dowolna

Mieszkania

95 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 881 ogłoszeń

1 550 000 zł67 m² 23 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m zlokalizowany przy ul. Ślusarskiej na krakowskim Zabłociu. To nowoczesna nieruchomość wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę przytulnego mieszkania na sprzedaż. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 53,8 m2 znajduje się w doskonałej lokalizacji, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł70 m² 17 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania Apartament o pow. 70 m2 wykończony w bardzo wysokim standardzie. Apartament znajduje się na 4 piętrze w nowo wybudowanym osiedlu Prestige, składa się z 3 pokoi, balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł86 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego lokalu mieszkalnego, położonego przy ul. Kościuszki w Zdzieszowicach. Ogromnym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł40,70 m² 10 786,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym na nowo powstałym osiedlu bloków wielorodzinnych w Goleniowie. Osiedle składa się z trzech budynków jednoklatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 084 zł25,56 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,51 m² 7 602,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 z balkonem, zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku w sercu łódzkich Bałut, przy ulicy Brackiej. To oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł118 m² 13 550,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal o powierzchni 118 mkw usytuowany na trzecim, ostatnim piętrze podzielone na 4 mieszkania - 3 dwupokojowe oraz kawalerkę. Zlokalizowane w kameralnym budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł28,78 m² 22 237,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 28,78 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł97,04 m² 15 447,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Spacerowej Krakowie. Forma własności: odrębna własność z Księgą Wieczystą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł36,36 m² 26 952,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje Z balkonem! prestiżowa lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Nadwiślańskiej, dzielnica Stare Podgórze. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu mieszkanie dwupokojowe w budynku przy ul. Dymka 200 na poznańskim Chartowie tuż obok jeziora maltańskiego w nowszym budynku o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł53 m² 13 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | 53 m | Partynice | gotowe do wprowadzenia I blisko parkow Na sprzedaż rozkładowe, przestronne i wyjątkowo zadbane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł58,17 m² 10 658,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Radom,mazowieckie

380 000 zł69,20 m² 5 491,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Rzadko spotykana relacja ceny do metrażu w tej lokalizacji. Prawie 70 m i 4 pokoje w centrum miasta w poziomie cenowym, który daje realną przewagę przy zakupie. Kluczowe parametry *.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł54,66 m² 8 232,71 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zwykle sprzedajemy tu mopopodobne wynalazki i garnki, które rzekomo potrafią smażyć bez tłuszczu. Ale dziś dziś mamy coś, co naprawdę istnieje mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55,34 m² 6 595,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mikołów - Osiedle Przy Plantach M4 do remontu 365 000 pln Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 55,34 m , położone w niskim bloku na 2 piętrze, w cenionej lokalizacji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł29,53 m² 18 963,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 29,53 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jasnej 7 w Lublinie. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł27,03 m² 33 259,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Wyjątkowe studio na sprzedaż prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort >warszawa Śródmieście, ul. Górnośląska (powiśle) >cena: 899 000 pln >studio 27 m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Paulińskiej, dzielnica Kazimierz. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infeastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48,90 m² 6 339,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie z trzema oddzielnymi pokojami, o powierzchni 48,90 m , położone przy ul. Sidorskiej 14 w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł101 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc i 0% prowizji. Opis nieruchomości Odkryj swoją prywatną oazę spokoju zaledwie kilka minut od Wrocławia! Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 892 zł52,08 m² 7 448 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem tej oferty jest nowe mieszkanie jedno-pokojowe, w niskim 4-ro piętrowym bloku, z 2020 roku. Powierzchnię ok. 32m2, na parterze tworzą: - pokój ok. 17 m2, z niego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 694 zł57,09 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.09 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego budynku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 686 zł54,41 m² 8 319,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł80 m² 6 362,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dla miłośników kamienic i klimatycznych poddaszy - oferujemy przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze budynku z lat 30-tych przy ul. Hetmańskiej w Poznaniu. Na 80.

Szczegóły ogłoszenia

719 998 zł48 m² 14 999,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z osobną widną kuchnią. Jasne i funkcjonalne mieszkanie, kompleksowo wykończone i gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł79,71 m² 30 109,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksus w zgodzie z naturą - apartament Sol Marina, gdańsk, wyspa Sobieszewska Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Sol Marina - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł61 m² 13 901,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł43,38 m² 16 597,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu Cechowa Park przy ul. Cechowej w Kraków, w dzielnicy Kurdwanów. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł36,42 m² 9 335,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle pod Jabłonią - Twoje miejsce w sercu Mszczonowa Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową Osiedle pod Jabłonią , położoną w samym centrum Mszczonowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł50 m² 4 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w spokojnej okolicy na ul. Polnej. Oferuję przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł43,20 m² 7 754,63 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 43,20 m2. XI piętro w wieżowcu, standard średni, opole - Centrum, ul.Waryńskiego. Nowa, atrakcyjna cena! Proponujemy funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 663 zł43,40 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.43,40 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z loggią balkonową i miejscem parkingowym w garażu podziemnym położone na osiedlu strzeżony i monitorowanym. Lokalizacja budynku w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,40 m² 14 438,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł44,36 m² 5 635,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy (przełom XIX/XX wieku), która przeszła kapitalny remont w 1998r. W budynku tylko dwa lokale mieszkalne (na każdej kondygnacji jeden.

Szczegóły ogłoszenia

438 999 zł38,42 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,42 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z 2018 roku w Wilkszynie Lokal jest.