dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie typu kawalerka usytuowane na 1 piętrze bloku w Centrum - okolice ul. Armii Krajowej. Mieszkanie po generalnym remoncie - umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piastów,mazowieckie

485 000 zł32,25 m² 15 038,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Piastowa, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 32 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł103 m² 7 660,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalny dwupoziomowy lokal z potencjałem 7% roi Os. Generałów Prezentujemy Państwu przestronną nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 83 m , położoną w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 000 zł54,91 m² 11 254,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Wieliczce z ogródkiem N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się mieszkania na parterze o powierzchni 54,91m 2 do.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł115 m² 21 730,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przestronny apartament 115M2 Z 40-metrowym tarasem W centrum gdańska 115 m | Ostatnie piętro | Pełne umeblowanie | Klimatyzacja | Miejsce w hali garażowej | 2 komórki lokatorskie | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł77 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 77 m zlokalizowane w zabytkowej kamienicy mieszczącej się w bocznej uliczne na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł39,38 m² 31 742 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: - ul. Żeromskiego 7 - jedna z najlepszych lokalizacji w Gdyni - 5 minut spacerem do plaży i Bulwaru Nadmorskiego - W pobliżu: sklepy, restauracje, szkoły, teatr Muzyczny, skm,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,10 m² 11 631 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Hot oferta W pepper house! atuty nieruchomości: - pełne zaplecze usługowo-handlowe, - bliskość komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, autobusy, pkm) - duży, słoneczny balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z księgą wieczystą Na sprzedaż mieszkanie w bloku znajdującym się koło Parku Śląskiego na granicy z Katowicami, przy ulicy Paderewskiego. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł74,54 m² 7 110,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zagwarantuj sobie komfort i wyjątkową okazję! Przy tej ofercie Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji. Dodatkowo służymy bezpłatnym wsparciem w zakresie usług pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł41,93 m² 19 556,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu w kameralnym apartamentowcu w Sianożętach. To doskonała propozycja dla tych, którzy marzą o życiu blisko morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 477 zł63,39 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 1 pokojowe mieszkanie na parterze Symbol ue5 - B.2.0 Mieszkanie o powierzchni 25,53m2, Parter nowego budynku, 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 329 zł50,23 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta mieszkaniowa z windą i garażem podziemnym na Zielonym Osiedlu w Koszęcinie! Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro Nieruchomości bmc rozpoczęło współpracę.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł47,50 m² 19 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować kameralne, 2-pokojowe mieszkanie o dwustronnym układzie, z prywatnym tarasem i antresolą. Nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

914 300 zł44,60 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,50 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie znajdujące się przy ulicy Sterlinga 20 w Łodzi. Lokal mieszkalny zlokalizowany jest w kamienicy własnościowej na 3 piętrze, która jest świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

633 035 zł51,30 m² 12 339,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego | Bez prowizji | Bezpośrednio od Dewelopera Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł68,50 m² 15 459,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! W skrócie: targówek, ul. Pohulanka 10 Rok budynku 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,25 m² 9 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł65 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 mkw położone w dzielnicy Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana Łukasińskiego. Mieszkanie znajduje się w bloku z 1998r. W bloku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 123 zł41,73 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 655 zł69,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,01 m w stanie deweloperskim, z loggią. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przestronna loggia zapewniają komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 53 m2, i piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2 z wyjściem na balkon o pow. 1,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 420 zł65,21 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Apartament | 85m2 | taras | metro | blisko Ronda Radosława Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 85 m , położony na 7. piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł85 m² 3 057,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do miasta? To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie! - zadzwoń już dziś I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł41,60 m² 2 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim przy ul. Lublinieckiej 21/3 w Herbach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł69 m² 9 405,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Komfortowe i eleganckie mieszkanie 3 pokoje - blok 2002 Mieszkanie wyłącznie w naszym biurze! Ogólny obszar powstał po podsumowaniu pow. lokalu mieszkalnego o 64 m2 oraz piwnicy ok 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,14 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Wysoki standard wykończenia Na wynajem apartament o powierzchni 25,14.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł47,34 m² 5 386,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. Inwestycja, na którą warto zwrócić uwagę! Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny