dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

915 000 zł49,47 m² 18 496,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w inwestycji Portovo w Gdańsku w wyjątkowym miejscu łączącym.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł45 m² 13 911,11 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| 2-pokoje | balkon | dwustronne | adres: ul. Aluzyjna metraż: ~45 m2 (44,70 m2) piętro: 9/9 pełna własność, można posiłkować się kredytem! cena: 626 000 zł czynsz administracyjny: ok. 550 zł.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł105,40 m² 5 642,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w Willi Miejskiej Szukasz przestrzeni z duszą, która łączy prestiż powojennej architektury z prywatnością domu jednorodzinnego? Mieszkanie na I piętrze stylowej willi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł66 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż stan deweloperski! Brak podatku pcc! Możliwość przerobienia na 4 pokoje! Parametry mieszkania Metraż mieszkania: 65,62 m Piętro: 1 Ekspozycja: n/s Układ: 3 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

411 700 zł35,80 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł35 m² 5 282,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | nowa cena | idealne pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym w Opolu Lubelskim. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł61,90 m² 7 754 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzenne mieszkanie z balkonem w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 61,9m2 na 2 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł58 m² 25 689,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,53 m² 8 525,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość: na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 58 m , usytuowany na trzecim piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu. Nieruchomość składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł59,70 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, klimatyzowane mieszkanie na nowym, spokojnym osiedlu. Świetna lokalizacja łącząca ciszę z bardzo dobrą komunikacją. Najważniejsze informacje: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59,35 m² 6 486,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa pokoje które mają więcej niż metry - mają jakość. Solidne mieszkanie z duszą! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe w kameralnym, niskim bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 70 m , położony na 1. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym na Ursynowie. Mieszkanie przy ul. Mysikrólika 18 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł94,20 m² 2 653,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Do sprzedaży przestronne mieszkanie zajmujące pierwsze piętro kamienicy położone w spokojnej, zielonej części w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł30,08 m² 28 224,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: * Ścisłe centrum Białka Tatrzańska - wszystko w zasięgu kilku minut spacerem, * 5 minut do Termy Bania, * Blisko stacji narciarskich: kotelnica Białczańska i Kaniówka Ski, * Parter.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł73,22 m² 5 736,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni 73,22 m oferuje funkcjonalny układ trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł32,30 m² 120,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na warszawskim Powiślu, przy ul. Wilanowskiej 6. Lokal został świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

607 000 zł41 m² 14 804,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Mieszkanie po częściowym remoncie, okna nowe drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

339 999 zł68,45 m² 4 967,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,45m2 położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi! To oferta idealna dla osób, które szukają mieszkania z dużym potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 010 zł83,90 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40,60 m² 15 985,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 40,60 m , położonego przy ul. Długie Ogrody - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdańsku. Mieszkanie daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 104 zł63,39 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł26 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 przy ul. Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 26 m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z jednego pokoju, wnęki na kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 000 zł50 m² 12 520 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna lokalizacja oraz doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**katowice Śródmieście - ul. Kościuszki 31b** Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok. 25 m , położona w odnowionej kamienicy w samym sercu miasta! Lokalizacja: świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

449 500 zł34,92 m² 12 872,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł55,70 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż widokowe mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na 10-piętrze w dwuklatkowym bloku przy ul. Turystycznej. W skład lokalu wchodzą: salon , kuchnia, przedpokój, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł77,16 m² 15 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą na warszawskim Bemowie. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kraków Pokój na wynajem w 3 pokojowym mieszkaniu Ludwika Solskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pokój o powierzchni 22 m2 w trzypokojowym mieszkaniu 73 m2, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 369 762 zł69,45 m² 19 723 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam okazję zainteresować Państwa nietuzinkowym mieszkaniem. Lokal znajduje się w prestiżowym przedsięwzięciu Modern Mokotów. Zalety: elegancki i supernowoczesny apartament w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł40,10 m² 4 862,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 położone na parterze bloku po termomodernizacji w Szczytnicy. Mieszkanie do remontu /.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 38 m , zlokalizowana w Ustce przy ulicy Grunwaldzkiej, w budynku Mariny. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł35,30 m² 5 382 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego ul. 26 Marca. Lokal o powierzchni 35,30 m2 znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł54 m² 12 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Os. Kombatantów Pragnę przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania o funkcjonalnym układzie, położonego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji blisko terenów zielonych wokół stawu pilczyckiego I terenów zielonych Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze 9/10 bloku z lat 80ych.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w apartamentowcu położonym w ścisłym centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej Maryi Panny. Czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł141,94 m² 9 067,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy interesującą ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Józefosławia, w gminie Piaseczno. Dla lepszego.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28,70 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie powierzchni 28,7 m2, rewelacyjnie zlokalizowane przy Al. Solidarności w centrum Woli. W mieszkaniu znajdują się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł45,65 m² 15 969,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, w sercu zielonego Sulejówka Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko natury z szybkim dostępem do Warszawy - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 935 zł42,48 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o idealnym miejscu do życia, które łączy komfort nowoczesności z urokiem natury? Z radością informujemy o rozpoczęciu rezerwacji mieszkań w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł81,28 m² 5 819,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,28 m2 położone w Kołobrzegu - dzielnica Podczele, w spokojnej i zielonej części miasta. Zaledwie 800 metrów od morza - idealna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij