dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

189 000 zł33,63 m² 5 619,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronną kawalerkę! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kłecko. Na powierzchnie 28m2 składają się: - pokój, - kuchnia, - łazienka, - spiżarnia, - korytarz. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 714 zł58,86 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 960 zł66 m² 15 893,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Mieszkanie w stanie deweloperskim! 3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza - gotowe do odbioru! SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ PUBLIKOWANE! Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 44 m po remoncie Centrum Częstochowy ul. Kilińskiego Na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w samym centrum Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie z małym balkonem zlokalizowane w Dolnym Sopocie przy ul. Helskiej. Piętro 2 z 2. Mieszkanie wolne od marca. Czynsz najmu 3500zł + opłaty. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł57,40 m² 6 254,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe (4-pok.) mieszkanie z balkonem na czwartym piętrze bloku przy ul. B. Prusa w Drawsku Pomorskim O% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający Szukasz dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł108,76 m² 7 539,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje Państwu ładne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie wraz z ogrodem i wiatą garażową, zlokalizowane na osiedlu Słoneczna Dolina w Staniszowie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł114 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy apartament o powierzchni 114 m , położony w kameralnym apartamentowcu na zielonym Powiślu przy ulicy Śniegockiej. Lokalizacja Powiśle to.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł46,50 m² 6 817,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 46,5 m z potencjałem na 3 pokoje! Na sprzedaż mieszkanie 46,5 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w doskonałej lokalizacji Sandomierza przy ul. Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł34,50 m² 8 985,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie w Mielcu na ul. Solskiego , własnościowe. Na II piętrze , o powierzchni 34,5 m2 z balkonem (duży), 1 pokój, korytarz , kuchnia, łazienka. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69,35 m² 14 131,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku z windą z 2011 roku. Blok zlokalizowany na zamkniętym, strzeżonym i dobrze zarządzanym osiedlu. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł102 m² 1 960,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 z potencjałem Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu, doskonałe pod inwestycję - idealna baza do stworzenia wygodnej przestrzeni według własnego pomysłu. Układ nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44 m² 13 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż | 2 balkony | widok na las | osiedle zamknięte | gdynia mieszkanie 44 m | 3 piętro z 3 | 2 balkony | szybkie wydanie Kameralne, jasne i bardzo przyjemne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] Westate włochy ten pięknie urządzony 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,5 m2 zlokalizowany w północnej części popularnej warszawskiej Pragi. Położona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

835 055 zł39,26 m² 21 269,87 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 39,26 m, łączącą wielkomiejski styl z kameralnym komfortem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 zlokalizowane przy Alei Waszyngtona 124 na Grochowie (praga-Południe). Mieszkanie znajduję na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,98 m² 17 351,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mint Property prezentuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 37,98 m2 położoną przy ul. Żółkiewskiego w dzielnicy Grzegórzki.Nieruchomość usytuowana jest na parterze zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe 48m, w stanie do zamieszkania na osiedlu XV-Lecia. Położone na pierwszym piętrze, bloku z cegły przy ulicy Sportowej. W otoczeniu dużo zieleni, blisko przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Polecamy kawalerkę do wynajęcia położoną w centrum miasta przy ulicy Barnima. Lokal o pow. 32 m2 składający się z 1 pokoju, kuchni i łazienki. Mieszkanie na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,30 m² 7 593,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży przestronne 4 pokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy obok lasu. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 72,20m2 - piętro: pierwsze z 1 - ogrzewanie: piec.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48 m² 19 791,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe 48 m2, po generalnym remoncie, jasne i słoneczne ( wschód- zachód). W skład mieszkania wchodzi: salon (duży pokój) 20m2 mały pokój (sypialnia) 12m2 kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł116,99 m² 3 077,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przytulne, słoneczne mieszkanie dwukondygnacyjne Komfortowa przestrzeń dla rodziny Na sprzedaż jasne, ciepłe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 116,99 m , idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł49,37 m² 2 228,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 49,37 m - Radzyń Chełmiński, ul. Towarzystwa Jaszczurczego Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 49,37 m w kamienicy w centrum Radzynia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł65,50 m² 22 900,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowy apartament w centrum Krakowa Rakowicka / Śródmieście Oferujemy na sprzedaż komfortowy, dopracowany w detalach apartament położony w ścisłym centrum Krakowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł105,71 m² 7 558,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi | 105,71 m | balkon | miejsce postojowe | nowe osiedle Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105,71 m z balkonem, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł64 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na najwyższej kondygnacji budynku przy ul. Wąwozowej. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości Centrum Nieruchomości i Finansów zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 56m2 położonego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

434 952 zł25,89 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! promocja! od dziś nowa cena lokalizacja: dębki - kiedyś wioska rybacka, obecnie nadmorska miejscowość wypoczynkowa, zamieszkana przez kilkudziesięciu stałych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł36,73 m² 11 707,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż mieszkanie 36,73 m - ul. Nowy Świat - po generalnym remoncie w 2024 roku, z tarasem, dostępem do ogródka, piwnicą i komórką lokatorską Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 588 zł49,84 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł32,41 m² 8 639,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania ciepłe i bardzo oszczędne, jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,41 m2 przy ulicy Braterstwa Narodów w Kwidzynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28,50 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kochasz klimat kamienic, wyjątkowych wnętrz i wyrazistej nuty klasyki? Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł160 m² 6 868,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

PL | eng version below Na sprzedaż dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie w Wawrze. To mieszkanie będzie idealne dla rodziny z dziećmi lub osób, które cenią przestrzeń i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| nowa oferta 0% prowizji od kupującego Na sprzedaż M-3 w odrestaurowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 , po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

61 000 zł41,07 m² 1 485,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie lublinieckim przy ul. Przemysłowej 1/9.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Otoczenie Polecam do zakupu klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Jeżycach w oficynie cichej kamienicy przy ul. Polnej. W najbliższej okolicy wszelkie miejskie udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł64,67 m² 10 576,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 2002r., na cichym spokojnym osiedlu Skarbowców, z balkonem, w nowszym budownictwie z z 2002r. Lokal dwupoziomowy: - 1 poziom ok. 32 m2. - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tarnów, ul.Starodąbrowska Dlaczego warto mieszkać na 9 piętrze ?- fantastyczne widoki, mniej hałasu z ulicy i otoczenia, większa prywatność- dużo słońca!- do sprzedania nowoczesne 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł97,39 m² 19 498,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m m2 + antresola 37,39m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Dębnikach. Lokalizacja: imperial.

Szczegóły ogłoszenia