dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

495 000 zł75,15 m² 6 587 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 75,15 m2, położonego na II piętrze budynku o pięciu kondygnacjach, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł88,16 m² 10 310,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,16 mkw zlokalizowane na piętrze w kameralnym segmencie dwulokalowym (budynek jednorodzinny dwulokalowy). Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu na wynajem czteropokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze domu wolnostojącego położonego w Kwieciszowicach. Mieszkanie 100m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł67,40 m² 4 451,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku położonego w Rejowcu Fabrycznym, przy ulicy Wschodniej - osiedle "wschód". Lokal przeznaczony jest do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł68,20 m² 12 023,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu przepiękne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji z potencjałem! Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 68,20 m2, składa się z 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,35 m² 11 144,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,35 m , położone na 3. piętrze w bloku z wielkiej płyty na spokojnym i zielonym osiedlu Rżąka w Krakowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł47,05 m² 11 158,34 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 47.05 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł120,23 m² 10 604,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120,23 m położone w spokojnej, willowej części Wrocławia na Ołtaszynie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł48,80 m² 20 081,97 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż, jasne, w pełni umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m2. Nieruchomość położona jest na 6 piętrze jedenastokondygnacyjnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 023 zł31,61 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament położony jedynie 450 m od szerokiej plaży, w otoczeniu kojącego sosnowego lasu. Doskonały zarówno jako prywatna przestrzeń do wypoczynku, jak i pewna inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27,50 m² 14 509,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zielinskiego Kawalerka Centrum 27m2!- kategoria: mieszkania / Sprzedaż - Powierzchnia:27 m2 - Liczba pokoi:1 pokój - Zabudowa:Blok - Tech. budowy:Wielka Płyta - Piętro :6 piętro - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 750 zł54,71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M12 z antresolą! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 54,71 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1-.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł62,62 m² 15 138,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stylowe mieszkanie na sprzedaż - gotowe do wprowadzenia się! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nowoczesnego, niezamieszkałego mieszkania w prestiżowej lokalizacji przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 000 zł28,58 m² 10 007 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle, które będzie składało się z czterech budynków (3 budynki 4 piętrowe oraz 1 budynek 10 piętrowy) umiejscowione w przepięknej scenerii ze starannie zaaranżowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 300 zł35,03 m² 9 771,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! -> zarezerwuj termin -> kup mieszkanie w najlepszej cenie! Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, mieszkanie, kawalerka, 33 m2, sprzedam, 199 000 zł. Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2. Nieruchomość zlokalizowana na ul. Kossaka na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł80,10 m² 33,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł109,45 m² 7 756,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasny, przestronny apartament z możliwością przerobienia na 4 pokoje lub wyodrębnienia dwóch lokali mieszkalnych - gotowy do wprowadzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48 m² 10 104 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/48 m2/balkon/piwnica/po remoncie/dobczyce. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 400 zł50,94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,94 m z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane na parterze w zabudowie szeregowej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 552 zł72,87 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 72,87 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie jednej z najbardziej dynamicznych i biznesowo rozwiniętych części Warszawy. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł90,75 m² 9 884,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament premium w centrum miasta | ul. Skarbowa | 90,75 m | miejsce w garażu | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł54,32 m² 445 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 54,32m2 położonego, przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 864 zł58,84 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwzym piętrze w nloku z windą. Inwesrycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

4 460 000 zł160 m² 27 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Niecodzienna i powierzchnia mieszkalna w pobliżu sopockiej plaży. Wygodne miejsce do codziennego funkcjonowania i atrakcyjna życiowa przestrzeń w przyjemnym oddaleniu od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł78,60 m² 4 834,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Cenisz sobie własny kawałek ziemi, z domem w mieście, gdzie piętro może być twoim azylem? Poświęć chwilę i przeczytaj całą ofertę jeśli jednak czegoś zabraknie, zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 651 zł57,37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 z nowo powstałej inwestycji przy ul. Bulwary w Limanowej. -> Miejsce parkingowe w hali garażowej ->.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł42,45 m² 14 840,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,45 m z imponującym ogrodem 65 m w kameralnej inwestycji na Ruczaju. Inwestycja jest już gotowa, zapraszamy na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w bloku z cegły z 1967 roku na parterze przy ulicy Jana Pawła II 20C w Mińsku Mazowieckim. Jest to ścisłe centrum :.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,24 m² 9 945,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie w loftowym stylu o powierzchni 44,24 m , położone w odrestaurowanej kamienicy przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 100 zł44,40 m² 9 912,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! cena jedynie do 14.05 włącznie - zapisz się na spotkanie już dziś! OKAZJA NOWE OSIEDLE NAD ZALEWEM! BEZ PODATKU PCC! BEZ PROWIZJI BIURA NIERUCHOMOŚCI! NOWE BUDOWNICTWO!.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, doskonale przemyślanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego przy Alei Krakowskiej na pograniczu Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,69 m² 11 487,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55,90 m² 9 821,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 55,9m położonego na czwartym piętrze w budynku z windą przy ul. Mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 344 zł63,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł40,43 m² 25 476,13 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w sercu miasta komfort i styl życia, który pokochasz. Szukasz mieszkania, które pozwoli Ci w pełni korzystać z energii miasta, a jednocześnie zapewni wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 000 zł64,39 m² 8 246,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 5 , powierzchnia 64,39 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia ładnie urządzonego dwupokojowego mieszkanie o powierzchni 60 m , położonego w Kościerzynie - Rotembark, zaledwie dwa kilometry od granicy miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Okazja mieszkanie tańsze od ceny dewelopera o 100 tys.! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł55,15 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.