dowolna

Mieszkania

95 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 884 ogłoszenia

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem,2 pok,mieszkanie poznań/jeżyce Przedstawiam Państwu na wynajem komfortowe, nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu Jeżyc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agentka prowadząca: sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam Państwu kawalerkę o powierzchni około 60 mkw znajdującą się w domu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42,26 m² 6 128,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą skierowaną wyłącznie do klientów gotówkowych. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w samym centrum Szczecina - przy galerii.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł104 m² 35 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków - ul. Rakowicka - wyjątkowy apartament o powierzchni 104 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 balkony, klimatyzacja, garaż. Położony w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Starego Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 47 m z dużym ogrodem | Klimatyzacja | Parking Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie w Gdańsku ul. Chmielna 71 o powierzchni 47 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł38,62 m² 11 651,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38,62 m2 Cena katalogowa: 450 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 38,62 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,50 m² 13 081,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetny układ na małym metrażu ustawne mieszkanie z dużym balkonem Rzeszów Drabinianka. Opis nieruchomości: - pow. 30,50m2 - komórka lokatorska na poziomie -1 (pow. 5,45m2) - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ładne i przytulne 3 pokoje z balkonem. Ciekawa, niepowtarzalna oferta! Przestronne, ustawne i słoneczne mieszkanie, położone na czwartym piętrze, umiejscowione w bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,49 m² 44,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie 51,49 m2 z oddzielną, jasną kuchnią w sercu starej Nowej Huty na osiedlu Górali. Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł52,70 m² 4 364,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż: trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 52,70m2, plus piwnica 7,30m2, co daje nam łączną powierzchnię 60 m2. Lokalizacja: zygmuntowo 34, pow. Ciechanów (mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł26,91 m² 14 306,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 26,91 m , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 000 zł32,23 m² 11 697,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 32,23 m , położone na 2. piętrze w nowej inwestycji Orion Deweloper na lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Partyzantów - dzielnica Śródmieście w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku z 1968 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł80,62 m² 23 443,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Gdynia Kamienna Góra, atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: prestiżowa, blisko morza, bulwaru i centrum miasta, kamienna Góra położona jest ok. 52m n.p.m. z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł48,20 m² 6 844,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na parterze o pow 48,2 mkw Mieszkanie składa się z ; - dużego pokoju - małego pokoju - salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38 m² 15 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Designerski gotowiec pod klucz | 38,5 m | ul. Jagiellończyka Mieszkanie przeszło kapitalny remont. Zdjęcia przedstawiają aktulny stan miemiszkania. Widoczne wyposażenie sprzedawane w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł44,62 m² 10 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim gotowy do odbioru pod koniec czerwca 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

515 000 zł52,50 m² 9 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe, bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu, na osiedlu Winnica, będącego częścią Jakubskiego Przedmieścia. Mieszkanie świetnie się sprawdzi dla singla lub pary. Dzień.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł21 m² 97,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Świętojańskiej 137 w Gdyni, które zapewni Ci wygodne życie w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 811 zł42,26 m² 7 827,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na dni otwarte skorzystaj z wyjątkowych promocji na wybrane mieszkania i poznaj naszą inwestycje bliżej! Nowa inwestycja w Sosnowcu to doskonały wybór zarówno dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł48 m² 14 791,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Saska kępa | Zwycięzców 4a | 48 m | Balkon | Piwnica. Zamieszkaj w sercu Saskiej Kępy jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy. Ulica Zwycięzców to idealna równowaga między.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł48,34 m² 11 832,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta? Ten apartament w Kołobrzegu oferuje ciszę i kontakt z naturą tuż za budynkiem zaczyna się las, którym w kilka minut dojdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł81 m² 16 543,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dzieci Warszawy w dzielnicy Ursus - Skorosze. Lokal w bardzo dobrym stanie, w budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 918 zł47,55 m² 25 886,81 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł77,04 m² 7 139,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko w dgr Nieruchomości Mieszkanie z dwoma parkingami w cenie i bez prowizji od zakupu a to wszystko blisko granicy Bielskiem-Białą. Lokalizacja gwarantuje nam.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Elbląg,warmińsko-mazurskie

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Mieszkanie o powierzchni 94 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 679 000 zł160,50 m² 16 691,59 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Luksusowy apartament 161 m z panoramicznym widokiem na Warszawę | Targówek Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 161,2 m , zajmujący całe 14. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atuty nieruchomości: - ścisłe centrum Gdyni - blisko Uniwersytetu Morskiego - blisko Dworca pkp I pks - bardzo jasne mieszkanie z dużymi oknami - zadbana kamienica po remontach - bezpłatne,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł63,30 m² 7 266,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż na górczynie ***rezerwacja *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Andersa, na os. Górczyn. To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 280 zł46,24 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,24 m2 z balkonem usytuowane przy ul. Ceramicznej w Rzeszowie. To nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

472 118 zł40,01 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w samym sercu Torunia. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

399 009 zł63,81 m² 6 253,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,81 m2 w Chełmie, zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł96,58 m² 5 156,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dwoma balkonami W klimatycznej kamienicy- bytom Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,58 m2 zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w centrum Bytomia. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

804 045 zł48,73 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Leśnej w Gdyni Małym Kacku Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej płatne dodatkowo 50 000 zł. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł44,15 m² 1 449,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 44,15 m2 zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wincentego Witosa 26 wraz z udziałem wynoszącym 207/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50 m , przy ul. Marii Bobrzeckiej 3, prądnik Czerwony. Lokalizacja: ul. Marii Bobrzeckiej znajduje się w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł162 m² 11 419,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronny lokal w zabytkowej kamienicy Johow-Gelände w jednej z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji Poznania! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, ponadstandardowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 995 zł59,31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 59,31 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji. Wzgórze Gustawa to kameralna, nowoczesna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy | 44 m | mrągowo | wysoki standard | garaż | ogród cena mieszkania 399 tys plus garaż 29 tys Na sprzedaż klimatyczne, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z garażem do wynajęcia Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny design z absolutnym świętym spokojem? Mam przyjemność zaprezentować ofertę najmu wyjątkowego, 43-metrowego.