dowolna

Mieszkania

95 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 867 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Rewal,zachodniopomorskie

1 113 476 zł37,24 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego! Apartament w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł61,40 m² 3 859,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 3 pokoje| Przemków| Huta| Balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,40 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,50 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48,5 m2, położonego na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 41m2 w centrum Wrocławia ul. Gwiaździsta Oferuję na wynajem nowoczesne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Gwiaździstej obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł73,50 m² 6 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 944 zł41,71 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim - Skoki, ul. Antoniewska - budynek wybudowany przez Mal-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Budynek gotowy - już wybudowany i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47,18 m² 10 173,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz przestrzeni, którą możesz zaprojektować od nowa? Dla rodziny? Pod wynajem? Oto mieszkanie, którego układ się sprzedaje, a lokalizacja pracuje. 47,18 m , trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 000 zł66 m² 11 470 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł67,70 m² 6 056,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż przestronne 4- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Jeleniej Góry przy Placu Ratuszowym. Mieszkanie z uwagi na lokalizację jest.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32,52 m² 6 119,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,52 m , położone w Pile przy ul. Wodnej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym, co zapewnia dobre doświetlenie wnętrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

124 975 zł25 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Idealna Pod Wynajem, bez Nakładów Czynsz 297,58 + media. Ogródek działkowy dzierżawiony od gminy bezpośrednio przy budynku. Liczne miejsca parkingowe, teren ogrodzony, obecnie niezamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł26,16 m² 17 163,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł51,23 m² 11 907 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Marzysz o mieszkaniu, które od pierwszej chwili daje poczucie spokoju, komfortu i tego, że to właśnie Twoje miejsce? Ta wyjątkowa propozycja to doskonała alternatywa - zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł29,49 m² 6 103,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,49 m położone na 1 piętrze w kamienicy z 1910 roku przy ul. Pomorskiej w Łodzi, w samym sercu Śródmieścia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł40,37 m² 37 032,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 40,37 m , położony na 3 piętrze prestiżowej inwestycji Sośnica Resort & Spa przy ul. Modrzejewskiej w ścisłym centrum Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kompleksowym remoncie 3 lata temu, na drugim piętrze 38 m, w bardzo dobrej lokalizacji, do wprowadzenia od 1.06.2026 r Piekary Śląskie ul Ziętka 74 (przy markecie.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł38,63 m² 6 727,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 34,63 m , w dzielnicy Chojny w Łodzi idealne dla pary lub pod inwestycję. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł46,90 m² 12 750,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przytulne i ciepłe, dwupokojowe mieszkanie na Jeżycach - ul. Mylna | Świetna lokalizacja! Inwestycja zamknięta - ochrona 24h Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

732 648 zł74,76 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

528 048 zł46,32 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,3 m2, usytuowane na piątym piętrze w 10-piętrowym budynku wyposażonym w windę. Nieruchomość położona jest przy ul. Żołnierskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł79,82 m² 12 515,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu Osiedle Bajkowe Adres: ul. Mazowiecka 26r, kołobrzeg Powierzchnia: 79,82 m Liczba pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,70 m² 7 545,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ustawne mieszkanie 2-pokojowe w bloku na 3-połozone w Tychach osiedle B. Mieszkanie posiada - dwa niezależne pokoje, - oddzielną kuchnią z oknem, zapewniającą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 420 zł39,19 m² 13 432,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz praktycznego mieszkania, które będzie idealne na start lub pod inwestycję? Ta oferta spełni twoje oczekiwania. Mieszkanie o powierzchni 39,19 m zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł63,47 m² 17 126,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,47 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku z windą z 2025 roku, zrealizowanego przez dewelopera ep.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Dębogórze-Wybudowanie, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł69,40 m² 32 420,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz miejsca, które wyróżnia się na tle innych inwestycji nad morzem, ten apartament spełni Twoje oczekiwania już od pierwszego wejścia. Mieszkanie zlokalizowane w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

811 000 zł43,86 m² 18 490,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w samym sercu Gdańska, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście przy ul. Kowalskiej. Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 865 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 2- pokojowe mieszkanie w budynku z 2018 roku. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you -.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł79,81 m² 9 134,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przestronne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie w centrum Rumii. Atuty nieruchomości: *powierzchnia: 79,81 m *liczba pokoi: 4 *balkon + piwnica *pełne umeblowanie *gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,96 m² 7 394,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,96m2. Blok z windą, 5 piętro. Na nieruchomość składa się osobna kuchnia, salon z balkonem, 2 pokoje oraz łazienka z osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł103,59 m² 10 609,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

To mieszkanie łączy przestrzeń, naturę i wygodę - idealne dla rodzin lub osób ceniących jakość życia. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 103,59 m z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 630 zł34,39 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 35m2, w nowo powstającej inwestycji w Centrum Świnoujścia. Budynek dwunastopiętrowy, zostanie wykończony w bardzo eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł34,20 m² 5 409,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,20 m , zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ul. Targowej 7 w miejscowości Borne Sulinowo. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie z dużym balkonem (14 m2) usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy przesuwne.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem - apartament premium | palatium apartments | klimatyzacja | balkon Kategoria: apartament do wynajęcia Lokalizacja: legnica, centrum - Palatium, ul. Nowa Pokoje: 2 Piętro: II, winda Powierzchnia: 55.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł55 m² 15 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić ciche, dwustronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m2, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku na Bemowie, przy ulicy Olbrachta 118D. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 969 zł27,31 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament inwestycyjny z balkonem w spokojnej okolicy - Toruń Na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej z najbardziej interesujących dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,69 m² 13 492,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowy apartament (2 piętro) nad morzem przy samym lesie z przestronnym balkonem o powierzchni 9 m2 oraz basenem zewnętrznym (podgrzewana woda). W pobliżu Nadmorska Kolej Wąskotorowa.

Szczegóły ogłoszenia

652 000 zł52 m² 12 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerki-mieszkania typu "studio" , wysokie z antresolą, dzielnica muzyczna, przepiękne odrestaurowane kamienice, prestiżowa lokalizacja, aneks kuchenny, bliskość najładniejszych bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach