 13 928,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament nad jeziorem Necko Augustów | 42,36 m + taras 27,7 m Cena netto: 590.000 zł | Parter | Gotowy do zamieszkania lub wynajmu. Apartament już pracuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 369 zł40,07 m² 10 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowoczesne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł64,85 m² 23 114,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Jasne mieszkanie w kultowej krakowskiej kamienicy | 4 piętro | bezpłatny parking na dziedzińcu | 5 min do Rynku W samym sercu Krakowa, w eleganckiej kamienicy przy ul. Zyblikiewicza 5,.