dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prestiżowe mieszkanie zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł41,31 m² 6 027,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kłodzko ul. Malczewskiego. Na sprzedaż mieszkanie w bloku o pow. 41,31 m kw. położone na parterze. Lokal składa się z 2 pokoi, wc, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł12 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia malutka kawalerka tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 381 zł27,36 m² 18 215,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne gdańsk (23% vatu) - dostępne różne metraże i piętra. Zakup od dewelopera, bez podatku pcc i prowizji. Apartament inwestycyjny (23% vat) - samodzielny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,70 m² 10 278,37 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie na os. Zwycięstwa. Doskonały punkt komunikacyjny, tramwaj, autobus, szybki dojazd do centrum, blisko cała infrastruktura, galerie handlowe, dużo zieleni. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,56 m² 5 906,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 -pokojowe mieszkanie z balkonem | Zasole, ul. Orłowskiego | do remontu Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 57,56 m , położone na osiedlu Zasole przy ul. Orłowskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,48 m² 10 207,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na Osiedlu `patio Apartments I` w nowym budownictwie, przy ul. Gen. Józefa Hallera. Mieszkanie o powierzchni 68,48 m2 składa się z: dużego salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł64,61 m² 8 667,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu M4, zlokalizowane w prestiżowej i cenionej dzielnicy Parkitka przy ul. Poleskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

316 125 zł42,15 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Spalskiej 58 W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 42,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł95 m² 18 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament - wyjątkowy 95 m w sercu Gdyni | ul. Abrahama Z przyjemnością prezentuję luksusowy apartament, położony w samym sercu Gdyni - przy prestiżowej ulicy Abrahama, tuż obok Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł45 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - dwupak - położony w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Gabriela Narutowicza 20 w Katowicach - tuż przy Punkcie 44. Ta oferta to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

701 960 zł61,04 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Duże 2-pokojowe mieszkanie | 61,04 m | południe | garderoba | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania, położone na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 733 zł60,23 m² 11 567,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 597 zł48,69 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dla biura Przedstawiamy Państwu ósmy (przedostatni z całej inwestycji) blok, powstający na ulubionym osiedlu - ostroroga Blok będzie oferował: 24 mieszkania 12 garaży 18 komórek lokatorskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,59 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, stylowe 2-pokojowe mieszkanie Bielsko-Biała ul. Czerwona Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł125,50 m² 17 123,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronna enklawa spokoju przy ul. Paszkiewicza 1 Idealne dla Twojej rodziny! Szukasz wnętrza, które od progu daje poczucie domu ? To wyjątkowe, 125-metrowe mieszkanie łączy w sobie niespotykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

340 000 zł44,83 m² 7 584,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - W tej inwestycji dostępne są mieszkania od 30,07 m2 do 75,85 m2. W budynkach zostały zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł82,72 m² 9 489,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkowy apartament na sprzedaż zlokalizowany na ostatnim piętrze nowego, kameralnego budynku przy ul. Trznadla w Czeladzi. To unikalna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72,50 m² 5 365,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Tylko U nas! Na sprzedaż bezczynszowe, duże mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 72,50 m2, położone w sercu Cieszyna nieopodal rynku. Mieszkanie usytuowane na wygodnym 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł50,08 m² 9 384,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w miejscowości Siemianice przy ul. Ku Słońcu. Do mieszkania przynależy ogródek o pow. 134 m2 ogrodzony z licznymi nasadzeniami krzewów.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,20 m² 12 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Projekt aranżacji gratis, komórka, parking przy bloku, obok Uniwersytetu Ekonomicznego Idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! W spokojnej i zielonej okolicy, tuż obok Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł64,39 m² 23 295,54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku na nowym osiedlu Doki, wybudowanym przez developera eurostyl. Lokalizacja: doki, jako część dzielnicy Młodego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł26,46 m² 41,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal dostępny od 1.06.2026 Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, a mianowicie w Katowicach na ul Ziołowej 43a, w dzielnicy Ochojec Budynku został niedawno w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

682 900 zł43,25 m² 15 789,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 560 zł43,41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 27m do 110m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 115 zł31,08 m² 11 490,19 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe), w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł45 m² 13 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nowoczesne 2 pokoje na Starym Grunwaldzie Standard Pod Klucz Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w prestiżowej części Poznania. Idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55,29 m² 4 973,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie z balkonem, położone na dziesiątym piętrze w dzielnicy Śródmieście. Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowość Na wynajem cosy apartament zlokalizowany w samym Centrum Łodzi, vis a vis Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego. Lokalizacja ul. Rewolucji 1905r. 34 w Łodzi. Wszędzie blisko: plac.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł64 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W krynicy-zdroju Lokal o powierzchni 64 m 2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Wszystkie media w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł164 m² 35 976 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Perełka Brabanku z panoramicznym widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: frontowy apartament z widokiem na Bazylikę Mariacką, koło Amber Sky, motławę, muzeum II Wojny Światowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 401 zł26,51 m² 22 799 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokoje gotowe do zamieszkania / inwestycji Na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy, położone na 1. piętrze. Nieruchomość łączy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł50,70 m² 11 025,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Super lokalizacja/2 pokoje/kamienica/do własnej aranżacji Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 położone jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł138,21 m² 7 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 115 772 zł75,39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 61,80 m na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

300 000 zł16,62 m² 18 050,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? mikroapartament w ścisłym centrum Krakowa, kilka minut od Rynku gotowy produkt inwestycyjny pod najem krótkoterminowy To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 751 zł67,83 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i balkonami Białystok, lokal 11b Powierzchnia: 67,83 m Liczba pokoi: 4 Cena brutto: 630 751 zł Cena za m : 9 299.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Mieszkanie A6 Mieszkanie o powierzchni 42,94 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone przy ul. Rogozińskiego w wysokim apartamentowcu na 6 piętrze z widokiem na stronę Wisły. Jedna z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Krakowie tuż.