dowolna

Mieszkania

95 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 884 ogłoszenia

1 275 000 zł54,31 m² 23 476,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł65,11 m² 2 749,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolskie).

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł73,90 m² 9 336,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położone w ścisłym centrum Łodzi. Lokal ma 73,86m2 , znajduję się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46,74 m² 42,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Expert proponuje Państwu do wynajęcia nowe niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 40,61 m2 m2 w Ostródzie przy ul. Widok. Mieszkanie położone na obrzeżach Ostródy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

415 000 zł54,39 m² 7 630,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne oraz przestronne mieszkanie o powierzchni 54,39m 2 , składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2 pokojowego mieszkania w apartamentowcu z windą w Ciechocinku - dostępne od zaraz Oferujemy do wynajęcia komfortowe i w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42,80 m² 6 518,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Złotoryja, nad Zalewem, mieszkanie, sprzedaż. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokoje z balkonem. Złotoryja - Nad Zalewem. Zadzwoń do mnie:   Chętnie doradzimy w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł56,43 m² 24 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą niepowtarzalnego wygodnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 56,43 m2, mieszczącego się w kamienicy na warszawskim Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37 m² 7 973 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie o pow. 37m2, częściowo rozkładowe (przejście z salonu do kuchni),usytuowane na parterze w bloku 4-pietrowym. Mieszkanie bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł57,38 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkania na piętrze z balkonem w kameralnej zabudowie dwulokalowej w Zaczerniu na północ od Rzeszowa. Istnieje możliwość adaptacji poddasza według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w sercu Piechowic, zaledwie 7 km od Szklarskiej Poręby. To idealna propozycja zarówno dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł63,63 m² 17 444,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania nowe - wykończone 4 pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze. Klucze dostępne od zaraz. Budynek z 2024 roku. Mieszkanie: 4 pokoje 63,63 m2 1 piętro w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 410 zł74,45 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:11/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

172 907 zł29,04 m² 5 954,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie jednopokojowe B-3-40.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowa okolica, mieszkanie w pełni wyremontowanej kamienicy z lat 50, w bliskości Ogrodu Krasińskich, metra Ratusz Arsenał Łazienek, i klimatycznych uliczek Starego Miasta. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł57,96 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje trzy pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Centrum Radzymina pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł88,40 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronne, nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 88,40 m 2 , położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65,70 m² 15 068,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice, gdańsk. Idealne dla rodzin poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro home profi mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 31 m , usytuowanego na drugim piętrze eleganckiego budynku. Parametry mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

825 240 zł35,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament 2 pokojowy w budynku "fala " z 2005 roku Budynek usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i promenady gwiazd w Międzyzdrojach. Mieszkanie na 5 piętrze, przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł65,62 m² 8 153 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na trzecim, ostatnim, piętrze bloku przy ul. Zielonej 76 w Iławie. Budynek usytuowany jest z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł18,60 m² 9 139,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Kawalerka z potencjałem Al. Kościuszki 10, bydgoszcz Śródmieście Oferuję na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 18,6 m , położone na 4. piętrze w kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł73,37 m² 27 926,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament z 3 pokojami z możliwością wydzielenia 4 pokoju - na sprzedaż! Inwestycja zlokalizowana tuż nad brzegiem Motławy! Mieszkanie położone na 4 piętrze, nowoczesnego apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł88 m² 11 306,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4-pokoje do wejścia! Balkon, komórka i garaż! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Zachodniej. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,41 m² 6 144,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,41 m , położone na trzecim piętrze bloku z cegły, w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł64,60 m² 4 256,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60 m2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy w Rynku Leśnej. ***lokal mieszkalny*** słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł61,70 m² 8 849,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze niskiego bloku. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł46,50 m² 12 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki, huby, ul. Gliniana. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone przy ul. Glinianej na osiedlu Huby,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta na Wyłączność, nie szukaj dalej. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na Przedmieściu Oławskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,03 m² 57,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pełne słońca, przytulne, dwupokojowe mieszkanie czeka na nowego najemcę. Atuty nieruchomości: przestronny salon z półotwartą kuchnią, oddzielna sypialnia z szerokim bardzo wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł20,90 m² 22 966,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwa lokale inwestycyjne idealne do najmu krótkoterminowego. Nowoczesny budynek przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, na Woli. Możliwość zakupu jednego lub pakietu 2 lokali. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, które znajduje się przy ul. Mordarskiej w Limanowej. Mieszkanie posiada 66 m2 i znajduje się na pietrze w budynku 2 piętrowym. -> mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,23 m² 9 945,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 60 m - Skawina, ul. Bukowska Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80,49 m² 62,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane 5 minut od Rynku Głównego przy ul. Krzywej, tuż obok Starego Kleparza. Nieruchomość idealna do zamieszkania lub pod biuro. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł48,50 m² 98,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w wysokim standardzie i położone w nowym apartamentowcu cieszyńska 9. Lokalizacja: budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 2. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 1998 roku, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 323 zł53,67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł92,98 m² 12 690,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o niepowtarzalnym charakterze, położony w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2017 roku. Inwestycja znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 464 zł39,02 m² 12 595,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,50 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,5 m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ulicy Wyżynnej 10. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi.