dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

2 999 zł49 m² 61,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe, świeżo wykończone mieszkanie przy ulicy Domagały (dzielnica Złocień) w Krakowie o powierzchni 49m2. - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł55,38 m² 13 813,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy prawdziwy unikat na toruńskim rynku nieruchomości komfortowe mieszkanie z dwoma przestronnymi ogródkami, które pozwalają cieszyć się słońcem i świeżym powietrzem przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 293 zł48,43 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 800 zł81,38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne, rodzinne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na wysokim piętrze idealne dla rodziny szukającej komfortu i przestrzeni! Sprzedaję komfortowe 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 372 zł37,02 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł69,28 m² 8 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowe mieszkanie o pow. 69,28m2 w znakomitej lokalizacji - Rzeszów, ulica Zawiszy Czarnego. Zakończenie inwestycji przypada na grudzień 2026 roku. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 000 zł60,10 m² 14 243 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł165 m² 16 727,27 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w inwestycji Orłowity. To ustawny lokal o powierzchni 67 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się na Tarninowie w Legnicy. Mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł145 m² 9 517,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy unikalny apartament o powierzchni 145 m2, położony na ostatniej czwartej kondygnacji w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł31,41 m² 18 465,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Parku Decjusza w prestiżowej lokalizacji Wola Justowska. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Leśnej w nowej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł43 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl życia z wyjątkową lokalizacją ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych dzielnic Szczecina, na Warszewie przy ul. Maciejkowej. Na powietrznię 64.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł78,17 m² 10 425,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie Wrocław Fabryczna, ul. Żwirki i Wigury oferta tylko W biurze toruńskie nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży 4 -pokojowego dwupoziomowego mieszkania o pow. 68.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 252 zł45,74 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł50,58 m² 8 086,20 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Chełmińskie Przedmieście, centrum, gotowe go zamieszkania! Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części toruńskiego osiedla Chełmińskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł110 m² 13 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań w budynku mieszkalnym w sercu Krakowa | okolice ul. Rakowicka, stare Miasto Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalnej po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,80 m² 6 871,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku wielorodzinnym zamieszkałym jedynie przez osiem rodzin na w sumie dwóch poziomach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27,68 m² 79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie z klimatyzacją znajduje się na V piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł122,82 m² 6 513,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej całość naszego wynagrodzenia pokrywa sprzedający! Bliskie Marki to kameralna, zakończona już inwestycja, która znajduje się na samym początku.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł51,15 m² 18 084,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowe komfortowe mieszkanie w nowym małym kameralnym osiedlu w pobliżu Placu Vogla (ok. 100m ) w Wilanowie Zawady. Niska zabudowa, tylko 2 piętra. Rok zakończenia budowy 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 134 zł43,68 m² 13 899,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na prezentację mieszkania pokazowego (zdjęcia). Mieszkanie oferowane jest w stanie deweloperskim. Główne atuty: - doskonała lokazlizacja (więcej informacji poniżej), - gotowe do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,80 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Mickiewicza Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe , położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł35 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach w dzielnicy Koszutka, przy ul. Katowickiej, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 376 zł33,14 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł55,68 m² 8 710,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Super promocja! Mieszkanie 3-pokojowe (w stanie deweloperskim*) w świetnej lokalizacji w centrum miasta, z rewelacyjnym dostępem do komunikacji miejskiej! Możliwość dokupienia komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-30

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33,50 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem, poznań, górczyn. Wgn Poznań Krauthofera oferuje na wynajem wygodne mieszkanie typu kawalerka, które idealnie sprawdzi się np. jako lokum dla singla, studenta lub pary. Mieszkanie ze.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł32,80 m² 9 054,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na 4 piętrze niskiego bloku z cegły, położonego na osiedlu Antoniuk przy ul. Wierzbowej. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł69,32 m² 5 337,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie przy jeziorze Kiepunki, gotowe do wprowadzenia Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy z rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

469 800 zł32,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwa pokoje do własnej aranżacji, doskonała lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Gdańska. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nas od tętniącej życiem Wyspy Spichrzów czy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 101 zł25,24 m² 19 298,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej inwestycji - Port 69 - położonej nad brzegiem jeziora należącego do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Propozycja dla osób, które uwielbiają wypłynąć na szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 466 zł49,94 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Cyprysowej w Oświęcimiu. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł45,53 m² 9 993,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - Łódź Widzew Przedstawiam ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 45,53 m , zlokalizowanego przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł36,97 m² 18 393,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Blaszanej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 797 zł76,67 m² 9 309,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja przy zakupie mieszkania wraz Z miejscem postojowym W hali garażowej - komórka lokatorska gratis Nowa, kameralna inwestycja zlokalizowana na bydgoskiej Osowej Górze. W dwupiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,43 m² 7 198,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 55,43 m2 wraz z działką, domkiem letniskowym, placem zabaw, pomieszczeniem gospodarczym i garażami w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 410 zł46,23 m² 10 586 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł70,72 m² 8 752,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji, nieopodal Jasne Błonia oraz al. Jana Pawła II. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,20 m² 6 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem, po remoncie, w Centrum Lubina, przy ul. Cedyńskiej Klucze w Biurze cena do negocjacji Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie.