dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

519 000 zł61,50 m² 8 439,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

= na sprzedaż = = dostępne od ręki! = = pomagamy W sprawach kredytowych = Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone w Poznaniu w Antoninku. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

791 000 zł60,92 m² 12 984,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,92 m2 znajdujące się na 2 piętrze w nowoczesnym budynku przy ulicy Tuwima, osiedle Mleczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 340 zł66,54 m² 7 669,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

** oferta od dewelopera** zero % prowizji brak podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Dębowa Park realizowaną na Osiedlu Dębowym w Gogolinie. Przedmiotem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Tysiaclecie niedaleko Centrum. Mieszkanie po remoncie, nowa łazienka i nowa kuchnia. Na podłogach nowe panele. Mieszkanie zadbane , widne.

Szczegóły ogłoszenia

1 948 000 zł124,35 m² 15 665,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - możliwość połączenia dwóch mieszkań | ok. 124 m | balkony | 2 miejsca postojowe Do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania 3-pokojowe , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł51 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 51m2, zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Atelier Residence przy ul. Bagno. Budynek o podwyższonym standardzie z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66,53 m² 4 494,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Mój Dom z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego w Świebodzicach przy ulicy Jeleniogórskiej. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł76,50 m² 6 784,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 76,50 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 706 zł41,06 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części miasta. Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,06 m z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

218 000 zł58,10 m² 3 752,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe po remoncie 58,10 m , ul. Targowa 3, kędzierzyn-Koźle Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł61,98 m² 5 646,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ładne, przestronne mieszkanie w kamienicy o pow. 61,98 m2 położone w dobrej lokalizacji w centrum Cieszyna przy ul. Bielskiej. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 664 245 zł122,55 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Apartament w nowej, prestiżowej inwestycji na Starym Mieście - stan deweloperski english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 950 zł43,54 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł50,20 m² 2 569,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarpno - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 50,20m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68,45 m² 12 125,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie nadaje się dla pary, dla rodziny z dzieckiem, pod inwestycję (wynajem). Budynek wzniesiony w latach 30 ubiegłego wieku. Po wojnie wyremontowany. Budynek położony w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł32 m² 18 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 32 m , położony na 3. piętrze w inwestycji Modern Space przy ul. Wiktoryn 6a, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera Robyg.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z tarasem na strzeżonym osiedlu na Kabatach, w pobliżu Parku Przy Bażantarni. Kilka minut spacerem do stacji metra Kabaty. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł64,30 m² 5 832,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Proponujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 1 piętrze w charakterystycznej kamienicy w Białogardzie. Lokal 64,3m2, w którym już od progu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł21 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka inwestycyjna - idealna inwestycja w sercu Warszawy, powiśle! Na sprzedaż niewielka, ale niezwykle funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł65,27 m² 30,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie Nowoczesne, jasne i przytulne, gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego na Osiedlu Chemików.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53,50 m² 10 074,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - dwustronna ekspozycja (południowa i północna) - balkon - spokojna okolica - lokalizacja, która zapewnia szybki dojazd do każdej części Trójmiasta - możliwość zakupu przez osoby spoza.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł48 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Hot oferta W pepprhouse! atuty nieruchomości: - nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie, - inwestycja Perspektywa renomowanego dewelopera Eurostyl, - wysoki standard wykończenia i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem, ul. Bartkiewiczówny 94C, toruń dostępne od zaraz jwg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł57 m² 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia stylowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - ul.

Szczegóły ogłoszenia

739 900 zł31 m² 23 867,74 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

O mieszkaniu: metraż: 31 m idealnie skrojona przestrzeń dla singla lub pary. Piętro: parter. Stan: dobry mieszkanie jest zadbane, nie wymaga remontu. Budynek: zadbany budynek w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł48,14 m² 4 756,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Turku przy ul. Wyszyńskiego 5. Lokal znajduje się na 4 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku. Bardzo dobra lokalizacja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 000 zł26 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł112,87 m² 10 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie z widokiem na tereny zielone w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej okolicy na pograniczu iwiny/jagodno 2 miejsca postojowe przy mieszkaniu 2 poziomy - na każdym jest.

Szczegóły ogłoszenia

533 076 zł57,32 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 14 046,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,31 m , zlokalizowane na parterze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni i doskonałej infrastruktury usługowej na Ruczaju Inwestycja: - pięć kameralnych, pięciopiętrowych budynków - starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł105 m² 28 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Inwestycja w 4 apartamenty z widkiem na pkin Inwestycja w Sercu Warszawy 4 Apartamenty z Widokiem na Pałac Kultury Warszawa, ul. Mazowiecka 105 m2 2 950 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

569 800 zł51,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ustronie Morskie ul. Chrobrego na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 51,80 m2 znajdujące się w trzyrodzinnej, przedwojennej kamienicy. Nieruchomość położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Bunscha w Krakowie. W cenie wynajmu zawarte jest miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł41,88 m² 10 482 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, zadbane, klimatyzowane mieszkanie z balkonem i licznymi udogodnieniami, położone w Białymstoku na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku, na spokojnym zielonym osiedlu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł152,40 m² 5 183,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Do sprzedaży przestronny i słoneczny apartament w czterokondygnacyjnej kamienicy w deptakowej części ul. Piotrowskiej.Kamienica zadbana,z zamykaną bramą; na piętrze tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54,85 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 54,85 m , położony na parterze bloku w samym centrum Leska. Koszty: odstępne: 2000 zł Czynsz: ok. 691 zł (utrzymanie części.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł26 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Halickiej na Kazimierzu english version below lokalizacja Dzielnica: kazimierz Ulica: halicka Przystanek: miodowa W pobliżu: komunikacja miejska, liczne sklepy.