dowolna

Mieszkania

95 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 884 ogłoszenia

679 000 zł47,30 m² 14 355,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Kraków, prokocim Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego i komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

598 240 zł59,83 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Unikatowy apartament - gotowy do zamieszkania! Szukasz nietuzinkowego apartamentu, który zachwyci Cię swoim układem i funkcjonalnością? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - jednopoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,80 m² 9 858,93 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o powierzchni 63,80m zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pelczara. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Politechniki i Uniwersytetu, galerii handlowych :plazy.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł67,73 m² 25 321,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z dwoma ogródkami na Woli Justowskiej - wysoki standard, gotowy do zamieszkania Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67,37 m w prestiżowej inwestycji Emaus Garden przy ul. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 388 000 zł51,19 m² 27 114,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sol Marina - Luksus nad wodą. Twoje miejsce w nadmorskim raju. Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji Sol Marina, położonej w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Wybrzeża. To.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł66 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości przedstwia Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Do sprzedaży oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,67 m² 28 926,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny German budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Nowy budynek (2025) nowoczesna inwestycja i świeże części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł25 m² 79,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność prezentować komfortowe mieszkanie w Krakowie przy ul. Aleksandra Fredry. Mieszkanie ma powierzchnię 25 m2 i znajduje się na drugim piętrze w 5 piętrowym budynku oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 463 zł60,24 m² 9 171,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 200 zł53,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,50 m² 17 182,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamykowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł50 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Podgórze / Płaszów ul. Myśliwska 50m2 / 3 pokoje + balkon nowe budownictwo lux / winda / parking Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł68,86 m² 5 794,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na drugim piętrze czeka ciepłe, pełne energii mieszkanie z trzema pokojami, w którym każdy ma swój własny kolor i charakter. Wnętrza mają w sobie odrobinę odwagi, dużo ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m , położone w kameralnym, niskim budynku (2 piętra) przy ul. Orzeszkowej w Stargardzie. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł46,02 m² 15 645,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz bezpiecznej przystani dla swojej rodziny? Mieszkania, w którym każde dziecko będzie miało swój kąt, a Ty zyskasz spokój dzięki doskonałemu stanowi technicznemu? Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47 m² 14 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z ogródkiem na parterze 4 piętrowego apartamentowca z 2023 r. Psie Pole - Zakrzów, przy ul. Zofii.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł58,70 m² 5 962,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie w Kutnie, ul. gen. Józefa Wybickiego. Idealne pod inwestycję, do własnej aranżacji. Opis nieruchomości: * Lokalizacja: ul. gen. Józefa Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy penthouse z tarasem 100 m Dębowe Tarasy, katowice Jeśli szukasz apartamentu, który robi wrażenie , z ogromnym tarasem zamiast zwykłego balkonu ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł126 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Cena do negocjacji! Oferta dostosowana dla pracowników firm oraz prywatnym osobom, dużej rodzinie! W ofercie również dostępna opcja Wynajmu Lokalu dostosowanego do zakwaterowania mniejszej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

940 140 zł52,23 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania, położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z miejscem na aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł64 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Z kw! Przestronne mieszkanie 64 m w spokojnej, zielonej okolicy - idealne dla rodzin Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 010 zł34,90 m² 57,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znana i lubiana dzielnica Warszewo, ul. Duńska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, niskiego, 4 piętrowego budynku. Duży, przestronny pokój , osobna kuchnia, łazienka z wc, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe - w pełni rozkładowe o powierzchni 45m2. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie techniczny, jest umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Domino poleca na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58m, położone na II piętrze w solidnym bloku z cegły przy ul. Wolności w Stalowej Woli. To.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł69 m² 5 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość o bardzo praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł26,70 m² 13 108,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje dochodowego mieszkania. Lokal znajduje sie na wysokim parterze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi 26,7m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ulicy Strażackiej w nowoczesnym bloku ,szklane tarasy,. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł24,85 m² 13 239,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż słoneczny apartament położony na czwartej kondygnacji w bloku wielorodzinnym o powierzchni 24,85 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Apartament do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł63,10 m² 7 527,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Mieszkanie trzypokojowe (63m2) położone na parterze bloku mieszkalnego na bydgoskim Fordonie (os. Przylesie). Lokal mieszkalny w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,77 m² 8 228,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie 2 pokojowe o pow, 38,77 m2 znajdujące się w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Przedszkolnej 7 w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,30 m² 8 202,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 52,3 m , położone w Bolesławcu przy ul. Aleja Wojska Polskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mbdg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Facimiech 12 w Krakowie. I speak English feel free to.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł51 m² 15 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje Z ogródkiem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Vetulaniego, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37,20 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37,2 m2, zlokalizowana na pierwszym piętrze w 3- piętrowym budynku przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W mieszkaniu zamontowana jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł72,27 m² 17 974,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe z wysokimi sufitami i oknami w dachu mieszkanie z balkonem z widokiem na park o powierzchni 72,27 m , położone w samym sercu Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,40 m² 6 293,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego i gotowego mieszkania w Rudzie Śląskiej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł45 m² 17 266,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Develia.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57,70 m² 16 447,14 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: budynek z wyjątkowym widokiem na panoramę Gdańska; słoneczne i przestronne mieszkanie; przestronna loggia 7,22 m2; urządzone w eleganckim stylu glamour; dostęp do siłowni, sauny,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64,50 m² 5 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska   pokoje / Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie.