dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z prestiżowych dzielnic Szczecina - Warszewo. Na powierzchnię użytkową 60m2 składają się: - przestronny salon - Widna.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł63 m² 31 730,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piękny apartament położony nad samym morzem, z widokiem na morze.Mieszkanie po remoncie, odnowione.2 Niezależne pokoje , jadalnia oraz kuchnia-w zabudowie z pełnym AGD.Mieszkanie posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł83,58 m² 5 862,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Oferta Biura Nieruchomości Otti w okolicach Liceum Żeromskiego. Przestronne 3-pokojowe z ustawnymi pokojami a do tego w bardzo dobrej cenie. Mamy tu: - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł41,82 m² 20 683,88 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Letnica - Premium! Nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Marzysz o miejscu, które łączy nowoczesny styl, komfortową lokalizację i gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 303 zł54,12 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Urbanowicza (dzielnica Felin). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Mieszkanie M51, klatka II, blok B3 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

702 680 zł63,88 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 63,88 m | balkon | komórka 7,43 m | parking w cenie Na sprzedaż mieszkanie nr f1b3 w budynku F1, położone na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47,94 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Stachiewicza. Lokal znajduje się na 1 piętrze w pięciopiętrowym bloku z 1970 roku bez windy. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 638 zł65,62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,84 m² 9 951,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Siedlce, ul. Wyszyńskiego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 69,84 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę mieszczącą się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Rolniczego. Ze względu na świetną lokalizację oraz bliskość komunikacji miejskiej lokal może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 000 zł34,25 m² 13 781,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 2 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 3 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł43,10 m² 5 498,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sandomierz, ul. Tadeusza Króla 1 Twoje idealne miejsce w sercu miasta! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę ścisłego centrum z przestrzenią przyjazną rodzinie? Prezentujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka ul. Sielawy, naramowice Mieszkanie znajduje się w nowym, niskim bloku na osiedlu przy ul. Sielawy, naramowice. Osiedle jest przestronne i znajduje się w dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Agencja westate oferuje na sprzedaż spółdzielczo własnościowe mieszkanie zlokalizowane w sercu gdańskiego Przymorza. To idealna propozycja dla osób, które cenią nadmorski styl życia, spacery po.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Śródmieście 42m2 | 2 pokoje |balkon |winda | dostępne od września do czerwca 2026| Cena: 3400 zł + opłaty ( czynsz 780 zł, prąd, woda ) Miejsce parkingowe za dodatkową opłatą 300 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł50,12 m² 16 560,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na Ruczaju, przy Zakrzówku - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,12 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy na Ruczaju, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł59,50 m² 15 798,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w przepięknej nadmorskiej dzielnicy, położonej w północnej części miasta Gdańska. Sąsiedztwo nadmorskiej promenady, liczne tereny zielone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55,37 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Bielskiego (infiore Park) mieści się na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,37 m2 (po podłodze ponad 70m2) składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł30,26 m² 18 968,94 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu perełkę inwestycyjną - urządzoną, wyposażoną kawalerkę o powierzchni 30,26 m2, usytuowaną na ostatnim, 8 piętrze w budynku z 2017 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52m2 w kamienicy z 1954 r, przy ulicy Wolskiej składające się z: korytarza Sypialni Salonu Jasnej Kuchni Łazienki Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i przestronne mieszkanie z duszą, położone w ścisłym centrum Łomży, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu Bonar i biblioteki. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54 m² 16 648,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Gen. Stanisława Maczka (2021 r.) - tylko 750m od morza. Osiedle z dużą ilością zieleni dookoła, w pobliżu Park im. Aleksandra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 900 zł41,95 m² 8 531,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa - Święciechowa, ul. Warzywna (na pograniczu Leszna) Przedstawiamy kameralną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Święciechowie - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

202 241 zł34,04 m² 5 941,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-2-28.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł86,90 m² 3 682,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy w ścisłym centrum miasta Świdnica. Mieszkanie dwupoziomowe, wymagające remontu. Ogrzewanie elektryczne, brak C.O. możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł42 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe | 42 m | ul. Grabiszyńska | loggia | komórka lokatorska w cenie - Wrocław, ul. Grabiszyńska 146 - II piętro - Budynek 4 piętrowy bez windy - Około 100 m do.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł59,40 m² 11 902,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - Patio Vita wysoki standard | gotowe do zamieszkania Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63,30 m² 6 477,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,26 m² 17 464,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje | Garaż i komórka w cenie 1 080 000 zł | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Przeworskiej na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty mieszkania: ustawny salon z aneksem kuchennym z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju, jasna sypialnia z wyjściem na balkon, własne miejsce postojowe w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33,70 m² 7 982,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,7 m na łódzkim Widzewie, z balkonem i osobną kuchnią. Znajduje się na czwartym piętrze ocieplonego bloku mieszkalnego. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51,20 m² 6 933,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 51,2m , położonego na 3 piętrze. To idealne miejsce dla pary lub rodziny szukającej komfortu i dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 992 zł68,78 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

447 840 zł62,20 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,20m2 2 loggie, III piętro, klimatyzacja Piła, ul. Kazimierza Wielkiego Funkcjonalne mieszkanie, w pobliżu placu zabaw i terenów spacerowych Opis i pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł23 m² 122 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem studio znajdujące się w pięknej, wczesno modernistycznej kamienicy rodziny Oppenheimów, wzniesionej w latach 1910-1912, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł36 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na dogodnym drugim piętrze przy ul.Górniczej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, przestronnej kuchni widnej z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 936 zł76,33 m² 9 576 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

76,33 m | Stan deweloperski | Odbiór: maj 2026 | Kameralna inwestycja przy lesie 1. O nieruchomości Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w tej inwestycji ostatnie mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł41,40 m² 14 710,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klasyczny apartament / mieszkanie W kamienicy | toruńska starówka | ul. Łazienna | II piętro | gotowy do zamieszkania | 609 000 zł Biuro Nieruchomości Blue-Home prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł23,98 m² 66,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. - lokal ok. 24 m - położony na 1 piętrze - okna.