dowolna

Mieszkania

95 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 882 ogłoszenia

199 000 zł44,50 m² 4 471,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz azylu blisko natury, nie rezygnując z miejskich wygód? To mieszkanie w sercu uzdrowiska Połczyn-Zdrój to coś więcej niż metraż to styl życia w rytmie slow. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 252 zł51 m² 15 416,71 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc I bez prowizji dla biura! oferta sprzedaży mieszkań I apartamentów inwestycyjnych Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań oraz apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,06 m² 7 330,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

W niskim bloku na 1 piętrze mieszkanie 2 pokojowe górczyn lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana lubianej i cieszącej się dużą popularnością dzielnicy Górczyn (ul. Wróblewskiego).

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł65,33 m² 10 393,39 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,33m2, zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic pułaskiego/kościuszki, 5 min spacerem od Dworca Głównego. Zakup tej nieruchomości to dobra inwestycja, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 200 zł33 m² 26 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego wykończonego apartamentu o pow. 33 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 818 zł59,98 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nowa oferta od sprawdzonego dewelopera vfm Real Estate! Idealna lokalizacja blisko centrum Sochaczewa i stacji pkp. Podobnie jak w przypadku poprzednich sochaczewskich inwestycji vfm Real Estate,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 780 000 zł138 m² 12 898,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości revi home prezentuje na sprzedaż trzypoziomowy apartament 138m2 w budynku cztero-lokalowym, przy ulicy Owalnej 3 w Józefowie k. Otwocka. Lokal w stanie deweloperskim. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,10 m² 7 221,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polkowice, rynek, mieszkanie, 3 pokoje, 69,1 m2, sprzedam, 499000 zł. Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach ul. Rynek. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Księga wieczysta. Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania w cichej okolicy. Mieszkanie trzypokojowe do wprowadzenia w niskim trzypiętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Parkitka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,40 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem: 2-pokojowe (z możliwością 3 pokoi) przy Parku Górczewska - Bemowo, ul. Czumy Czyste, zadbane i świeżo malowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,40 m , loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 928 zł61,66 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice w otoczeniu urokliwych miejsc rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł28,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł55,90 m² 7 155,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/aw357/2015 Mamy do zaoferowania Państwu bardzo ciekawe i ustawne mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią oraz antresolą, łazienką z wc. Mieszkanie środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,66 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie przytulnego dwupokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze bloku wielorodzinnego. Urządzone i wyposażone mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł52,75 m² 15 526,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Doskonałe komfortowe 53 m2 mieszkania dla pary, rodziny lub pod wynajem, blisko Park Reduta (spacery, plac zabaw, rower, bieganie, rolki) Kraków. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł26,07 m² 17 990,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o pow. 26,07 m2 położona przy ul. Koprowskiego (skrzyżowanie z ul. Pieskowa Skała) na pograniczu Ursynowa i Mokotowa, w rejonie ul. Kłobuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł67,80 m² 6 622,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie - parter w domu wolnostojącym/ ogród w Wilczycach pod Wrocławiem Wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej! Na sprzedaż mieszkanie ( samodzielny lokal).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł112,60 m² 7 095,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego - 112,6 m , gotowe do zamieszkania! Oferty o podobnym standardzie i lokalizacji pojawiają się na rynku stosunkowo rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 320 zł25,60 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł136 m² 5 507,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 136m2 położone na 3 piętrze niskiego budynku w Centrum Szczecina w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku Bogusława. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł57,70 m² 9 705,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wiejskiej w Białymstoku. Usytuowane jest w czterokondygnacyjnym bloku. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł28 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy interesującą ofertę kompaktowego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 28 m Lokalizacja: serce miasta, ścisłe centrum Położenie: parter.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 60 m 2 pokoje, balkon, kamienica Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 274 zł66,03 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna architektura, całościowo zagospodarowane osiedle i przystępna cena. Pełna infrastruktura w okolicy i bardzo wygodna komunikacja miejska. Inwestycja zapewnia: - ścieżki zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Spółdzielcze - 3 pokoje | 1 piętro | balkon | świetna lokalizacja | zakup także dla obcokrajowców Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł78,30 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 78,3 m2, które znajduje się w samym centrum Świnoujścia, tuż przy parku Zdrojewskim i rzece Świnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

444 796 zł36,76 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53 m² 15 075,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 4/6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku (z windą) we Wrocławiu (krzyki Huby). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1785

Nowa cena! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 52 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, na 1 piętrze. Atuty nieruchomości: - ilość pokoi 2, - oddzielna kuchnia - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie 2 pokojowe, posadowione na pierwszym piętrze w budynku po remoncie kapitalnym zewnętrznym i wewnętrznym. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie do remontu mieszczące się przy ulicy Katowickiej w Centrum Bytomia. Znajduje się ono na drugim piętrze w dwupiętrowej zabytkowej kamienicy. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 992 zł64,09 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł91 m² 16 043,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91,1 m największy dostępny metraż w tej inwestycji. Do mieszkania przynależy prywatny zielony taras o powierzchni 88,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,40 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Świebodzicach przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie o powierzchni 50,40 mkw zlokalizowane jest na II piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje | 70 m | Błonie | taras + balkon | garaż | 2018 r. | premium Na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 70 m , położony na 3. piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł44,18 m² 14 599,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie przy ul. Kuźniczej na Starym Mieście to prawdziwa perełka dla miłośników miejskiego życia w historycznym otoczeniu. To tu, gdzie przeszłość spotyka się z nowoczesnością,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,78 m² 53,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: znajduje się w nowym budynku z windą oraz garażem podziemnym. mieszkanie na I piętrze. w skład pomieszczeń wchodzą: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

453 909 zł56,11 m² 8 089,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I bez pcc * szukasz innego metrażu? Zadzwoń dostępne metraże od 43-82m2 Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie z 11m2 tarasem z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, bardzo jasne i słoneczne, położone w Katowicach w dzielnicy Józefowiec przy ulicy Józefowskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,40 m² 5 506,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Najważniejsze informacje - powierzchnia mieszkania: 45,40 m - liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania o powierzchni 48 m , usytuowanego w zadbanym budynku z 1980 roku. To jasne i słoneczne wnętrze w doskonałym stanem technicznym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij