dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

1 399 000 zł65 m² 21 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowy Apartament w przedwojennej Willi u podnóża lasu! wysoki standard - pięknie zagospodarowany ogród - doskonała lokalizacja! apartament: na sprzedaż jest przestronny i elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł52,62 m² 81,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Zamieszkaj w Mila Baltica w Gdańsku - jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta! Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (52,62.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Super Lokalizacji! Gotowe dla Rodziny - Ząbkowice Śląskie Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny, które łączy wygodę i dostęp do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50,88 m² 8 844,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

>rezerwacja< grupacdf oferuje do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej (wraz z pomieszczeniami przynależnymi) wynoszącej 50,88 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52,63 m² 6 460,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna W naszym biurze!1 3-pokojowe mieszkanie po remoncie| os. Polne | Lubin | 52,63 m Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł43 m² 13 372,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetne 2-pokoje W centrum gdańska Z widokiem na wodę Z każdej strony! mieszkanie: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m w bardzo dobrym stanie technicznym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł56,17 m² 21 363,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiżowy apartament w doskonałej lokalizacji Gdańska - Nowy Port Oferujemy wyjątkowy, elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Porto, przy ul. Letnickiej. To doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł95 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja! Nowoczesne apartamenty w pobliżu parku Repeckiego brak 2% pcc Na sprzedaż nowoczesne apartamenty o powierzchni użytkowej ok. 95 m2 usytuowane na parterze lub piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowym budynku Podjuchy Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na trzecim piętrze zabytkowego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł112,08 m² 4 550,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112,08 m2, zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, w ścisłym centrum Kowar przy ulicy 1 Maja. Na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł50,94 m² 17 864,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie z balkonem w sercu Starego Mokotowa zlokalizowane przy ul. Bałuckiego. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze w kamienicy z 1955.

Szczegóły ogłoszenia

758 500 zł42,16 m² 17 990,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42.16 m wraz z pakietem kompleksowego wykończenia pod klucz , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 532 090 zł50,90 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament na Mokotowie *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł37,92 m² 16 218,35 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* nowoczesne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie na Bojarach * Eleganckie i nowoczesne, dobrze wyposażone 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Białystok, w dzielnicy Bojary,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł69 m² 11 449,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie w ofercie biura Inwestycje i Finansowanie na sprzedaż pakiet dwóch mieszkań w Rzeszowie idealny dla Inwestora lub w opcji mieszkaj i zarabiaj! Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 400 zł65,51 m² 10 294,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 65,51 m2 z balkonami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 127 zł40,95 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Szukasz swojego pierwszego mieszkania w Lublinie? To idealny wybór na start -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 000 zł89 m² 15 898,88 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 5 pokoi inwestycja bona, ul. Walerego Sławka 7, kraków Termin oddania: i kwartał 2026 Brak podatku pcc mieszkanie: idealne.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł29 m² 17 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Warszawa Wola ul. Obozowa - 29 m / kawalerka + piwnica / po remoncie We speak English Cena do negocjacji Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierchni 50 mkw na 1 piętrze. Jeden pokój ma powierzchnię 18,5 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi- 12 mkw Mieszkanie po częściowym remoncie, w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł72 m² 10 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Inwestycja w ścisłym centrum Polecam Państwu atrakcyjną nieruchomość przy ulicy Alei Piłsudskiego w ścisłym Centrum Białegostoku. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł53,10 m² 7 250,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do kupna rozkładowego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na cichym i spokojnym osiedlu Zacisze, jednym z najbardziej popularnych i pożądanych osiedli w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 803 zł25,64 m² 13 876,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł89 m² 11 797,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Horyzont Nowosolnej: twój Gotowy Azyl Otwierasz szeroko drzwi i czujesz chłodny powiew poranka płynący prosto z Twojego prywatnego ogrodu. Słońce leniwie zagląda do salonu, obiecując dzień.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł67 m² 61,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i chronionym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne , urządzone mieszkanie położone w ścisłym Centrum. Atrakcyjna lokalizacja i świetny punk komunikacyjny sprawiają, że mieszkanie idealne jest dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł56,89 m² 37 792,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w ścisłym centrum Katowic przy ulicy Korfantego. Blok po termomodernizacji, w budynku dozorca, nowoczesne windy, parking pod blokiem. Dostępność pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

935 452 zł32,08 m² 29 159,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gustowne studio W ekskluzywnej lokalizacji W sercu wyspy spichrzów Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Marina Yachtowa | Gotowy produkt inwestycyjny pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł40,05 m² 10 986,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzed aż nową ofertę mieszkań w metrażach od 4 0 do 64 m2. Inwestycja charakteryzuje się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami.

Szczegóły ogłoszenia

2 840 zł37,30 m² 76,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! zobacz film Z wirtualnym spacerem po lokalu Do wynajęcia ciche mieszkanie 1 pokojowe w kamienicy przy ul. Czerniakowskiej. Ujazdów, przy Łazienkach Królewskich, granica.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł65 m² 9 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni 65 m2 usytuowana jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 545 zł30,95 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle Panoramy Ślężańskiej to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w Sobótce z myślą o osobach ceniących nowoczesny standard życia, spokojne otoczenie oraz bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł60 m² 12 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 60 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł45,45 m² 18 459,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego przy ul. Kłobuckiej 8a na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 953 750 zł78,15 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Kraków, prądnik Czerwony, ul. Dominikanów Lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Prądnika.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,20 m² 8 713,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł58,70 m² 4 071,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w kamienicy na trzecim piętrze w miejscowości Brzeg. Mieszkanie o łącznej powierzchni 58,70m2, w skład którego wchodzi salon, sypialnia, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł63,55 m² 3 461,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,55 m2, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,26 m² 12 710,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokoje * 39,00 m2 * V piętro * miejsce postojowe zewnętrzne * Prymasa 1000 - lecia opis: - mieszkanie o powierzchni 39,26 m2 - piętro: 5/6 - niski blok - czynsz 675 zł - ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem w standardzie premium Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.