dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

399 000 zł105 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Ścinawka Średnia przy ul. Księżno. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł82,65 m² 6 521,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*Osiedle Gęsia Górka II* Inwestycja znajduje się około 3 km na północny-wschód od centrum miasta Oleśnica. Gęsia Górka leży tuż przy węźle drogi ekspresowej S8. Jest to bardzo bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 6546 Najem okazjonalny! Oferta najmu dla osób bez dzieci i bez zwierząt. Polecamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł76 m² 3 934,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

1778M N. Sącz ul. Lwowska, udział wynoszący 2/16 części w kamienicy. Cena: 299 000 zł Na sprzedaż udział wynoszący 2/16 części w II- piętrowej kamienicy i działce o pow. 3,63.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,60 m² 36,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w Katowicach przy ulicy Boya Żeleńskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Europejskim Oferuję do wynajęcia komfortowe i eleganckie mieszkanie o powierzchni ok 35 m , położone W Gorzowie Wlkp. przy ul. Madryckiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,70 m² 9 122,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie: mieszkanie dwustronne z dwoma dużymi pokojami i balkonem o ekspozycji południowej, dzięki czemu jest dobrze nasłonecznione. Na podłogach bardzo ładny parkiet drewniany poddany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 967 zł33,35 m² 16 310,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera. Możliwość wykończenia pod klucz Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Bez prowizji, bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł21,65 m² 17 551,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Podana cena jest ceną brutto. Możliwość odliczenia podatku vat 23% po zakupie Prezentujemy nowoczesne, komfortowe apartamenty nad Bałtykiem, lokale od 21,16 m2 do 49,83 m2, zaufany administrator.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł51,63 m² 6 565,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią w centrum Białegostoku. Nieruchomość położona jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł37,50 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż najtańsze mieszkanie w Bytomiu o powierzchni 37,5 m2, usytuowane na parterze w kamienicy. Szczegóły nieruchomości: stan mieszkania: do generalnego remontu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł27,91 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament studio 27,91 m2 W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż przytulny i komfortowy lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament | Nowy Brynów | wysoki standard | balkon | własny parking Do wynajęcia wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Nowy Brynów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,61 m² 8 599,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Lubelskiej na Osiedlu Staromieście w Rzeszowie. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

633 101 zł55,41 m² 11 425,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami o pow. 55,41 m2 w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł55,70 m² 4 470,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie z duszą o pow. 55,70 przestrzeń, światło i spokój w jednym miejscu Jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,29 m² 8 237,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1- szym piętrze w bloku przy ul. Sygietyńskiego. W zasięgu kilku minut mamy dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,30 m² 9 408,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł39 m² 18 435,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pok | Wysoki standard | Sopot atuty: - doskonała lokalizacja w Sopocie, górny Sopot. - dwa niezależne pokoje. - duży balkon z widokiem na morze. - mieszkanie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45,65 m² 8 214,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu funkcjonalne i słoneczne mieszkanie na sprzedaż, położone w dzielnicy Górna przy ul. Paderewskiego. To idealna propozycja zarówno dla singli, par, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 790 483 zł111,50 m² 25 026,75 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium - Bulvar Apartments Gdańsk, przymorze - lokal A7.14 OPIS OFERTY Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu premium zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł45,48 m² 11 411,61 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2014 roku przy ulicy Kryształowej - Węglin Południowy lokalizacja: - nowoczesne osiedle cieszące się.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł40,60 m² 12 561,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bliźniąt (os. Zodiak) na poznańskich Ratajach. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze 7-piętrowego bloku z 2001 roku z dwoma windami. Na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,68 m² 13 112,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,68 m, narożne, położone na 1 piętrze w budynku na strzeżonym osiedlu przy ul. Gorlickiej. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska Numer.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze kameralnego budynku, w którym mieści się jedynie 9 mieszkań - co zapewnia spokój i komfort. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56,58 m² 4 860,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - atrakcyjne mieszkanie w Kalinowie przy ul. Osiedlowej Oferujemy przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,58 m , usytuowane na 3 piętrze w zadbanym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 021 zł39,44 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok. 39,44 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł15 m² 10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem I piętro w budynku zlokalizowanego w Jaworze, przy ul. Rzeckiego, w doskonałej lokalizacji - idealnej dla firm - ze względu na bliskość strefy przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60,20 m² 10 631,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 60,2 m | 8 piętro | gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37,60 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Redzie przy ul. Szkolnej 44, w budynku z windą. Osiedle jest ogrodzone, zamykane bramą na pilota. Na ogrodzonej posesji, do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania 40 m na Jachcicach - ul Żeglarska Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, naturę i świetną komunikację Do wynajęcia stylowe i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł32,60 m² 8 895,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klimatyczna kawalerka tuż przy Parku Miejskim - po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania. Lokal posiada 32,6 m2 i usytuowany jest na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy przy ul. Żeglarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,95 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m Kielce, os. Sady Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m z piwnicą, zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie z widokiem na słoneczny błękit. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których od razu chce się wracać po całym dniu. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51,97 m² 53,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, przytulne i wygodne mieszkanie z balkonem, o wysokim standardzie wykończenia, umeblowane oraz wyposażone, położone w budynku apartamentowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł47,48 m² 14 995,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Cena: 712.000 zł Powierzchnia: 47,48 m Piętro: 2/4 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Forma własności: pełna własność z KW Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 320 zł42,70 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na I piętrze w niskim bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 284 zł36,98 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kontakt Sebastian Święcicki   Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 196 701 zł60,47 m² 19 790 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

We speak ukrainian, russian, english and polish. Feel free to contact with us! Klucze w biurze Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Gądów.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.