dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

670 000 zł51,50 m² 13 009,71 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł50,83 m² 17 509,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w pełni wyposażone Oferujemy mieszkanie w nowoczesnym budynku o niskiej zabudowie, o powierzchni 50,83 m , dodatkowo z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł52,20 m² 23 180,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   ; email:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 196 przy ulicy Chmielnej 73C.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł68,30 m² 8 418,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m , położone na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku. Budynek z początku XX wieku zachował swój unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 197 000 zł110,96 m² 19 799,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stary Port 15 to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy położony w prestiżowej lokalizacji nad Brdą, w ścisłym centrum Bydgoszczy. Inwestycja łączy elegancję, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41,59 m² 15 147,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,59 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Kluczborskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł107 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia, w klimatycznej kamienicy o niepowtarzalnym charakterze. To propozycja dla osób, które cenią sobie styl,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł36,41 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na Saskiej Kępie. Pełna zieleni okolica (wszystkie skwery i parki Saskiej Kępy, a także Park Skaryszewski oraz zielone tereny wzdłuż Wisły),.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 1 lipca 2026r. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą dwupokojowego mieszkania na osiedlu leśnym w Bydgoszczy przy ul. Modrzewiowej. Mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Sarbinowo,zachodniopomorskie

595 000 zł48,62 m² 12 237,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowy apartament w Sarbinowie, tylko 280 metrów od morza! 595.000 zł Na sprzedaż atrakcyjny lokal położony w budynku apartamentowym przy ul. Południowej w Sarbinowie, w gm.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł82 m² 8 475,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m2, położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł50,66 m² 3 335,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości. Na sprzedaż polecamy dwupokojowe mieszkanie przy ul. Górnej w Boguszowie Gorcach. Bardzo dobra lokalizacja, zadbana, wyremontowana kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,54 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty: -Czynsz najmu: 3000 zł. -100 zł netto = 123 zł brutto - miejsce parkingowe w hali garażowej -60 zł netto = 73,80 zł brutto - komórka lokatorska -opłaty administracyjne: ok. 560/730 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 048 254 zł99,64 m² 20 556,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż przestronne,( 3- 5 pok ) pełne światła mieszkanie o powierzchni 99,64 mkw m , położone na 3. piętrze reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

675 620 zł30,71 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy wynajem! Polecam do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 z balkonem, z miejscem postojowym, w nowym budynku, zlokalizowane na osiedlu port.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne, nowoczesne mieszkanie fantastycznie położone w samym centrum Ursynowa.Ok. 300m do stacji metra Stokłosy i Galerii ken Center. Budynek kilkuletni, oddalony od głównej ulicy, przed.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 911 zł62,12 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 278 zł40,09 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona apartamenty gotowe do odbioru! Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł73,20 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 73,20 m2 zlokalizowane w kompleksowo wyremontowanej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Remont kamienicy obejmował odrestaurowanie elewacji,remont dachu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupujący- prowizja 0% Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum osiedla Łaziskach górnych/średnich. Dwa osobne pokoje w tym jedna sypialnia, oddzielna kuchnia umeblowana z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 000 zł42 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Już dziś możesz zarezerwować mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu w Bieruniu! Ponad 100 mieszkań czeka - u nas na pewno znajdziesz swoje wymarzone 4kąty! Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje w inwestycji Bastion Wałowa. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, tereny spacerowe, restauracje oraz dostęp do komunikacji miejskiej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł65,51 m² 6 747,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

| rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o pow. 65,51 m2 położone w kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza. Kamienica w podwórzu. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,50 m² 19 015,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,5 m , położony na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku, w unikalnej lokalizacji Gdańsk Wyspa Sobieszewska. To.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,31 m² 8 463,10 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świeżo wyremontowane od podstaw mieszkanie dwupokojowe , nowa instalacja elektryczna , wod-kan., mieszkanie wyposażone w nową zabudowę kuchenną w nowy sprzęt AGD , w łazience nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 212 445 zł72,48 m² 16 728 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł72,70 m² 3 837,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** Dla pary z charakterem *** To coś więcej niż mieszkanie to styl życia, jakość i komfort w oryginalnym wydaniu. Zauroczy, rozkocha i pozwoli stworzyć naprawdę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50,61 m² 79,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,61 m , położone w Tarnowie Mościcach. Opis nieruchomości: lokal znajduje się na 2 piętrze nowo wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 20 kwietnia 2026r. Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 24 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Żołnierskiej 41 w Olsztynie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł49,85 m² 8 405,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje 49,85 m gotowe do zamieszkania | Osiedle Pyrzyckie Stargard Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,85 m , położone na 3 piętrze w bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34,11 m² 15 802 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super oferta/pilna sprzedaż mieszkanie 35M2/ ochota/ szpital banacha/ uczelnia wum Idealne dla Klienta Indywidualnego oraz Inwestycyjnego. Możliwość zakupu przez obcokrajowców Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 400 zł47,44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł85 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem - centrum miasta, ul. Staszica 3a z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2 pokojowe - ogródkiem - miejsce postojowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38 m² 13 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Hot oferta! tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m . Atuty: - świetna lokalizacja - Pełna infrastruktura handlowo-usługowa - Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł28,30 m² 4 770,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Centrum ul.Spokojna Na sprzedaż kawalerka położona w cetrum miasta Zabrze 28,3 m2 +piwnica 5m2. Niski czynsz - 220zł z funduszem remontowym Mieszkanie idealne na start dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł64,26 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Parking na podwórku bez strefy! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul. Józefa Bema w Szczecinie, vis a vis Centrum Handlowego Turzyn.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,40 m² 6 417,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Barczewie. Lokal o powierzchni 37,4 m2 znajduje się na 2 piętrze w bloku nr 1a, przy ulicy Armii Krajowej i składa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł69,45 m² 5 399,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe przy Kościelnej. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w wieżowcu z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie częściowo po remoncie :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł36,57 m² 8 613,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Rokitki, ul. Tczewska Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Tczewskiej w Rokitkach - zaledwie 3,3 km od.