dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

945 500 zł62 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością prezentujmy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,50 m2 i wysokości 2,50 m + 3,5 m2 piwnica w budynku z 1976 roku zlokalizowane na Ochocie ul.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł74 m² 10 337,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Osiedle Młodych 3 minuty do szkoły! Idealne dla rodziny z dziećmi Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną przy ulicy Centralnej. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na drugim parterze, jego powierzchnia wynosi 25 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

461 988 zł46,95 m² 9 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasny apartament z antresolą idealny pod inwestycję. | winda | Ochrona Na sprzedaż lokal z antresolą (46.95 m ) z funkcjonalnym układem i dużym loftowym oknem, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny apartament w nowym budownictwie przy ul. Północnej 5 w Lublinie. Na powierzchni 75 mkw, znajduje się nowoczesny aneksu kuchenny otwarty na salon (z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 111 zł42,21 m² 18 149,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,21 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49 m² 102,04 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,30 m² 10 386 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł68,76 m² 9 874,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz mieszkanie o pow. 68,76 m z dużym balkonem (10,33 m ) oraz przynależnym strychiem idealnym jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania -.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł103,50 m² 19 227,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 103,5 mkw. w kameralnym budynku, w malowniczej miejscowości Serock. Budynek, w którym znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy na sprzedaż bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu kopernika. Nieruchomość zlokalizowana jest na najbardziej poszukiwanym 1 piętrze W niskim ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł76 m² 164,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji Mokotowa - "fort Cze" apartament Apartament o powierzchni 76 m2 na których znajdziemy salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnie, garderobę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,49 m² 49,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokojne 2 pokoje | 1 piętro | Zielona okolica | Stroszek Szukasz mieszkania w miejscu, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz? W zielonej, cichej okolicy, z dala od ruchliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

524 999 zł60,06 m² 8 741,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Forma własności: pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2-pokojowe (60,06 m2) po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w oficynie (druga linia zabudowy) na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 38 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie położone jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 156 750 zł46,27 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 196 zł62,04 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne w ofercie wynajmu długoterminowego [12 m-cy +]. Wolne od zaraz. Propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 812 zł61,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 61.61m2 w stanie deweloperskim do wykończenia. Blok został oddany do użytkowania w 2024 roku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 883 zł55,37 m² 17 119 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana na Wieniawie w Lublinie, łącząca komfort życia z eleganckim stylem. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 25 do 79.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | balkon | Osiedle Piastów | Słupsk, ul. Koszalińska | spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie z własnym ogródkiem o pow. 48,95 m - idealne na start! | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł44,50 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze Centrum. Do generalnego remontu. Lokalizacja: centrum miasta, mała kamienica, blisko przystanki i sklepy, apteki. Parking w podwórku Rozkład: mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,68 m² 10 482,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż duże mieszkanie na ławicy. Rok budowy 2023. Szukasz nowego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji Poznania? Nowoczesne mieszkanie położone na poznańskiej ławicy zapewni Ci.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru stylowe mieszkanie W wyjątkowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. Ponadczasowy design | Dwie sypialnie | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe w cenie |metro Szwedzka |.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł48,53 m² 14 197,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Zalewie Nowohuckim, na os. Szkolnym w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72,52 m² 7 859,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie 72,52 m - umeblowane i gotowe do zamieszkania! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie nowoczesny design łączy się z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,40 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2-piętrze - Osiedle Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna kuchnia, salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 672 zł36,32 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł91,89 m² 1 044,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 91,89 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 28 wraz z udziałem wynoszącym 488/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz jest gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2% - to dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży 140 - metrowe poddaszowe mieszkanie z 24-metrowym tarasem. Mieszkanie składa się z 80-metrowego salonu połączonego z aneksem kuchennym, 18,5 - metrowej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł38 m² 122,37 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w zespole 2 wież 22-piętrowych w samym centrum Warszawy. - 2 pokoje - w pełni umeblowane - aneks kuchenny - łazienka z wanna - klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł26,56 m² 1 430,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 26,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 222/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł23,07 m² 8 105,77 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - zakup wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy Na sprzedaż kawalerka w Chrzanowie ul. Niepodległości. Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia kawalerkę 40 m Z balkonem - os. Niepodległości, ul. Frąckowskiego (słupsk) Lokalizacja: słupsk, ul. Frąckowskiego, osiedle Niepodległości Budynek: wielorodzinny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł12 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w suterenie w domu z lat 80-tych. wysokość pomieszczeń ok 2,2m, do wspólnego użytku najemców kuchnia i łazienka chyba, że wynajmiesz trzy pokoje wówczas cały.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł66 m² 18 484,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję do sprzedaży jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku, w inwestycji zlokalizowanej na Prądniku Czerwonym. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

262 360 zł37,60 m² 6 977,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,60 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wici 58 w Łodzi, w spokojnej części Teofilowa. Lokal ma funkcjonalny,.